در رابطه جنسی آقایان کدام حرکات را بیشتر دوست دارند

رابطه جنسی در بین زوجین بسیار مهم می باشد و مردان بعضی از حرکات زن ها را بیشتر دوست دارند و چون این حرکات باعث می شود مردان شهوتی و تحریک شوند مرانی که دوست دارند همسرش از این حرکات داده و او را جذب خود نماید در ادامه جزئیات بیشتر در رابطه جنسی آقایان کدام حرکات را بیشتر دوست دارند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : مردان اکثر زمان ها برای داشتن فانتزی های جنسی دارای اسم و رسم می باشند اما یک لحاظ سنجی نو نشان بخشید که آن‌ها تا حدودی امیال متفاوتی دارا‌هستند . پس بخوانید : کدام اخلاق جنسی برای مردان و زنان درباره جنسی دیدنی خیس است؟

اکثر وقت ها مردان رفتارهای جنسی رمانتیک و عاشقانه خیس را ترجیح می دهند . پژوهش ها نشان اعطا کرد مردان و زنان در تمام سنین رفتارهای جنسی احساساتی مثل بوسیدن و در آغوش به دست آوردن را به بقیه رفتارها ترجیح می دهند .

قبلی از این‌که انسان از اولِ خلقت ارتباط جنسی داشته است , البته امیال حقیقی وواقعی همسرمان در اتاق خواب هنوز نیز برای اکثری از اشخاص در پرده ابهام است . خوشبختانه گروهی از محققان دانش گاه پزشکی ایندیانا Indiana University , بعضا از این سر و رازها را که نشان میدهد مردان و زنان بیشتر از تمامی در اتاق خواب چه می‌خواهند را صریح نموده اند . تنی چند از رفتارهای جنسی در لیست این لحاظ سنجی وجود داشت از قبیل استمنا ( ارضاء شدن ) و ارتباط جنسی دهانی ( که برای تندرست زیان آور است و بیماریهای خطرناکی را منجر میگردد ) , ولی عمده جواب دهندگان اذعان داشته اند که شم و خوی عاشقانه بیشتر درباره جنسی را می پسندند .

به گفته دبی هربنیک Debby Herbenick , تالیف کننده مطالعه در بیانیه ای در ScienceDaily , ( علیه بعضی از کلیشه ها , جالب ترین خلق ها , چه بسا برای مردان , اخلاق و رفتار رمانتیک و عاشقانه است . این رفتارها مشتمل بر : بوسیدن بیشتر حین ارتباط جنسی , در آغوش به دست آوردن , اعلام کردن حرفهای شیرین و عاشقانه حین ارتباط جنسی , مهیا سازی یک محیط احساساتی در اتاق خواب برای ارتباط جنسی میباشند .

همینطور این لحاظ سنجی نشان بخشید چه مدل اخلاق جنسی ای جذابیت بیشتری برای اشخاص داشته است . کسانی که در‌این حیث سنجی کمپانی کرده بودند درباره ی بیش تر از 30 کردار درباره جنسی و میزان جذابیت آن مورد پرسش قرار گرفتند .

این دستاورد ها با پژوهش ها پیشین منطبق دارااست که نشان می‌دهد اکثر زمان ها اشخاص بر این باورند که شایسته ترین بخش ارتباط جنسی لذت بردن از لحظه نیست , بلکه نیز آغوشی و شم صمیمیتی است که بعد از آن به‌دنبال دارااست . اکثری از مطالعات نشان داده اند که یک معاش جنسی سلامت و فعال به صورت کلی با شور و رضایت در معاش همراه است . با این وجود تحقیقاتی که در اوایل همین سال منتشر شد نشان بخشید که حس رضایت ناشی از ارتباط جنسی تنها در شرایطی که به وجود می‌آید که به‌دنبال ارتباط جنسی احساسات مثبت به وجود بیایند .

به نقل از انجمن روان شناسی انگلیس The British Psychological Society : ( وقتی که یک شخص وارد ارتباط جنسی میگردد صرفا در ادامه برقراری یک رابطه صمیمی نیست بلکه خواستار تجربه احساسات بیشتر حین و یک‌سری ساعت بعداز ارتباط است . از این رو به حیث می‌رسد ارتباط جنسی خیر صرفا به خاطر اثرات فیزیولوژیکی و شادی بخش آن به خیر ماست بلکه تاثیر عمیق و مثبتی که روی رابطه شما با همسرتان می‌گذارد انکارنشدنی است .

با این وجود فقط رفتارهای خواستنی درباره جنسی بوسیدن و در آغوش تصاحب کردن نیست . تحقیق دیگری که در اینترنت سابت ویکتوریا میلان Victoria Milan در خصوص دسیسه انجام یافته نشان می‌دهد که ارتباط جنسی دهانی نیز مرتبه بالایی در لیست مورد ها مطلوب اشخاص بدست آوده است . به نقل از مترو Metro به همین جهت بعضا از زوج ها به دلیل حس کردن این لذت به شریکشان حیله می نمایند . این وب سایت نشان بخشید که 65 درصد از زنان و 68 درصد از مردان خیانتکار , ارتباط جنسی دهانی و عدم جود آن درباره فعلی و تجربه آن را علت تمایلشان به فردی دیگر اعلام کرده اند .

اطلاع از مراد های جنسی صرفا برای نوشتن مقاله های درگیر کننده نیست بلکه به پژوهشگران یاری می نماید فهم بهتری از سعادت انسان و شیوه های بهبود آن داشته باشند . محققین ایندیانا امیدوارند که داده ها آنها بتواند به زوجین رویه هایی نو و دارای هیجان برای داشتن صمیمیت و ارتباط جنسی خوبتر ارائه دهد که در غایت سبب به بهبود رضایت جنسی و شم به روزی درباره زوجین شود .

در رابطه جنسی آقایان کدام حرکات را بیشتر دوست دارند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.