کدام افراد رابطه جنسی خوبی را تجربه می نمایند

رابطه جنسی در بین زوجین باید بسیار عالی باشد اگر شما از رابطه جنسی خود احساس رضایت ننمایید نمی توانید از زندگی زناشویی خود موفق باشید پس بهتر است در زندگی زناشویی خود روش هایی را برای لذت بردن امتحان نمایید در ادامه جزئیات بیشتر کدام افراد رابطه جنسی خوبی را تجربه می نمایند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

مطالـعات انــجام شده در دانشــگــاه هاروارد نشــان می دهند ورزش شنا موجب بهبود عملکرد جنـــسی و افزایش کیــفیت رابطـــه جنـسـی می شود.

در ایـــن مطـالعه که بر روی 160 مرد و زن شناگر مسن انـــجــام شد، مشخـص گردید زنــدگی جنـســی ایــن افراد مشابه افـــرادی اسـت که در دهـــه 40 زندگی خود هســـتنــد. ورزش شنا اگر به صورت مداوم و منــظم (3 بار در هفـــتــه و به مدت 30 دقـیـــقـه) انـجام شود موجب افزایــش توان کلـی بدن و بهـبود عملکـــرد جنـــسـی می گردد.
همچـنـین این ورزش نقــش قابل ملــاحـــظـــه ای در کاهش وزن دارد. یک مطـالـعـه دیـگـر که بر روی 110 مرد چاق مبتلا به اختــلالات نعوظ انــجـام شد، نشان داد که کاهـش وزن حتی به میـــزان 10 درصـــد، با بهــبود نسبـــی ایــن اخــتـــلال و افزایش کیـــفیت رابطه جنــسی همـراه است.

به عقـــیده متـخـــصــصان چاقـــی به ویژه چاقی شکــمی بر عملـــکرد جنـسی اثر منفی دارد.

کدام افراد رابطه جنسی خوبی را تجربه می نمایند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.