رابطه جنسی دختران هرزه و تن فروش با مدیرمجله پلی بوی “هیو هفنر”

رابطه جنسی دختران

رابطه جنسی دختران هرزه و تن فروش با مدیرمجله پلی بوی "هیو هفنر"

شاید شماهم درباره مجله جنسی و مستهجن پلی بوی شنیده باشید .

هیو هفنر درواقع موسسه این مجله بوده و میتوان به جرات گفت یکی از پرفروشترین مجلات در تمام دنیا بود .

این مجله که یک مجله جنسی و مستهجن هست با محتوای معرفی و جزئیات جنسی و رابطه های نامشروع پورن استارها و خواننده ها و هر زنی که در دنیا جاذبه جنسی و سکسی دارد منتشر می شود .

موسسه این مجله آقای هیو هفنر بوده که در سال 1953  کار خود را در آشپزخانه منزلش شروع کرد و  مدعی است در خلال فعالیت و مدیریت این مجله توانسته با هزاران هزار دختر و زن رابطه جنسی برقرار کرده است .

درواقع وقتی این مجله تبدیل شد به بزرگترین و پرفورش ترن مجله جنسی جهان ، به این معنی بود که مردان هوسران و شهوتران بسیاری مخاطب آن بوده اند . در این حالت وقتی زنان و مدلهای جنسی (پورن استارها) بخواهند رابطه های نامشروع  با پول بیشتر و درآمد بیشتری داشته باشند ، تصمیم خواهند گرفت تا مشهور شوند !

برای این کار اکثرا به دفتر این مجله مراجعه مینمایند و حاظرند با حتی پرداخت مبالغ هنگفت تصویرشان و جزئیاتشان بروی این مجله برود .

در این حالت پیشنهاد رابطه جنسی از سوی دختران و زنان هرزه و تن فروش به مدیر این مجله بسیار بالا خواهد رفت و او هم طبیعتا از این فرصت نهایت سواستفاده را خواهد برد و همانطور که خودش نیز اعتراف کرده در طول این سالها با بیش از هزاران دختر و زن رابطه جنسی داشته !

هیو هفنر با ثروت هنگفتف و میلیاردها دلاری که به دست آورد چندین قصر و  خانه های بسیار مجلل برای خود تهیه کرد و تمام آنها را تبدیل کرد به حرمسراهایی تا تمام استفاده لازم را از موقعیت ببرد .

او دختران را با وسواس انتخاب میکرد و بعد از رابطه جنسی با آنها sex تصمیم میگرفت آیا اورا تبدیل به ستاره کند یا خیر .

هیو در طول این سالها با بسیاری از این زنان و دختران به طور رسمی ازدواج کرد و البته این ازدواج ها هیچکدام به یکسال ادامه نیافت .

هيو هفنر، از طرفداران پويانمايي سيمپسونها است. شخصيت کارتوني او در يکي از اپيزودهاي سيمپسونها، يک‌بار به نمايش درآمده است. هيو هفنر، همچنين قبر مجاور مريلين مونرو رابا پرداخت مبلغ 75 هزار دلار خريده است.

او در نهایت در سن 91 سالگی درحالی که سالها بود دیگر حس جنسی و شهوتی در وجودش نبود در ویلایش در بین صدها دختر لخت ! مرد . تا ثابت کند نهایت زندگی به کجا ختم خواهد شد .

 

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.