رابطه جنسی استفانی کلیفورد با دونالد ترامپ

استفانی کلیفوردبا دونالد ترامپ رابطه جنسی داشته است که دونالد ترامپ پول زیادی را برای این رابطه جنسی پرداخت نموده است ولی رسوایی دونالد ترامپ برایش زیاد مهم نبوده است چون او همیشه با این بازیگران پورن و مستهجن رابطه جنسی داشته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه جنسی استفانی کلیفورد با دونالد ترامپ را در سایت دانستن خواهید دید با ماهمراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : دونالــد ترامپ که اینـــطور که پیــداســـت در زمـیــنـه روابـط جنسی سیــری ناپــذیر است در طول دوره زندگی خود با دخـتران و زنـــان بسیاری رابطه داشتـه و به زنان بســـیاری پیــشــنـهـــاد داده اســت .

پورن استـــار ها و ملکــه های زیـبایـــی و دخـــتـــران شایــســـتـه از شکــار های بسیــار جالب دونالـد ترامــپ برای رابـــطـــه جنـسی می باشنـــد .

در سال اخــیـــر چنــدیـن پورن اســتـــار و چندیـن دختـر شایسـته از پیشـنـــهـادهـــای بی شرمانـه و حتـــی رفـتارهـــای جنـســی دونالـد ترامپ با آنـهــا افشـــاگـــری کردنــد .

این بار افــشـــاگـری رابطـه دونالد ترامپ و استـــفـانـــی کلیـفورد Stephanie Clifford پورن استار معــروف آمریکایی که ایــنــطور که از شواهـــد پیــداسـت رابـطـه جنـــســـی بسیاری را نیز در خود داشـته اســت افــشا شده اســـت .

به نقـل از گاردیــن دونالــد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از روز گذشته (شنبـــه) به دنبال افـــشای اطـــلـــاعـــاتـی دربـاره روابـط نامــشروع با «استــفـانی کلــیفورد»، یک بازیـگر زن فیلـــم های مبتــذل، با اتــهامـــات جدیـــدی مواجــه شده است.

بر ایـن اساس، یک بازیگر زن دیگــر فیــلـم‌های مســـتهــجــن در مصاحـــبـه با «دیلــی بیـســـت» اعـــلام کرد که ترامـــپ و اســـتــفانـی کلــیــفورد از او هم دعوت کرده بودند به آنها ملــحــق شود.

ایـن بازیگر فیلــمـ‌های مبـتذل که نامـــش «آلـانــا اوانـــز» اسـت با تأییــد روابــط نامــشـروع ترامـپ و اســتـــفانـی در ماه مارس 2006، یعــنی اندکـی پس از به دنــیـــا آمدن بارونز، پسـر کوچک ترامـپ و ملانــیا، اعلام کرد: «اســتـفـــانی چهـار یا پنــج بار با من تماس گرفــت و در دو تمـاس آخر در کنــار دونالد ترامپ بود و من صدای او را هم میــ‌ـشـــنیــدم. ترامـپ از پشت تلـفـن میـ‌ـــگـفــت آلـــانـــا، به مهــمانـی ما بیا. ما منـــتـظــر تو هستیم.»

آلـــانـــا در ادامـه گفت که پیـشنــهـاد بیـــ‌ـشـرمانه ترامــپ را قبول نکرد؛ امـــا روز بعــد با اسـتـــفانــی تماس گرفتـه اسـت. اسـتفانــی در تمـــاس با آلانا به او گفـــتـه بود که ترامپ به او پیــشنـهاد کرده بود که کلـیـــدهای آپارتمــانش در فلوریدا را در اخـــتیـار او قرار دهد.

دیـلی بیـست ایــن گزارش را پس از آن منـــتـشـر کرد که روزنامــه وال اســتریت ژورنال روز گذشــتـه در مطـــلــبـی فاش کرد که یکی از وکلـای ترامــپ برای اینــکـــه اســـتـــفانی کلیـفورد را در مورد داشـتــن رابطــه غیراخلـاقی با رئیس جمهور آمــریکا ساکــت نگـــه دارد، 130 هزار دلار (حدود نیم میــلــیارد تومان) به او حق الســـکوت داده اســت. گزارشـــهـــا حاکـــی از آن اســت که وکیل ترامپ ایـــن باج 130 هزار دلـاری را یک ماه پیـــش از انتـــخـــابـــات ریاست جمهوری 2016 به ایــن زن بدنام داده است.

افـــشای جزئیاتــی جدیـد از رابـــطه نامشــروع ترامپ با ۲ بازیــگر زن فیـــلــمـ‌ـــهـــای مسـتهجن+ تصـــاویر

«آلـانا اوانــز» در حالی افـــشاگـری والــ‌استــریـت ژورنــال دربـــاره ترامــپ را تایید کرده است که خود ترامـپ روز گذشته هرگونه ارتباط با «اســـتــفـــانــی کلــیـــفورد» را رد کرد. حتــی کلیـفورد نیـــز در دفاع از ترامپ، داشتن رابـــطه با او را تکذیب کرد.

«اســـتیو بنـــن» استـراتـــژیســت اخراجــی کاخ سفـــیـد نیـز امـروز فاش کرد وکلــای ترامـپ پیش از انتـــخــابـات ریــاسـت جمـــهوری سال گذشـــتــه به ۱۰۰ زن برای لو ندادن روابط نامشـــروع خود با ترامـپ حقـ‌ــالـــســکوت دادند!

رابطه جنسی استفانی کلیفورد با دونالد ترامپ + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.