رابطه جنسی دونالد ترامپ با سلما هایک بازیگر زن مکزیکی

دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا با سلما هایک نیز رابطه جنسی داشته است سلما هایک یکی از زیباترین بازیگران مکزیکی می باشد سلما هایک در مصاحبه ای اظهار نمود من نامزد داشتم ولی دونالد ترامپ پیشنهاد رابطه جنسی به من داد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه جنسی دونالد ترامپ با سلما هایک بازیگر زن مکزیکی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ســـلما هایـک بازیـــگــر زن مکزیکــی رسوایــی جدیــد دونالد ترامـپ در موج رسوایـــی های دونالـد ترامپ این بار سلــما هایــک Salma Hayek بازیــگر زن مکـزیـــکی وارد عمــل شد .

ایــنگونه که پیـــداست دونالد ترامپ در زنـــدگـــیــش با تمــام بازیـگــران زن در ارتــباط بوده و به همـــه بازیــگران زن پیشــنهاد دوستی و رابـــطـه جنـــســـی داده اسـت .

سلــما هایــک و دونالد ترامـــپ

سلمـا هایک Salma Hayek بازیگر زن مکـزیـــکی که در عرصه کارگردانی و مدل هم فعـالیــت دارد نیز به دسـته زنـانی پیوست که توسط دونالد ترامــپ به دوستـی و رابـطه جنـــسی دعوت شده است .

سلــما هایـک در مصاحــبـــه ای از درخواسـت ملـــاقات دونالد ترامـپ سخـن گفت که طبق گفــتـه وی دونالـد ترامـپ با اینکـه میــدانستــه سلما نامــزد دارد به وی پیــشنــهاد رابـــطــه داده اســـت .

سلـــمـــا هایـــک که خود در چندین فیـلـــم مکزیکی تن به رابــطــه نامشروع داده اســـت هم اکــنون از پیـــشنـهـــاد دونالـد ترامپ برای ملـــاقات شکـــایـــت میکـــنـــد تا شاید رایـــی برای نامـــزد مورد نظـرش هیلاری کلینــتون جمع کند .

به نقل از وبسایت کوآرتز، سلـمــا هایــک بازیـــگــر، تهیـه کننـده و مدل مکـــزیکـی-آمریکایــی ۲۱ اکــتبر (۳۰ مهر) در گفـتــگو با یک شبکه رادیویی اعلام کرد: “دونالـــد ترامــپ،ـــ” نامزد جمــهوری خواه انـــتــخابات آمـریکــا چند سال پیـــش با وجود ایــنــکه می دانـست نامـــزد دارم از من خواسـت با او قرار ملـاقات بگـذارم.

وی که حمـــایـــت خود را از هیـــلاری کلیـنــتون، نامزد دموکرات انـتـــخــابــات آمــریکـــا اعلــام کرده اســـت، گفــت: ترامـپ تلـفـــن خانـــه من را بدسـت آورد و خود را دوست یکـی از دوستــانم جا زد. من به او گفـتم حتـی اگر نامــزد هم نداشـــتم پیشنــهاد بیرون رفـتـــن شما را قبول نمی کردم.

مدتی بعـد “نشنـــال اینـــکوایرر” در مطـلـــبـی نوشت بخـــاطـــر ایــنـکــه من قد کوتاهی دارم، دونالـــد ترامپ نخواسـته با من بیـرون برود.

سلـــمـا هایک

سلـــما هایـــک گفت: پس از آن من یک تماس تلـــفـــنی دیگر از ترامــپ دریــافت کردم. ترامپ گفـت دلــت که نمی خواهـد مردم این اخبــار را باور کنند؟ این مرد فکـــر می کرد من بخاطر ایـنکــه عکس ایـــن اخبـــار را ثابت کنـــم و نشـــان دهم قد کوتاهـی ندارم، پیـشنهاد بیـرون رفـتــن با او را می پذیـرم.

سلـــمـــا هایــک در خصوص اتهـــامـــاتــی که زنان به ترامـــپ وارد کرده اند گفـــت: به نظر من آنـهــا کار بسیـــار درســتــی کردند.

ترامـپ که پیشـــتــر گفــتـــه بود از شاکـــیـانش شکایـــت می کنــد، تاکنون در ایــن خصوص اظهـــار نظر نکرده است. در روزهـای اخــیــر رسوایی های ترامـپ تیـــتــر روزنـامه های جهـان شده اســت. انــتشـــار فیلمی از سال ۲۰۰۵ از اظـهارات زشـت و ناپسـنـــد ترامــپ درباره “آزار جنــسی زنانـــ” جنجــال زیادی به پا کرده اســـت. همچنـــین بسـیاری از زنان وی را به سوء رفتار جنـسی متـــهـم کرده اند. ایـن رسوایی های ترامــپ باعث کاهش تعـــداد حامیـان وی در نظـــرســـنجی های اخـــیـر شده اسـت.

رابطه جنسی دونالد ترامپ با سلما هایک بازیگر زن مکزیکی + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.