رابطه موفق زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

رابطه زناشویی برخی از افراد مشهور موفق نمی باشد ولی رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام در چند سال بسیار موفق بوده و اصلا با هم هیچ اختلافی نداشته اند این زوج مشهور همه جا در کنار هم می باشند و زندگی بسیار زیبا و عاشقانه ای با هم دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه موفق زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام را در سایت خواهید دید با ما همراه باشید.

 

ارتباط زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام
از هنگامی که به یاد داریم تا به امروز , ارتباط کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام ارتباط ای سلامت و غالب بوده است . ولی سر موفقیت آنان چیست؟ یک ارتباط عاطفی احتیاج به حفظ دارااست , در شرایطی که شما نیز دوست دارید بدانید که‌این زوج خانواده سلطنتی چه‌گونه از ارتباط شان نگهداری می نمایند.

 

آن‌ها دوست یکدیگرند

پیشین از آن که کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام وصلت نمایند , همدیگر را در سال 2000 در دانش گاه ملاقات کرده بودند و از به عبارتی سال بود که ارتباط ای از صمیم قلب بین شان صورت گرفت . اگر چه آنان بعد از سالها صلح و آشتی با یکدیگر تزویج کردند البته تزویج شان ارتباط از صمیم قلب ای که در بین شان برقرار بود را از بین جنگ . در واقع , صلح و آشتی و صمیمیت در بین آنهاست که موجب دوام ارتباط شان شده‌است .

با نیز خلوت می نمایند

چه بسا اشخاص مشهوری زیرا کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام نیز گهگاه از دوربین خبرنگاران بدور می گردند و با خودشان خلوت می نمایند . هرچند آنان در مراسم قانونی چه بسا دست یکدیگر را نمی گیرند , البته این به‌این معنا نیست که هیچ ارتباط رمانتیکی میان شان نیست .

آن ها معتقدند که نباید مساله سری خویش را در ملا عام یا این که حتی‌در شبکه های اجتماعی با بقیه افراد به اشتراک گذاشت . در واقع ما با این فعالیت به خودمان خیانت می‌کنیم و این زمان را به دیگرافراد می‌دهیم تا در خصوص سری ترین مساله ما اظهار حیث نمایند . شعور این‌که چه هنگامی و چه‌طور با همسرمان خلوت کنیم , یکی رازهای موفقیت ارتباط ای استوار است .

استقلال خویش را از دست نمی دهند

صحیح مشابه زوج های دیگر , کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام هم گهگاه کارهایشان را به تنهایی انجام می دهند . هرچند سبک معاش آنان به نحوی است که می بایست بیشتر زمان خویش را با نیز بگذرانند ولی این بازدارنده از استقلال آن‌ها نمی‌شود . این زوج کار های شخصی خویش را دارا‌هستند , بدور دوستان خوب خویش را خط نکشیده اند و با آن‌ها هر از گهگاه خوش میگذرانند و در واقع این استقلال است که آنان را درباره مشترک هم حاذق ساخته است .

ارتباط احساسی خویش را محافظت می نمایند

یکی راههای داشتن یک ارتباط عاطفی سلامت این است که مدام در ادامه راهی باشیم تا ارتباط را زنده نگه داریم . برای مثال با انجام کارهایی معمولی به آن هیجان دهیم . شاهزاده ویلیام و کیت مدیلتون هم از هر فرصتی برای بهبود ارتباط شان استفاده می نمایند . برای مثال آن‌ها با نیز در رستورانی احساساتی قرار می‌گذارند و با تناول کردن یک شام دونفره هیجان ارتباط شان را بیشتر می نمایند . براین اساس برای هر زوجی واجب است که هنگامی را برای خوشگذرانی با طرف مقابلش خالی نمایند و اینگونه بر حریق علاقه شان بیافزایند .
کار های مشترک انجام می دهند

آنچه در یک ارتباط عاطفی اهمیت دارااست , کیفیت زمان با نیز بودن است , خیر کمیت آن . احتمال دارد شاهزاده و دوشس کمبریج زمان متعددی برای خوشگذرانی نداشته باشند ولی از به عبارتی هنگامی نیز که برایشان آماده می گردند تلاش می نمایند به شایسته ترین صورت ممکن , استفاده نمایند . در حین های خالی آن ها معمولا کار هایی را که مد نظر هر دوی آنهاست , انجام می دهند . مثلا باهم به اسکی میروند یا این که بازی مد نظر شان را در استودیوم با نیز تماشا می نمایند . اما حتما حتمی نیست که‌این عمل ها ورزشی باشد , بلکه هر فعالیتی میتواند صمیمیت ارتباط زوجین را بیشتر نماید .

 

اختلاف ایده ها شان را با نیز حل می نمایند

چه بسا زوج هایی که بی غایت ارتباط خیر و خوبی باهم دارا‌هستند نیز گهگاه با اختلاف حیث رو به رو میشوند , کیت و شاهزاده ویلیام هم از این قاعده مستثنی نیستند . ولی تفاوت آن ها آنجاست که میدانند چه طور مشکلات شان را باهم حل نمایند . اختلاف لحاظ در هر ارتباط ای موجود است البته دارای اهمیت این است که تا گذشته از بدتر شدن شرایط , آن را حل کنیم , کاری که‌این زوج خانواده سلطنتی به خیر بدان آگاهند .

با خانواده خویش مهربانند

علاه بر عشق و احترامی که برای همسرمان می‌گذاریم , می بایست با خانواده و نزدیکان وی هم به خیر برخورد کنیم . با این فعالیت خیر صرفا در منظر سایر افراد دوستداشتنی خوا هیم بود بلکه در دید همسرمان همد چگونه مشکلات شان را باهم حل کنند. اختلاف نظر در هر رابطه ای وجود دارد اما مهم این است که تا قبل از بدتر شدن وضعیت، آن را حل کنیم، کاری که این زوج خانواده سلطنتی به خوبی بدان آگاهند.

رابطه موفق زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

 

با خانواده خویش مهربانند

علاه بر عشق و علاقه و احترامی که برای همسرمان می‌گذاریم , بایستی با خانواده و نزدیکان وی هم به نیکی برخورد کنیم . با این عمل خیر فقط در منظر دیگر افراد دوست داستنی خوا‌هیم بود بلکه در نگاه همسرمان هم باارزش خیس جلوه خوا‌هیم کرد . کیت میدلتون هم از به عبارتی لحظه او‌لین که مامان بزرگ شاهزاده ویلیام , ملکه الیزابت , را روئت کرد , طوری خوی کرد که به دلش بنشیند .

ایده ها خویش را صادقانه به لهجه می‌آورند

تا ما آنچه در سرمان می گذرد را به لهجه نیاوریم , طرف مقابل مان نمی تواند از سر دل ما با خبر شود . برای مثال شاهزاده ویلیام به کیت بیان کرد که فرزند سو‌مین می‌خواهد و آن‌ها بعداز مذاکره با یکدیگر به فیض ای واحد رسیدند . احتمالا گهگاه ابلاغ نظرها موجب دعوا شود البته این دعوا ها نیز , در شرایطی‌که افراط در آن نباشد , برای هر ارتباط ای اثر گذار خواهد بود . براین اساس صداقت و روراستی در ابلاغ ایده ها یکی دیگر از رازهای موفقیت این زوج سلطنتی است .

جز خودشان , از سایر افراد نیز حمایت می نمایند

احتمال دارد تصور کنید که نمی توانید مثل خانواده سلطنتی همیشه به خیریه های گوناگون امداد نمائید , البته اضطراری نیست مانند آنان باشید , تنها کافی ست هر چقدر در حد تان است را برای امداد به سایر افراد کنار بگذارید . شاید این میزان فراوان اندک باشد البته به عبارتی نیز می‌تواند درباره عاطفی شما تاثیر مثبتی بگذارد . اثبات شده که امداد به بقیه افراد منجر ترشح ماده ای در مغز می گردد که به شادتر بودن ما یاری می نماید و همین شم ارتباط عاطفی را هم بهبود میبخشد .

در هر قوانینی پشتیبان یکدیگرند

اصلا مهم نیست که شاهزاده و کیت در یک هجرت فرنگی باشند یا این که که در یک گرد‌همایی همگانی معمولی , در هر قوانینی آن‌ها از یکدیگر حمایت می نمایند و همین حمایت هاست که عشق آنان را نسبت بهم بیشتر می نماید و بر استمرار ارتباط شان می‌افزاید .
معاش را معمولی میگیرند

بیاییم درستگو باشیم! چه چیزی منجر میگردد که شاهزاده و همسرش چنین ارتباط خیر باهم داشته باشند . یک کدام از دلایلش این است که آنان معاش را دور از شوخی نمی گیرند . مثلا در بخش اعظمی از مواقع بی آلایش از کنار مساله می گذرند و فقط به مشکلات میخندند . آن ها کارایی می نمایند تا حد ممکن یکدیگر را بخندانند و از لحظه لحظه خویش غایت لذت را ببرند .

رابطه موفق زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.