دکوراسیون و چیدمان گل های بهاری در سال جدید و فصل بهار

گل های بهاری در چیدمان خانه بسیار ایده مناسبی می باشد شما می توانید با استفاده از گلدان ها و گل ها در بهار و سال جدید زیبایی خانه خود را چند برابر نمایید بیشتر افراد در چیدمان خود از گل ها استفاده می نمایند و بی شک خانه ای زیبایی دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون و چیدمان گل های بهاری در سال جدید و فصل بهار را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: متشـکل از گل های تازه فصـل در گلـــدان یا سبدهـای جذاب اسـت و چهزمانی بهـتـر از آنــکه آنـــها را در دکوراسـیون عیـد نوروز به کار برده و فضای جذابی برای خود و مهـــمانانتانفراهـــم کنید.
دکوراسیون عیــد نوروز و بهــار

گل های شمـا چه از فروشگـاه خریداری شده و چه غنچه های باغچه خودتــان باشـد فرقی نمی کنـــد به هرحـــال می توانیـــد روشی منـــحـــصــر به فرد برای به نمایش گذاشـتن آنهـا پیدا کنیـد.

نمونه مدل گلــدان های زیــر از وسایـل مخــتــلف که شایـــد بســـیـاری از آنـــهــا در دسـترس تان باشد بهــره گرفـتـه شده،ـایــن وسایـــل از یک کشوی قدیــمی گرفــتــه تا شیشـه مربا متــفــاوت اسـت و در هر صورت با وجود گل ها وگیاهــان شاداب نتیـــجـــه ای عالی به دســت آمــده است. تنــهـــا کافـی است تخیل خود را برای ایــجاد یک دکور بهاریزیبــا برای عید به کار بیاندازید.

در هر سطح مهـارت در انجـــام امور کارهای دستـی باشیـــد، در هر صورت می توانـــیـد بهتریـن آیــتم دکوری برایـــروی میزتان در بهــار و عیـد نوروز را پیــدا کرده و کمی از زیـــبایــی فصـل بهــار را وارد منـــزلـــتـان کنیـــد.

گل های صورتی همـراه با تخـم مرغ های رنگـی


دکور اسیون میــز در عیـــد نوروز با تخــم مرغ رنگــی و گل

گل های ابریــشم در گلـدان های رنــگ آمـیـــزی شده


اسـتفاده از گلـــدان های کوچک و رنـــگـــی در دکوراسیون

گلـــدان چوبی سبـزه (چمـــن) همـراه با پروانـــه های دوست داشـــتــنـــی


ایـده جالب برای دکور میز با سبـــزه

گل های لاله در یک سبـد چمـنــی


دکوراســـیون با گلدان گل شاخه بلــنـــد

در برخـی از طرح ها از وسایـــل مصنوعی نظـیــر تخـم مرغ، پرنــده و پروانـه برای تزییـــن بیـــشـتر بهره گرفـتــهــشــده اسـت. این ایده ها بانمک و زیــبـا هســتند و به خصوص بچه ها نیـز آنــهـا را دوست خواهــنـد داشـت.

سطـل های پرشده از سبزه و لانه و پرنــده های بانمک


سبزه داخـــل سطـــل و تزییـــن با پرنـده های تزیــیـنی

سبزه داخـل سینی با گل های سنبل کوچ

زیــباسازی منــزل در عیـــد نوروز با سبزه و سنبـل

شیــشـه های مربا نیــز یکـی از متداول تریــن سبـک ها برای ایجـــاد یک گلدان برای گل های طبیـعــی محـــسوبمی شود و حسـی روستایی و سرزنـــده به آیـــتـم دکوری شما می افزایـد و ایده ای ساده و جذاب برایدکوراسـیون عید نوروز است.

گلدان شیشه مربـا تزییــن شده با یک دستــمـــال قلــاب دوزی شده


روش جالــب و زیـــبــا برای نمایــش گل لالـه در منــزل

گل های پرشـــده داخل یک کشوی قدیـــمـی

گل های صورتی زیـــبــا در داخـــل شیـشـه مربا و سبد نگهدارنـــده شیـر

دکوراسیون و چیدمان گل های بهاری در سال جدید و فصل بهار

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.