رابطه عاشقانه در سکس بعد از ازدواج

رابطه عاشقانه داشتن در سکس بسیار مهم است شما باید بعد از ازدواج نیز در رابطه جنسی خود مثل بار نخست عاشقانه رابطه داشته باشید تا روابط زناشویی شما بهتر از قبل باشد رابطه عاشقانه نباید فقط در دوران نامزدی باشد بهتر است در طول زندگی زناشویی این رابطه ادامه داشته باشید در ادامه جزئیات بیشتر رابطه عاشقانه در سکس بعد از ازدواج را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : یک روانپزشک و زوج‌درمانگر اعلام‌کرد : «زوجین می بایست بدانند ارتباط عاشقانه آنان نسبت به هر چیز دیگر در معاش در حق تقدم است و بایستی زمان و فضای کافی به آن اختصاص دهند . »

دکتر معالج صباغ‌ابریشمی اظهار‌کرد : «رابطه عاشقانه زوجین نسبت به هر چیز دیگر در معاش در حق تقدم است و می بایست زمان و فضای کافی به آن اختصاص داده شود . سهم دار معاش , نفر شماره یک و مهمترین شخص است و نیازمند این است که به‌طور مداوم زن یا این که مرد از نیازهای عاطفی و جنسی همسرش آگاهی پیدا نماید و شیوه های تازه و متنوع برای راضی نگه داشتن یکدیگر و لذت بردن از نیز را کاوش نمایند . در غیر این صورت ماه عسل معاش مشترکشان خیلی زود به پایان می رسد و باغچه زندگی‌شان پژمرده خواهد شد . »

او پیرو توضیح اعطا کرد : «اغلب زوجین برنا در دوران نامزدی یا این که اوایل تزویج , همدیگر را به خیر و خوبی می‌شنوند , نسبت به نیز اهمیت و اعتنا نشان می دهند , در انجام امور با نیز همفکری و شرکت کردن دارا هستند . همینطور برای خشنود کردن دیگری سعی و علاقه و ادب و احترام را رعایت می‌نمایند , البته تزویج میتواند سبب ساز دنیایی از تغییرات شود . زیرا شاید پس از وصلت دقت و اهمیت دادن به طرف مقابل جای خویش را به مساله دیگری همچون فعالیت , سرگرمی‌ها , فرزندان , خانواده پدری و . . . دهد و به جای همسر آن‌ها‌را در حق تقدم قرار دهند و این خویش سرآغاز مشکلات شود . »

پزشک صباغ‌ابریشمی یادآور شد : «گاهی نیز شخص در مدیر دو مورد حیاتی به عنوان مثال ارتباط و وقت گذراندن با همسر و سا‌عتها سنگین وزن کاری ایراد دارااست , در‌این موردها می بایست شخص در بالا با همسر خویش در این زمینه رای زنی نماید و به فیض و توافقی برسند که هر دوی آن ها بشاش و نسبتا راضی باشند البته درصورتی که یکی یا این که هر دو گله‌مند و ناراضی است امداد به چنگ آوردن از اشخاص متخصص و متخصصین زوج درمانگر قادر است کارساز باشد . »

رابطه عاشقانه در سکس بعد از ازدواج

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.