تیپ خفن رامانا سیاح بدل آنجلینا جولی در اکران فیلمش

رامانا سیاح بدل آنجلینا جولی در اکران فیلم شاخ کرگدن با تیپ خفن آماده شد رامانا سیاح در این فیلم شاخ کرگدن خوش درخشید او در شهر تورنتو به کار مدلینگی مشغول می باشد از دوران کودکی در کانادا زندگی می نماید بسیار شبیه آنجلینا جولی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ خفن رامانا سیاح بدل آنجلینا جولی در اکران فیلمش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

اکران خصوصی یک فیــلم با حضور بدل آنجلینـا جولی
اکـــران خصوصی دو فیــلـم سیـــنـمایـــی بلوک۹خروجی۲ به کارگـــردانی علیـــرضـــا امـیـنــی و فیـلـم سیــنـمایـــی شاخ کرگـــدن به کارگردانـــی محسن محـــســنـــی نســب در پردیس ملـــت با حضور هنـــرمـــنــدان برگزار شد.


رامـــانا سیــاح

رامانا سیاح بازیـگـر نقش آنـــجـلیـــنــا جولی در فیـــلـم شاخ کرگدن یکـی از هنـــرمــندان حاضر در اکــران خصوصی ایـــن فیــلم بود.رامـانـا سیـاح بدل آنـجلیـــنا جولی است که شبــاهـــت زیادی به ایـــن هنـرپیـــشـــه سرشـناس دارد.

صفحـه ایــنـسـتاگــرام رامانا سیاح و فن پیــج های او تصاویری از حضور این بدل آنـــجلینـا جولی در اکــران خصوصی فیلـــم شاخ کرگـــدن را منـتشــر کردند.


بدل ایرانــی آنـــجلـینا در اکـــران فیلمــش

در ایـــن فیلـــم بازیگرانی چون پژمـــان بازغی، اتــری وسکـــانیـــان، رضـا حیـــدری، انوشیــروان محـســـنــی،شقلیــق کفـــایی، ویکـتوریـــا آنتابیـــان، آشوت وسکانیـــان، فرشــید شفیـعـی، فریـد کیـــانــی و بابـک نوری ایفـــای نقش می کنـــنــد.


رامـانــا سیـاح

در خلــاصه داســتـان شاخ کرگــدن آمـــده:

سال ها اســت که صدرا خارج از کشور زنـــدگی می کنــد او زمــیـــنـه تحـصیـل خواهرش بهار را
در خارج از ایران فراهـم کرده اســـت. صدرا تصـمـیم دارد روز تولد بهـــار در سفـــری که انـتــظارش را می کشد…
بهـــتــرین هدیــه را به بهـــار بدهد امــا در مسـیـــر فرودگـاه ارمــنــستــان تا هتل، ربایـنـدگـان بهار را گروگان می گیـــرند تا ایــنکهــ…


عکس رامــانـــا سیاح

رامـانا بدل آنــجـلـــیـنا جولی دخـتری ایــرانی است که از دوران کودکـــی در کانـــادا زنـــدگـــی کرده است.رامــانا متولد ۱۳۶۹ در شهر تهــران اســـت که در کودکـی به کانادا مهاجرت کرده است.او در رشــته گرافیـک تحصیــل نموده اســـت و در حال حاضــر به عنوان مدلینـــگ در شهــر تورنتو فعالیـــت میکنـــد.


تصــاویر رامـــانا سیاح

تیپ خفن رامانا سیاح بدل آنجلینا جولی در اکران فیلمش + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.