رابطه جنسی علیرضا حقیقی با خواننده آمریکایی بی بی رکسا

علیرضا حقیقی دروازه بان فوتبال در یک عکس اینستاگرمی خود با یکی از خواننده های به نام بی بی رکسا دیده شد که علیرضا حقیقی با این خواننده و مدلینگ امریکایی زن رابطه جنسی دارد و در یک خانه زندگی می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه جنسی علیرضا حقیقی با خواننده آمریکایی بی بی رکسا را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: در شبـــکــه های اجتماعی خبری در حال دســـت به دســـت شدن است که در آن عنوان شده اســـت که علیــرضـــا حقیـقـــی دروازه بان تیـم ملی کشورمـــان و باشگـــاه فوتبـــال اســـکــیـــلستونا سوئد با بی بی رکـــسـا (Bebe Rexha) خوانـنـــده و مدل آمریکایـــی رابطـه دارد.

کاربـــران جدی شبکه های اجــتـــماعــی با توجه به لایـک کردن عکـس های علــیـــرضــا حقیـقـی توسط بی بی رکـســا حدس زدنــد که بیــن ایـن دو آشـــنـــایـی وجود دارد. ایـن گمانه زنـی وقتـــی تقویت شد که در عکـس منتشـــر شده در صفحـه اینـــستـــاگـــرام بی بی رکســـا رد گلـر تیـــم ملـی در پشت سر ایـن خوانـــنـده دیـده شد!

جالـب ایـن اســت که تصویر بالــای ایــن خوانــنده در شهـــر دبی امــارت گرفتــه شده است و عکس زیــر هم که آخــرین تصویر منتـشر شده از علیرضـــا حقیـقـی در صفــحه اینـــستاگـــرامش می باشـــد در برج خلیـــفـه شهـر دبـی گرفـــتـــه شده اســت

صفــحـه ایـــنــسـتـــاگـــرام بی بی رکـسا ۴ میلیون فالوور دارد. از وقتــی کاربران ایــرانـــی متوجه دوستی بیــن این خواننده و علــیـرضا حقیقــی شده اند، به صفحات دو طرف رفته و ذیل عکـسـهــایــشـان کامنـت های عجـــیــب و غریب می گذارنـــد!

 


بیوگرافـــی بی بی رکـــسـا

بی بی رکــسا (Bebe Rexha) از خوانــنـدگــان و آهـنـــگ نویســـان آمریکـــایـــی اسـت که در بروکلیـــن نیویورک به دنیــا آمـد.

او در تاریـخ ۳۰ اوت ۱۹۸۹ در بروکلین نیویورک به دنــیـــا آمـد، مادر او اصـالـتــاً آلبانـیـایی بود و پدر وی متولد نیویورک بوده که در زمـان کودکـــی پدر و مادر وی به مقـــدونیـه مهـــاجرت کرده‌ــانـــد و پدر و مادر بی بی در تاریــخ ۱۹۸۰ میلـــادی به ایالـــات متحده آمریـکا مهاجـــرت کردند. مادر او اهـــگوستـیوار در جمـهوری مقدونی است. نام بلتا در واقـــع در کشور مقدونیه به معنــای زنــبور عسـل است و به همـیــن دلــیل نام مستعــار او یعــنی بیـــبـی(bebe) از همان کلـــمـه (bee) میــ‌ـآیــد. او از سن ۸ سالـــگی به موسیقی علـاقــهـــ‌ــمند شد و در دوران دبـــیرستـــان در فیلـــمـــ‌هــای موزیکال شرکت میــکرد.

رابطه جنسی علیرضا حقیقی با خواننده آمریکایی بی بی رکسا

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.