رابطه جنسی زن صیغه ای با پسران خوش قیافه

زن صیغه ای که از یک مرد باردار شد به عقد دائم این مرد به دلیل بچه دار شدنش در آمده و همسر سابقش را طلاق داد ولی این زن دوست داشت با مردان رابطه داشته باشد و از آنها اخاذی نماید زن سیغه ای با پسران خوش قیافه دوست شده بعد از رابطه جنسی از آنها پول زیادی می گرفت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه جنسی زن صیغه ای با پسران خوش قیافه را در ادامه خواهید خواند با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : زنی که به شوهرش خیانت کرد , زن ۲۷ ساله که در پی شکایت همسرش و به اتهام داشتن ارتباط نامشروع با مرد بیگانه دستگیر شده است درحالی که بیان می کرد اگر همسرم مرا نبخشدنمی دانم سرنوشتم به کجا خواهد رسید به تشریح ماجرای زندگی اش پرداخت.

وی به کارشناس اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: در یک خانواده ۸ نفره به دنیا آمدم.
پدرم با آن که بیسواد بود با کارگری زندگی ما را تامین می کرد تا این که ۱۰ سال قبل با مرگ پدرم زندگی مان آشفته شد.
مادرم مدتی بعد از ماجرای فوت پدر، به عقد موقت مردی درآمد و زندگی جدید خود را آغاز کرد.
در همین شرایط، دو خواهر دیگرم نیز از همسرانشان طلاق گرفتند و به زندگی مجردی روی آوردند.

من هم که تحصیلاتم را در مقطع کاردانی تمام کرده بودم با جوانی که عاشقش شده بودم ازدواج کردمولی زندگی ما نیز دوامی نداشت چرا که من دوست داشتم آزاد باشم و با هرکس که می خواهم ارتباط برقرار کنمولی همسرم جوان مغروری بود که حتی در نوع پوشش من دخالت می کرد به همین خاطر از او طلاق گرفتمتا راحت تر زندگی کنم. مدتی بعد به طور اتفاقی در یکی از مراکز خرید با جوانی به درد دل پرداختم که دچار اختلافات خانوادگی باهمسرش شده بود و با قهر همسرش به تنهایی زندگی می کرد.

اظهارات زنی که به شوهرش خیانت کرد

دقایقی بعد قرار شد وحید مرا به عقد موقت خودش دربیاورد تا به این طریق زهر چشمی از همسرش بگیرد.اما هنوز دو ماه از این ماجرا نگذشته بود که متوجه شدم باردار هستم دیگر راه بازگشت نداشتمبنابراین از وحید خواستم تا همسرش را طلاق بدهد.او هم با آن که در دو راهی قرار داشت ولی به خاطر فرزندش مجبور به طلاق همسرش شد.

وحید شوهر بسیار مطیعی بود و کاری به رفت و آمدهای من نداشتدر همین روزها من با زنانی معاشرت می کردم که یا ارتباط خیابانی با مردان غریبه داشتند یا مدت کوتاهی در عقد موقت بودند. همسرم هیچ گاه به من اعتراض نمی کردو من از همه امکانات برخوردار بودم با آن که صاحب دو فرزند دیگر نیز شده بودمهمچنان به معاشرت با این گونه دوستان ادامه می دادم.

تا این که من هم به تقلید از آن ها سعی کردم در ارتباط با مردان غریبه از آن ها اخاذی کنم.مدتی بعد در یکی از خیابان های مشهد با «نوذر» که جوانی خوش سیما بودآشنا شدم و خودم را زنی مطلقه معرفی کردم.او پیشنهاد کرد که مرا به عقد موقت خودش درآورد اما من با این بهانه که فعلا آمادگی ازدواج ندارمبه عناوین مختلف از او پول می گرفتم و برای خودم لباس و ادکلن های گران قیمت می خریدم.این ولخرجی ها آن قدر زیاد بود که همسرم به من مشکوک شد اما به او گفتم این پول ها را مادرم به من می دهد.
مدتی بعد از این ماجرا روزی با نوذر در خانه قرار گذاشتم چرا که همسرم قرار بود
به شهرستان برود و مطمئن بودم به خانه بازنمی گردد اما ساعتی بعد ناگهان او در اتاق را گشود.

رابطه جنسی زن صیغه ای با پسران خوش قیافه

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.