دکوری های فانتزی برای جذابتر شدن دکوراسیون خانه

دکوری های فانتزی معمولا به همه خانه های زیبایی ختاصی می دهند و باعث می شوند خانه شما جذاب تر و زیباتر شود به تازگی از دکوری های فانتزی در خانه های مدرن بیشتر استفاده می شود و می توانید از این دکوری ها در همه جای خانه استفاده نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوری های فانتزی برای جذابتر شدن دکوراسیون خانه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: امــروزه اسـتفاده از دکوری های فانـتـــزی بیـــش از هر چیــز دیـــگـــر در دکوراسیون منـــازل خودنـمایـــی می کند. نمی توان از نقش مهـمـــی که ایــن عنــاصـــر در محیــط زنـــدگـی ما ایفــا می کننـد غافـــل شد ولی از طرفـی هم نمـــی توان بدون هیچ هدف و برنـامـه ای، از ایـــن اکــســـسوری های زیبـا در هر قســـمـــت از خانـــه، اســـتـــفـــاده کرد. شرکت هوم دکور به منظور راحتــی حال مشـتـــریان عزیز انواع گوناگونی از دکوری های فانــتزی را در فروشگـــاه خود جمع آوری کرده اســـت که در ادامـه شما را با انواع آنـــهـا و کاربردشان آشــنا می کنیـــم.

تیــک تاکـ‌ــهای فانــتـــزی

ساعـــت یک عنصر جدانشـــدنی از فضاهــای مسکونی اســت. در ابــتـدا اسـتـــفاده از ساعت برای دانــستـن زمان بود ولی امروزه علاوه بر دانستـــن زمــان ساعـــت ها نقــش دکوری و تزییـــنـی را در محیـط زنـــدگی مان ایــفـــا می کنـــنـد. شمـــا باید منـــاسب با دکوراسـیون فضا از انواع ساعـت های فانـتــزی دیواری استفـاده کنیــد. ایــن ساعــت ها معــمولا از جنــس چوبی، فلزی، کائوچویی و فایبرگـــلاس ساخــته می شوند. همـــچـــنـــیـن انـتــخــاب نوع طراحی اعــداد در ساعــت ها بحــث دیـگـــری را به چالش می کشــد. فونت های رومی، کامپـــیوتری، عددهای لاتـــیـن و اســتفاده از حروف به جای عدد و یا ترکیبــی از این فونت ها در کنار یکدیـگر می توانـــد یک ساعت زیــبــا و فانتـــزی را خلق کنـــد.

اکـســسوریـــ‌ـــهـــای چوبی فانـتزی

ظروف و گلــدان های رومیزی، از جنس چوب می توانـــند گرمـای دوست داشتــنی در کنـــار رنگ سبـــز گیـــاهـــان، در فضــا بیـافریـند. شمـا می توانــید از محــصولات شرکت هوم دکور در محــیـــط خانهــ‌تـان اســتـفاده کنـــیـد و به فضــا جانی دوباره ببخـــشیــد. اگــر فضای منزلــ‌ـتان وسیــع اســـت می توانـید یک گوشه از اتـــاق را برای قراردادن ایــن اکــسـسوری های زیبا بر روی زمـــین انتـخـــاب کنــیــد و آنهـــا را با چند شمـع زیبا تزئین کنیـد.

ایـن آیـــنــه‌ــهـــای دوست داشـتنی

آینـه های فانتــزی معـمولا از قطعات و اشــکال مخـــتلف هنــدسی یا فضــایی تشکـیل شدهــ‌ــاند. شمــا می توانـــیـد از ایـــن آیـــنـه ها برای تکـــمیـل دکوراســیون یک قسـمـت از منــزل‌تان استفـاده کنــیــد. برای بهتر دیـــده شدن آینـــه، بایـد اطـراف آن را خالی بگذاریـد تا آیـــنــه بتوانـــد خودنـمایـــی کند. همـچـنین توجه داشـــته باشید در صورتـی که فضـــای خانـــهـ‌ــتـــان شلوغ اســـت، جایــی را برای نصــب انتخـــاب کنــیـد که آینـه کمـتــرین انـــعکاس لوازم را در خودش، داشته باشــد تا از بروز تراکـم و آشفـــتــگــی در یک قسـمت خانـه جلوگیــری کنـــیـد.

تابـــلو های فانـتزی

اسـتــفاده از تابلوهای فانـــتـــزی دیواری، از جمـلـه عنـــاصر دکوراتو در عصـر حاضـر اســـت. اگر اســتفــاده از ایـن تابلوها در فضاهـای عمومی خانــه هنوز باب نشده اسـت ولی قطعا هر یک از ما یکــی از این تابلوهای فانـتزی را در فضـاهـــای خصوصی خود داریم. در صورت تمایــل می توانید از تابلو های شرکـت هوم دکور برای طراحی دیوارهای منـــزلـ‌تــان اســتــفاده کنـید. همچـنیــن می توانـــیـــد آثـاری از هنــر دست خود یا فرزنــدانـــتـــان را قاب بگیــریـــد و به صورت تابــلو بر روی دیوار آویزان کنید. ایـن انـتـــخـاب می تواند حس و حال منزلـــ‌تــان را دگـرگون کنـــد.

دکوری های فانتزی برای جذابتر شدن دکوراسیون خانه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.