دکوراسیون و چیدمان خانه با تم تیره رنگ

دکوراسیون خانه ای که با تم تیره باشد بسیار شیک و مدرن می باشد رنگ های تیره در دکوراسیون بسیار جذابتر می باشند رنگ خاکستری در دکوراسیون بسیاری از خانه های اروپایی بیشتر استفاده می شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون و چیدمان خانه با تم تیره رنگ را در مجله خبری دانستن خواهیددید با ما همراه باشید.

استفاده از تم تیره در دکوراســـیون منــزل باعـــث ایـــجـــاد بافــت متنوع و زیبایـی می شود و ایــن تم اندکی پیـــچــیده به نظر می رسد. تا پایـان ایــن مطـــلـــب با ما همــراه باشـید تا تصــاویر خانـه کوچک که در آن ها از رنگ های تیـره اســتــفـاده شده است را ملـــاحظـه نمایــید.

اســتــفــاده از تم تیـــره در دکوراسیون منـزل

اســتفـاده از تم تیـــره در دکوراسـیون منزل برای جاهـایـــی که کمبود فضـــا داریـــم، کار چنـدان مطلوبی به نظـــر نمی رســـد اما اگـــر شمــا از امــتیاز ورود نور کافـــی به منـزل خود برخوردار هستـــید، طبیـعــتــا با انتخاب این تیپ دکوراسـیون فضای مخوف و دلگـــیری برای خود درست نخواهـیـــد کرد.

در تم تیره از دیوارهای خاکستری و پانل های چوبی تیره در کنار هم استفاده می شود.

خـــاصــیـــت ایــن دکوراســـیون به گونه ای اســت که هر چنــد که شمـا از یک چیدمـان پراکـنـده برای وسایــل منزل استفاده کرده باشیــد اما در نهـایـــت چیــزی به چشــم ما می رسـد، یک دکوراســیون کامـلـا جمــع و جور و یکــپـــارچـه است . الـــبته این ویژگـی از خواص رنگ های تیـره اسـت.

از ایـــن تم تیـــره در کف پوش منزل، وسایـل منزل، مبــلمـــان، دیوارهـــا و… اسـتـــفــاده کنـید. نور پردازی داخــلـــی دکوراسیون در تم تیره اهـــمـــیــت دارد و سعــی کنـید از نورپــردازی مناسب استفاده کنید که فضـای تیــره دکوراســـیون منــزل شمــا را پوشش دهـــد.

اگر قرار اسـت یک دیوار سنــگــی در فضــای آشپـــزخـــانه داشــته باشـیــد، آن را از دو طیـف سیـاه و سفید برخوردار کنید تا رنــگ های تیـــره شمـا جلوه داشته باشـــد. اگر دقت کرده باشـــیـــد فضای بسـیاری از کافــی شاپ ها در همیـــن تم طراحـی شده اسـت.

در دکوراســیون تم تیره نور حائز اهـمــیـــت است و بهــتــر است که منـــزل شمــا در تیـــر رس نور قرار گرفــتـــه باشـــد. دکوراســـیون تیره برای کسانـــی به دنبـــال یک محـــیـــط آرام برای خواب هستند و مایلند از غلـــظـت نور هنگام اسـتــراحـــت کم شود، گزینه مناســبی محــسوب می شود. ایــن نوع رنـــگ ها چشـــم نوازنـــد و آرامــش ذهــنـی شمـا را فراهم می آورند. چون اکـــثـر رنــگ هایـــی که در دکوراسیون تیره به کار می رود سرد و یا خنـثــی اسـت.

اگـر چه رنـگ های تیره در نگاه اول چنـدان جذاب به نظر نمــی رســـند امـا زمـــانـی که مجموعه ای از طیـف تیــره با شدت و غلظت متــفاوت در دکوراسـیون منزل مورد استـفـاده قرار می گیرد، فضـای منــزل بسیـــار شیک و جذاب می شود.

کف پوش مناســـب در دکوراســیون تم تیـره، رنگ های قهوه ای سوختــه و دودی اســت. توجه داشـته باشــیـد جلوه یک دکور سنــگـــی برای نصـب تلویزیون ال سی دی زمانی جلوه بیش تری می یابد که در یک تم دکوراســیون تیره قرار گرفته باشــد چون شیــک تر و جذاب تر به نظـــر می رســد. از ایـــنـکـــه در ایده های دکوراسـیون تیـــره همـراه ما بودید، متــشکـــریـــم و امــیـدواریــم مطالب ما در این زمیـــنـــه مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

دکوراسیون و چیدمان خانه با تم تیره رنگ

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.