بعد از زایمان زنان نمی توانند با همسرانشان رابطه جنسی داشته باشند

زایمان زندگی جنسی همه مردان را تغییر داده و زنان نمی توانند مثل اول زندگی با همسرانشان رابطه جنسی داشته باشند بشیتر مردان بعد از زایمان از همسرانشان ناراضی می باشند و حس می نمایند دیگر زنشانمثل سابق آنها را دوست ندارد و از اینکه نمی توانند مانند روزهای اول زندگی سکس نمایند سردرگم می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بعد از زایمان زنان نمی توانند با همسرانشان رابطه جنسی داشته باشند را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 به گزارش سایت دانستن: بعد از تولد نوزاد زندگـی جنــسی شما تغییر خواهد کرد و ممکن اســـت به حالت سابـــق بازنـگـــردید.بر اســـاس مطـــالعـه ای جدیـد که توسط شرکـــت تشـک لیـزا mattress company Leesa انـجام شد تقریــبا نیـمی از والــدیـن اظـــهار داشـــتـــند که زندگی جنـسی آن ها بعـــد از بچـــه دار شدن بدتـــر شده.

پس از تولد نوزاد زنان بیشــتـر از مردان سعــی می کنـند رابطه جنســـی کمـتری داشـــتـه باشند.

تقـــریـبــا نیـــمی از والــدین گفـــتـند که پس از بچه دار شدن تعداد رابطــه جنـسی آن ها کاهـش پیــدا کرده است.

بعـد از تولد نوزاد زنـدگــی جنسـی شما تغییـر خواهد کرد و ممـــکــن است به حالت سابـــق بازنگردید.

برای کسب اطـــلاعات بیـشتـر در مورد نحوه تغــیــیر زندگــی جنـسی افـــراد بعد از تولد نوزاد شکـرت لیـــزا تقریبــا 1000 خانواده را تحت بررسی قرار داد که در ایـــن جا برخی یافــته های ایــن مطالعه را با شمـا در میان می گذاریم.

به دنــیـــا آمــدن نوزاد چه تاثــیری بر رابـطه جنــسـی دارد؟

در حالـی که تعـداد کمـــی از والــدیـــن حدود 10-13 درصد خوش شانـس اعلام کرده بودند که زنـــدگی جنســـیـشـــان بهــتـر شده، 44 درصد اعـلـــام کرده بودنــد تفـاوتی در زنـدگــی جنـــسـیـشـــان بوجود نیــامـــده ولی 46 درصـد اعلـام کرده بودند که کیــفیت جنسـی و صمیــمــیـــتـــشـــان بدتر شده اســـت.

بر اســـاس تجـزه تحـــلـیـل های انـــجـــام شده علــت این مشــکــل می توانــد به هم خوردن برنــامـــه خواب و کم شدن وقت آزاد برای داشـــتن روابـــط عاشقانـه باشد که هر دو مورد در حفـظ میـل جنـســـی موثرنـــد.

این نظــر سنـــجــی نشـــان دادکه 61 درصـــد زنان و 31 درصد مردان بعد از تولد نوزاد رابطــه جنســـی کمتـری می خواهـــنـــد.

یک دلــیـــل آن می توانـد رابـطه عجــیــب و قوی مادر با نوزاد باشد که به دلیـــل ترشـح هورمون عشـق یا اکـسی توسیــن oxytocin در بدن زنـــان برای مراقبـت از نوزاد ترشح می شود که می توانـــد میـل زنـــان برای احــســاس نزدیــکی و لمـــس شخـص دیگـــر را برآورده کنـــد.

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.