راه هایی برای پر پشت تر کردن موهای صاف

موهایی که کم پشت و صاف می باشند می توانید از طریق راه هایی خانگی آنها پرپشت و حجیم نمایید خانم ها خیلی دوست دارند موهای پرپشتی داشته باشند و از طریق زیبا تر و جذابتر دیده شوند موهای که صاف و کم حجم هستند برای بسیاری از افراد زیاد خوشایند نیستند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر راه هایی برای پر پشت تر کردن موهای صاف را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن :حجیم خیس کردن موها , کلفت کردن تارهای مو نازک ممکن نیست اما روش هایی موجود هستکه تا حدی میتواند موها را مالامال خیس و پف دار نشان دهد و تا حدی شما‌را راضی می نماید.

 

با این خطاها موهای شما کم پشت میگردد

هر روز با کتف کردن موی , احتمال دارد گونه ای از موهای شما ریزش پیدا نماید و پاره ای از آن ها روی برس یا این که کتف بماندو هر روز موهای شما کم پشت خیس شود . با این اوصاف هر روز با یک نگاه نگران ,حجم موهای تان را در آینه بررسی میکنید احتمالا حجم موهای شما به هیچ وجه کم نباشدو صرفا یک‌سری نادرست کوچک سبب کم پشت به حیث وصال شان شود .

 

برس تان را صحیح تعیین فرمایید

چنانچه سازه دارید به موهای تان حجم دهید , خوب تر است از برس های تخت یا این که فلزی استفاده نکنید .برس های گرد که با آن ها بیشتر موهای تان را سشوار می‌کشید برای حجم دادن به موهای شما شایسته ترین مورد می باشند ; این ترتیب هر هنگامی که حس کردید می‌خواهید به موهای تان حجم دهید با این برس ها زلف های تان را کتف بزنید .

 

زمانی موهای تان را متعددی داغ می‌کنید

استفاده از گرما برای پیرایش موها اعم از صاف یا این که فر کردن شان در میزان کافی قادر استصورت موهای شما‌را مطلوب و دیدنی نماید البته زمانی این گرما بیش تر از حد دوچندان شود ,حتما به موهای شما صدمه میزند .

پیشنهاد هایی برای حجیم خیس کردن موها

تا ۴۰۰ جايگاه نیز داغ شود ولی این برهان نمیشود که شما از این حرارت برای صورت دادن به موهای تان استفاده نمائید .چنین حرارتی قادر است به پوشش گیسو شما صدمه بزند و در غایت منجر شکستگی شان شودکه‌این این داستان به خودی خویش سبب کم حجم شدن موها می گردد . در عین حالا میتوانیدپیش از استفاده از چنین وسایلی از حافظ های حرارتی نیز استفاده فرمائید .

 

موهای تان را درست کوتاه فرمائید

در‌حالتی که موهای ظرافت دارید که اتفاقا بلند نیز است تماما ارگانیک است که کم حجم به لحاظ رسد .اکنون در‌حالتی که دل تان میخواهد تغییری در موهای تان بدهید نباید قیچی را بردارید و صرفا ارتفاع آن‌ها را کوتاه نمائید .موهای تان را لایه لایه کوتاه فرمائید . ارتفاع هر لایه بایستی در مقدار میانگین کوتاه شود .در این‌حالت موهای تان روی نیز می ریزد و پرحجم به حیث میرسد ; آن نیز سوای این که به حیث قدی کوتاه شده باشد .

 

 

موهای تان را متعددی کوتاه نکنید

برای خانم هایی که میزان گیسو شان تا روی کتف یا این که بلندتر است , کوتاه کردن بیشتراز حد موی احتمال داردمنجر شود حجم موهای شان یک دفعه خیلی کمتر به حیث رسد ; به این ترتیب در حالتی‌که دنبال تغییری در صورت موهای تان می باشید ,میتوانید سراغ چتری بروید یا این که این‌که تنها جلوی موهای تان را تا حدی کوتاه فرماییدکه جزء آن روی پیشانی قرار بگیرد . در این‌حالت موهای تان پرحجم خیس به لحاظ میرسد .

 

موهای تان را متعددی تیره کرده اید؟

رنگ های تیره معمولا در فصل‌زمستان روی موهای خانم ها می نشینند .با این وجود در‌صورتی‌که شما نگران حجم موهای تان می‌باشید , خوب تر است سراغ رنگی دو , سه سکو روشن خیس بروید .بایستی این نکته را بدانید که زمانی موهای تان را خیلی تیره میکنید , فرق شما خیلی مشخص و معلوم میشودو متعددی پهن به حیث می‌رسد . بنابراین است که حجم گیسو نیز خیلی کمتر از آن چیزی که می‌باشد نشان داده می گردد .با این وجود در‌صورتی‌که رنگ گیسو خویش را بیشتراز حد دوست دارید می‌توانید از ترفند سایه دیده و ابرو برای پوشش فرق خویش استفاده فرمائید .

 

های لایت را به موهای تان طولانی تر نمایید

در صورتی می‌خواهید موهای تان از آنچه که می‌باشد پرحجم خیس به لحاظ رسد نباید تنها از یک تک رنگ برای شان استفاده نمائید .سراغ های لایت بروید . های لایت مختلف از رنگ گیسو قضیه شما به حرفه موهای تان عمق میدهد ;بنابراین صرفا از یک توناژ رنگی برای موهای تان استفاده نکنید .

حجیم خیس کردن موها در منزل

های لایتی با رنگ گوناگون را نیز طولانی تر فرمایید تا حجم موهای تان بیشتر به لحاظ رسد .

 

موهای تان را توده نکنید

شما با روی هم گذاشتن موهای تان درواقع فولیکول های گیسو را توده میکنید و سبب ساز شکستگی شان می‌شویدو در غایت ریزش گیسو و کم حجمی از دورازشوخی ترین تبعات انباشته کردن و بستن موی به شرایط دم اسبی است ;بدین ترتیب نباید دایم موهای خویش را ببندید .

 

رنگ پوست = رنگ مو!

درصورتی که رنگ پوست صورت شما متعددی سپید است و در عین حالا رنگ مو سرتان نیز بلوند پلاتینیومی است ,پس به هیچ عنوان جای تعجبی ندارد در حالتی‌که موهای تان کم حجم به لحاظ رسد .با این وصف هرچه رنگ گیسو رمز شما به رنگ پوست تان نزدیک خیس باشد , حجم مو تان کمتر به لحاظ می‌رسد .

 

شما تولیدات را اشتباهی تعیین نموده اید

چنانچه کیفیت موهای تان برای شما اهمیت دارااست بایستی تولیدها دلخواه با آنان را گزینش نمایید .در این مورد اعتنا فرمایید تجویزهای دیگر افراد که برای خودشان مفید بوده نمی تواند
به صورت انقطاع برای شما نیز به عبارتی اثرات مثبت را پیرو داشته باشد .به صورت کلی محصولاتی با مبنا روغنی و سیلیکونی با خوابیدن در بین به لای گیسو میتواننددر کلفت آشکار کردن تارهای آن تاثیرگذار باشند .

 

راه هایی برای پر پشت تر کردن موهای صاف

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.