رابطه جنسی بسیار کوتاه در ایران خطرناک شده است

رابطه جنسی کوتاه مدت در ایران خطرناک شده است و بسیاری از افراد با این مدل ازدواج ها زندگی خود را ادامه می دهند ولی بیماری های مقاربتی بسیاری در این میان وجود دارد که افرادی که رابطه جنسی کوتاه مدت با افراد زیادی بر قرار می نمایند در بین این افراد شایع شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه جنسی بسیار کوتاه در ایران خطرناک شده است را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : سند کوتاه ترین ازدواج در کره زمین را بایستی به اسم یک زوج اماراتی زد . سال 2012 , یک داماد اماراتی تعدادی ثانیه پس از جشن عقد خویش به اتاق دیگری از دادگاهی که در آن وصلت انجام یافته بود , رفت و درخواست جدایی داد! برهان آقای درویش این بوده است که وی در یک خجالت قرار گرفته بود . بابا عروس روزی به آقای درویش می گوید که دخترش برای این‌که بتواند عمل خویش را ادامه بدهد حتما بایستی وصلت نماید و داماد نیز که نتوانسته به بابا عروس خیر بگوید بدین وصلت صوری راضی شده‌است .

 

مثال دیگری از این وصلت های ثانیه ای در ده سال 70 فیس داده است . صحیح ثانیه ای بعد از اینکه داماد تزویج را می پذیرد و جمله I do به معنای پذیرش تزویج را می گوید , ملک الموت به وی مجال نمی دهد و جان به جان آفرین تسلیم می کند! حتما شما نیز برای عروس دلتان سوخته , آن نیز هنگامی بدانید اگر‌چه 45 سال داشته , البته برای اولین بار جامه عروسی را به بدن کرده بود .

یکی دیگر از وصلت های کوتاه در دنیا به اسم بریتنی اسپرز , خواننده پر اسم و رسم پاپ ثبت شده‌است . وی که با یکی‌از عزیزان دوران بچگی خویش به شهر لاس وگاس هجرت میکرد در یک تصمیم روانی دار و عجولانه تصمیم گرفت که با وی وصلت نماید . با این وجود , آن ها که‌این تزویج خویش را به خانواده خویش نیز اعلام کرده بودند ; بیشتراز 55 ساعت نتوانستند با نیز معاش نمایند و از نیز جدا شدند .

بریتنی اسپرز بعد ها اعلام کرد که نمی توانسته اعمال و خلق شوهر 55 ساعته خویش را شعور کند! دنیس هوپر و میشل فیلیپ , زوج هنری ده سال 70 نیز تنها پس از هشت روز معاش مشترک از یکدیگر جدا شدند . ماجرای جدایی آنان این بود که عروس مدعا شد داماد دست او‌را می بسته , آن نیز از واهمه اینکه عروسش فراروگریز نکند! اما جذاب است که هر دوی آن‌ها , سال‌ها سپس هشت روز به خوبی یاد کردند! در صورتی می‌خواهید کلکسیون وصلت های کوتاه هنرمندان را بدون نقص نمایید بایستی بدانید دو بازیگر فیلم های صامت نیز به عبارتی روز تزویج با نیز به نقص‌ خوردند , زیــــرا عروس در آپارتمان ماه عسل را به روی داماد قفل کرد آن نیز بدین استدلال که در اصل رغبت و عشق و علاقه ای به شوهرش نداشته است!

البته بشنوید از ایالات متحده عربی سعودی . در یک مراسم عروسی , جور گلی به دست داماد رسید . همراه آن مدل گل یک طومار بوده و از داماد مراد که باطن گل ها را نگاهی بیندازد . باطن گل ها یک کارت خاطر بود و داخل آن کارت یاد عکس هایی از عروس همراه با معشوق سابقش . به لحاظ می رسید معشوق دیرین از تعیین عروس غمگین شده و قصد انتقام داشته است . داماد , به عبارتی شب مراسم عروسی را ترک و فردا برای جدایی مبادرت می نماید .

هم اکنون از یک زن مجارستانی که هنرپیشه سینما بوده , بشنوید . خانم گبور سوابق 9 شوهر را در کارنامه خویش دارااست و به همین جهت سه کتاب با تیتر چه گونه یک مرد را به دام بیندازیم؟چگونه یک مرد را برای خویش نگه داریم؟ و چه‌گونه از دست یک مرد خلاصی پیدا کنیم؟ متن است . با وجود این تجربه نهمی تزویج وی یک روز بعداز مراسم عقد فسخ می‌شود . چرا؟ زیرا هنوز اقدامات رسمی مرتبط با جدایی وی پایانی نشده بود . با وجود این مدیونید در صورتی تصور کنید خانم گبور دلسرد شده‌است , زیرا وی برای یک‌سری ماه سپس قرار عروسی خویش را می گذارد!

در ایران، یک زن و شوهر یک هفته بعد از ازدواجشان، به دلیل توافق نداشتن برای محل ماه عسل و جر و بحث و دعواهای بعد از آن با هم به مشکل خوردند و طلاق گرفتند. البته اگر بخواهیم درست حساب کنیم، مشکل این زوج هم از روز اول آغاز شده است. البته نباید فکر کرد که چنین مشکلاتی فقط مخصوص تهران است. رئیس اداره ثبت احوال کنگان از توابع استان بوشهر چندی پیش گفته بود که کوتاه ترین ازدواج ثبت شده در این شهرستان فقط چهار روز طول کشیده است.

به غیر از مردی که بدشانسی آورد و چند ثانیه بعد از ازدواجش مرد؛ بقیه موارد نشان می دهد دوران لیلی و مجنون به سر آمده است. شاعر درست گفته که «آیین عشق بازی دنیا عوض شده است / یوسف عوض شده است زلیخا عوض شده است».

رابطه جنسی بسیار کوتاه در ایران خطرناک شده است

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.