راه های پاره شدن پرده بکارت در دختران باکره

پرده بکارت در دختران باکره در اتفاقات مانند افتادن از ارتفاع هیچ وقت پاره یا آسیب نمی بیند پارگی پرده بکارت و خونریزی به مدت 2 دقیقه طول می کشد و بعد خونریزی تمام شده و این فقط در هنگام دخول صورت می گیرد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر راه های پاره شدن پرده بکارت در دختران باکره را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: شـاید برای بســـیـاری از افراد پیـــش آمده باشـــد که از ارتـفـاع سقوط کرده باشند و نگـران سلـامت پرده بکارت خود باشند. در ایــن مطلـب به این سوال که آیا سقوط از ارتفــاع می تواند باعث پارگـی پرده بکـــارت شود؟ پاسـخ خواهیـــم داد.
خیــر، سقوط از ارتــفـاع، بلنـد کردن جسم سنــگـــیـن، کوهنوردی،و موارد مشـــابــه به هیــچ عنوان نمــی توانـنــد باعــث پارگی پرده بکــارت شوند.

الـــبــتـه ممــکن اســـت در اثــر سقوط یا انــجــام کارهای سنگــیـن مقداری خونریزی از دستــگــاه تناسـلـــی مشاهــده شود که در هیــچکدام از موارد مربوط به پارگــی پرده نیـســت فقـط به خاطــر فشـــار وارده بر رحم است مکـانـــیسمــی مشابـــه قاعدگـی دارد یعنـــی فشـار به رحـم باعث خونریـزی یا لکـــه بینــی در فرد می شود. تاکید می کنم پرده بکـــارت فقط و فقط در اثر ضربـه مســتقـــیم به آن یا مقاربــت پارگـــی پیـــدا می کنـد و جز ضربــه مسـتقیـــم هیـچ مورد دیـــگــری باعـث پارگــی آن نمی شود.

خونریـــزی ایـــجــاد شده در اثــر پارگـــی پرده بکـارت چه مقـــدار اســـت؟ و اصولا در چه حدی باید باشـد؟

حداقلی برای خونریـزی در ایـــن حالــت نداریم ممکن اســت در حد یک یا دو قطـــره باشـد و یا شاید هم بیــشـتــر باشـــد ولی حداکثـــر به اندازه آغـــشتـه شدن یک عدد پوشک خواهـد بود و چیزی که مسلـــم است ایـــنـست که ایـن خونریزی نبایـــد ادامـه داشــتـــه باشد و معــمولا در عرض یک یا دو دقیـــقه تمـام می شود اگر در مواردی خونریزی ادامــه داشـت احـتمـــال پارگـی های اطراف واژن مطرح می گردد که در ایـن صورت حتــمــا بایـد ترمیــم شود و ایـن بیـــشتــر زمانی اتــفـــاق می افتد که مقـــاربــت بدون رضــایت زن و با مقـــاومت وی و اصــرار طرف مقابــل انـجام شود که در ایــن موارد باید پارگــی واژن ترمیـم شود.پرده بکــارت

پارگـی پرده بکارت

در پایــان تاکـید می کنیـــم که پرده بکـارت ملـــاک مطــمئنی برای تشـخیص سلـــامـت جنــسـی دختـــران نیست و انواعــی از پرده بکارت وجود دارد که خونریـــزی ایــجــاد نخواهـــد شد و در ایـن موارد بهــتــر اســت حتمـا قبل از ازدواج به پزشک یا ماما مراجــعه شده و برگه گواهــی سلـــامــت دریـافـــت شود
اگـــر خروج خون حیض از مهـبل دخـــتــر به بیـــرون از بدنـــش به راحـــتـــی صورت نگیـــرد، آنـگـــاه دچار درد شدیــد و دلــمه شدن خون در نخـــستــیـــن موارد از پریود خود میـشود.

راه های پاره شدن پرده بکارت در دختران باکره

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.