دکوراسیون های مدرن آشپزخانه با ایده های سال 2018

آشپزخانه یکی از مکان های مهم در خانه می باشد شما می توانید با ای ایده های بسیار مدرن بهترین آشپزخانه را داشته باشید بسیاری از افراد دوست دارند آشپزخانه های مدرن و شیکی داشته باشند شما می توانید از ترفندهای عالی استفاده نموده و آشپزخانه خود را به شکل های اصولی چیدمان نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون های مدرن آشپزخانه با ایده های سال 2018 را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : چیدمان آشپزخانه شیک اهمیت فراوان متعددی در پباده سازی داخلی چینش دارااست . چون آشپزخانه مهم‌ترین فضای کاربردی در منزل است و معمولا زمان متعددی را روزمره در آن سپری می‌کنیم . همینطور از آنجایی که آشپزخانه فضایی برای پخت و پز و تنظیم غذایی سلامت است , چیدمان آشپزخانه یکی‌از مهم‌ترین عواملی است که بر رژیم غذایی افراد تاثیر می‌گذارد و مارا به تغذیه ای تندرست تشویق کرده یا این که از آن بدور به وجود می آورد . با اعتنا به زمان قابل توجهی که در آشپزخانه میگذرانیم می بایست تا جایی که قابلیت داراست این دوران زمان را به طوری دلپذیر و اثر گذار سپری کنیم تا وقت کافی چهت نیل به دیگر شغل های حساس خیس آماده شود .

در‌این متن میخواهیم بعنوان راهنمای دکورا سیون آشپزخانه شیک پاره ای در زمینه ی دکوراسیون توضیحاتی بدهیم . او‌لین گام در دکوراسیون آشپزخانه دوری از هر دسته وسایل مازاد و فضا گیر در آشپزخانه است . برای هر وسیله که در آشپزخانه دارید از خویش این سوال را بپرسید که ( آخری هنگامی که از این وسیله استفاده کردم چه وقت بود؟ ” در صورتی‌که پاسخ این جواب معین نیست در خارج گذاشتن آن وسیله از دکورا سیون و دکورا سیون آشپزخانه خویش درنگ نکنید . به عنوان مثال تنی چند از اشخاص میباشند که ساندویچ سازی خریداری کرده اند یا این که از فردی کادو گرفته اند البته ابدا از آن استفاده نکرده اند و با این وجود گشوده نیز در دکورا سیون وسایل آشپزخانه بلا استفاده قرار میگیرند .

در آشپزخانه های امروزی داشتن چیدمانی که آسانی را به نمایش بگذارد زیاد اصلی است . بجای استفاده از وسایل تزئینی و فضا گیر در آشپزخانه می‌توانید مورد های دیگری را به چینش آشپزخانه طولانی تر نمائید که علاوه بر قشنگ و تر و تمیز نمایش دادن دکورا سیون آشپزخانه , از سروصدا بیشتراز حد آن هم جلوگیری می نمایند . به عنوان مثال استفاده از سنگ های ارگانیک با رگه های زیبای مواد معدنی یا این که چوب ارگانیک با گره و بافت های مختلف در اپن یا این که شمارشگر آشپزخانه جلوه ای جالب و گیرا به چیدمان محیط بیشتر خواهد کرد .
در مثال زیر یک دکوراسیون دوچندان شیک و دیدنی را مشاهده می‌کنید . در‌این مثال عملکرد شده‌است از شلف ها بصورت چشمگیری استعمال شود و همینطور بخشی که در اپن بعنوان کتابخانه یا این که جای ظروف درآمده است یک طرح مضاعف جذاب و کاربردی است .

در مثال دکورا سیون آشپزخانه زیر آسانی موج می‌زند , اما قرار بیان کردن تمام وسایل در جای خویش بصورت آراسته منجر می شود این چیدمان خیر چندان گران دارنده دکوراسیون زیبایی باشد .

مثال زیر هم بعنوان یک مثال امروزی و مضاعف یگانه دکورا سیون آشپزخانه شیک می‌باشد . علاوه بر این که رنگ کروم کابینت ها و یخچال فریزر و مایکروفر هارمونی جالبی به وجود آورده اند , میز غذاخوری سنگی در میانه آشپزخانه هم جذابیت خاصی به‌این دکوراسیون داده است .

در شرایطی‌که رغبت دارید فضای آشپزخانه خانه تان صمیمی و گرم خیس به لحاظ رسد خوب تر است در هنگام پباده سازی روشنایی پردازی آشپزخانه اعتنا اضطراری را به خرج دهید . در بعضا از دکورا سیون های تیره آشپزخانه پباده سازی نور و روشنایی پردازی نسبتاً به طور شومینه به حیث میرسد . در بعضا دیگر از آشپزخانه های امروزی از لامپ های ال ای دی برای پباده سازی فروغ پردازی در نصیب ناحیه فعالیت استفاده میگردد . دکورا سیون آشپزخانه سپید و سیاه از اشکال چینش هایی است که امروزه مورد اعتنا اکثر وقت ها اشخاص و طراحان داخلی قرار گرفته است که خوب تر است در‌این نوع دکورا سیون ها برای تولید مغایرت توانا در فضای آشپزخانه از چراغ های ال ای دی با نورهای سپید استفاده فرمائید .

امروزه در دکورا سیون امروزی نمیتوان از نقش دیده گیر و برجسته شلف ها منصرف شد . قفسه ها و شلف ها به اجزای طلاق ناپذیر دکورا سیون امروزی تبدیل گردیده اند و عملا دکوراسیونی که از این المانها استفاده نکند امروزی محسوب نمیشود . شلف ها در همگی جا کاربرد دارا‌هستند و در تعدادی سال اخیر این کاربرد به دکوراسیون آشپزخانه ها کشیده شده‌است .
امروزه در دکوراسیونهای امروزی به جای استفاده از کابینتهای جا گیر و بزرگ در دیوار آشپزخانه از شلف های امروزی و شیک استفاده می‌نماید . اما این مورد محدودیتهایی هم داراست . به عنوان مثال در حالتی که شما وسایل آشپزخانه تان نظیر ظروف متعددی دارید نمی توانید به جای کابینت دیواری از شلف استفاده نمایید , زیرا بدون شک کابینتها بیشتر جادار میباشند .

این دکوراسیون نیز یک نمونه استفاده از شلف دیواری با روش خلاقانه و جالب بر روی سینک ظرفشویی است. در این مدل از شلف ها برای قرار دادن ظروف استفاده شده است که واقعا هم به یک نمونه جذابی تبدیل شده است.

ایجاد روشنایی در سراسر دکوراسیون آشپزخانه باید مورد توجه قرار دهید و علاوه بر این نور پردازی داخلی آشپزخانه باید به صورتی باشد که فضایی آرامش بخش و گرم در آشپزخانه ایجاد می شود. هر قسمت از آشپزخانه می تواند مکانی مناسبی برای نصب لامپ های مختلف و ایجاد نور پردازی باشد. اگر شما تمایل دارید فضای آشپزخانه متفاوت و صمیمی تر به نظر برسد بهتر است از نورهای گرم استفاده کنید.

دکوراسیون های مدرن آشپزخانه با ایده های سال 2018

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.