داستان رابطه جنسی کوآتموک بلانکو فوتبالیست معروف

کوآتموک بلانکو فوتبالیست معروف مکزیکی بود او به 4 زن همزمان رابطه جنسی داشت و این خبر در فضای مجازی جنجال بر انگیز شده است و در اینستاگرام عکس های رابطه جنسی کوآتموک بلانکو  پخش شده است که او خواستار توقف این اخبار و انتشار عکس ها شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر داستان رابطه جنسی کوآتموک بلانکو فوتبالیست معروف را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

ارتباط بازیکن سابق تیم ملی مکزیک با چند زن

به گزارش سایت مجله دانستن : کوآتموک بلانکو بازیکن پرآوازه تیم ملی فوتبال مکزیک دو سال پیش و در 42 سالگی کفش‌هایش را آویخت و از فوتبال خداحافظی کرد.او دوران فوتبال حرفه‌ای خود را در سال 1992 آغاز و دوران درخشانی را سپری کرد. بلانکو در سه جام جهانی حضور یافت و یازده بار هم برای تیم ملی مکزیک در جام‌های جهانی به میدان رفت.

 

او عنوان دومین گلزن برتر قاره آمریکا را به خود اختصاص داده است و در رده دوم بهترین گلزنان تیم ملی فوتبال مکزیک قرار دارد.زندگی شخصی بلانکو اما کم حاشیه نداشته است؛ او طی سالهای اخیر با چهار زن در ارتباط بوده که همین امر او را در کانون توجهات قرار داده است.

 

داستان رابطه جنسی کوآتموک بلانکو فوتبالیست معروف

تازه ترین نامزد او “گالیله مونتجیو” یک زن مشهور است. این زن بازیگر،کمدین و مدل است و فعالیتهای کاری اش بیشتر در تلویزیون مکزیک دیده می شود.

 

داستان رابطه جنسی کوآتموک بلانکو فوتبالیست معروف

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.