رابطه جنسی ترلان پروانه با ارسالان قاسمی شایعه یا واقعیت ؟

ترلان پروانه یکی از جذاب ترین بازیگران در عرصه سینما و تلویزیون ایران می باشد او به تازگی سوژه رسانه ها و شبکه های اجتماعی شده است و خیلی از افراد فکر می نمایند او با ارسالان قاسمی رابطه عاطفی و جنسی دارد و با او ازدواج نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه جنسی ترلان پروانه با ارسالان قاسمی شایعه یا واقعیت را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :ترلان پروانه و ارسلان قاسمی از کودکی در میدان بازیگری کار داشتند و نسبتاً توانستند به عبارتی مسیر را در بزرگسالی ادامه بدهند . دهانزد تزویج این دو هنرپیشه سال قبل در همین روز ها در فضای مجازی منتشر شد . ترلان پروانه در مذاکره ای به طور صریح بدین مسئله برخورد نشان داده است .

او در این راه اظهار داشت :
این دهانزد بدین برهان پیش آمد که ما نسبتاً صرفا دختر و پسری بودیم که از بچگی فعالیت کردیم و به صورت همیشگی این کار را ادامه می‌دادیم و در شغل های مختلفی با نیز بازی کردیم و این دوچندان چشم میشد , که سبب ساز شد این دهانزد ساخت شود .
ارسلان قاسمی جدیدا گفته است : اینجانب دلداده یک نفر دیگه هستم شرایط فعلی نیز در زندگی‌ام استو به هیچ وجه نیز از این که بخواهم اسمم را کنار ترلان پروانه ببینم بیرون از فعالیت دوست ندارم.

رای زنی تعجب آور سعید عزت‌اللهی در رابطه ترلان پروانه

داستان از فستیوال فجر سال قبلی و تماشای فیلم فراری آغاز شد , که سعید عزت اللهی در یکیاز پست های ترلان پروانه در کاغذ فردی اش کامنتی با تیتر فوق العاده بود بهترینم قرار بخشید و ترلان پروانه اورا منشن می کند و می‌نویسد مرسی عزیزم .

با گذشت زمان و بدون صدا طرفین در رابطه دهانزد ازدواجشان این ذهنیت تولید شد که حتما خبری است .این قضیه کماکان در هاله‌ای از ابهام بود که سعید عزت‌اللهی با مصاحبه‌ای خیره کننده همگی راغافلگیر کرد .

خبرپراکنی وصلت ترلان پروانه با اشخاص دارای شهرت

سعید عزت اللهی در برخورد به رابطه خویش با ترلان پروانه خاطرنشان کرد :
اینجانب کاری به ایشان ندارم . بیشتر از یک ماه در رابطه بودیم ولی ایده آل اینجانب کمبود .
هیچ گاه برایم با اهمیت فقدان و نیست .

عزت اللهی در جواب به سوالی که بعضا می‌گویند سعید مدرس شیدا شدن است جواب بخشید :
اینجانب دست روی هر کسی نمی گذارم . ولی دوست ندارم با احساسات کسی بازی کنم .
کسانی که‌این فعالیت می نمایند نام خودشان را میگذارند کودک باذکاوت .

ترلان پروانه با این که شایعات متعددی در رابطه معاش خصوصی‌اش مضاعف است البته نسبتاً واکنشی نشان نمی‌دهد و از این لحاظ کم لبه است .برای هر سه نفر آرزوی موفقیت داریم .منبع این مصاحبه‌ها تی او پلاس است .

رابطه جنسی ترلان پروانه با ارسالان قاسمی شایعه یا واقعیت ؟

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.