رابطه جنسی کامبوزیا پرتوی و نسرین مرادی و ازدواج آنها

کامبوزیا پرتوی به تازگی عکسی را در صفحه شخصی اینستاگرامش قرار داده است که خبر ازدواج حود را با نسرین مرادی  می دهد او از این ازدواج بسیار خوشحال می باشد و یک متن عاشقانه برای همسرش نسرین مردای زیر تصویرش نوشته است که مورد توجه بسیاری از فالورهایش قرار گرفته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه جنسی کامبوزیا پرتوی و نسرین مرادی و ازدواج آنها را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : کامـــبوزیـا پرتوی کارگـــردانـی که بیـــش از هر چیــز به خاطــر ساخت فیلـــمی به نام «کافـه ترانزیت» یا سرمـایـــه گزاری بهــروز هاشـمـیـــان شنـاخـتـــه میشود امســال با فیـلـمـــی به نام «کامیون» به جشــنواره فجر می آیـــد.

پرتوی در مراسـم رونمـــایـی رسـمـی از فیلمش در پردیـس ملـــت به همـراه نسرین مرادی بازیــگـر مکـمـــل ایــن فیــلم ظاهر شد و ساعاتـــی بعد از رونمـایـی بود که مرادی با به اشـــتـــراک گذاشتــن تصویری از خودش و پرتوی، واژه «همسرم» را در ابـتدای سرودهـ‌ـــای از علی غضـــنــفـــری قرار داده است.

نسـریـــن مرادی نوشته اســت: همـــســرم….از می عشق تو مستـانـــه منـــم/سر بزن جان دل ،جانـــانـه منـم/باده چون می دهـی پیـمـــانــه منـــم/ساقـــی ار میشوی میـــخـــانـــه منم/بی تو با روی خود بیـــگـــانـه منم/با تو در عاشقی افـسانــه منـــم/هر زمــان،ــجان دل ، جانانه ز دل/در پی ات والـــه و دیوانه منم.

نسریـن مرادی که پیـشــتــر سابـقـه ایفــای نقـــش در فیـلم «سویوق» برادران ارک را هم داشتــه متولد ۱۳۵۵ اسـت و اصــالــتــی آذری دارد.
ماجـــرای ازدواج کامـــبوزیا پرتوی با نسـریـــن مرادی

کامـبوزیـا پرتوی که متولد ۱۳۳۴ است پیشـتـر همـسر فرشتـــه صدرعــرفــایی
بازیگـر اصـــلی فیـــلــم «کافــه ترانـــزیــت» بود. پرتوی که «فراری» را به عنوان نویســـنـــده آماده اکران دارداخـــیرا فیـــلم «محمـد…» مجیدی را در شبکــه خانـــگی داشــت؛ فیلمی که بیش از ۱۰۰ میـلیارد هزیـنـه تولیدش شد و نام پرتوی هم در فهرست نویســـنـــدگـان آن آمده بود.

در فیــلـم «درساژ»بابک بادکوبه نیز نام پرتوی به عنوان مشـاور کارگردان آمده بود؛
فیلــمــی که به جشـــنواره سی و ششــم راه پیدا نکـــرد امـا در بخـش جنـــبـــی جشـنواره برلیــن به نمایش درخواهـــد آمـد.


کامـــبوزیــا پرتوی و نسریــن مرادی بازیگــر کامـــیون

رابطه جنسی کامبوزیا پرتوی و نسرین مرادی و ازدواج آنها

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.