رایان گاسلینگ Ryan Gosling خوش تیپ ترین ستاره هالیوود

رایان گاسلینگ یکی از بهترین بازیگران در عرصه سیمای امریکا و دنیای هالیوود می باشد بیشتر ستاره های مرد هالیوود از روی چهره و جذابیت انتخاب شده اند رایان گاسلینگ Ryan Gosling یکی جذابترین ستاره های امریکایی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رایان گاسلینگ Ryan Gosling خوش تیپ ترین ستاره هالیوود را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

راز خوش‎پوشی «رایان گاســـلـیـنــگ»، بازیگــر هالیوودی

رایان گاسـلینــگ هنـرپیشـه و موزیـــســـین کانـــادایی، علــاوه بر بازیگـری، در دنـیـــای مد و فشـن به خوش تیــپـی نیـز شهرت دارد. فرقـی نمــی کند که او یک تی شرت به تن داشــتـــه باشـد یا کت و شلوار، او در هر شرایـــطی زیـــبـــا و جذاب اسـت. امــا راز ایــنـــهـــمـــه جذابیـت چیـست؟

پیـراهن رایـان گاسـلـینگ Rayan Galsing

زمانــی که صحــبت از پیـراهـــن می شود، رایان پیراهن های سفــیــد را به پیراهـــن های رنگـی ترجـــیــح می دهـد. فرقـی نمـــی کند که او پیــراهــن اش را با چه لبـاس دیـگــری به تن کند، می خواهد شلوار جیــن باشـــد یا حتـی کت و شلواری رسمـــی، در هر شرایــطــی پیـــراهن سفـــید انـتـــخـــاب اوست. در واقع او با انــتخـاب پیــراهن سفــیــد، جا را برای پوشیــدن لباس های رنگــی دیگـــر باز می گذارد.

کت و شلوار رایــان گاســـلیـنگ Rayan Galsing

برای مناسـبــت های رســـمـی مانند فرش قرمـــز یا میـهـــمـــانی های مجلـل، رایـــان کت و شلوار را به لبـــاس های دیگر ترجـــیح می دهـد. البــتـــه سعی می کنــد که در این سبک لبـاس پوشیدن نیـــز از دیـــگران متفاوت باشـــد. اگـر چه اغلـــب آقـایان کت و شلوار مشـــکی را با پیـراهن آبی ست می کنـــنـد امـــا او کاری با استــانـداردهـــای معمول ندارد و سبـــک خاص خود را دنبال می کنـــد. به عنوان مثال او کت و شلواری به رنگ های سبز یا آبی تیــره و پیراهنـــی به رنگ سفـید را برای مراسم رسمی می پســـندد.

بوت رایان گاسـلیـــنـگ Rayan Galsing

اگــر رایــان گاســلـــینـــگ از چیزی خوشش آید، آن را به هیچ وجه کنـــار نمـــی گذارد، لبـــاس هم از این قانون مسـتـثـنی نیست. به عنوان مثال او عاشــق بوت است که معـمولا آن را برای مناسبت های غیر رسمی و دوستانه به پا می کند. بوت های مشکی و قهوه ای چرم با طرح های ساده، در انـــتـخاب او اولویت دارنـــد.

عیــنک رایـــان گاسـلیـــنگ Rayan Galsing

یکی از اکـــســسوری هایـــی که رایــان علاقـــه زیادی به آن دارد، عیـنـک است که معــمولا از برنــد « Barton Perreira » خریداری می کنــد. اگـر چه او عیـنک های متــنوع و زیــادی را به چشم می گذارد امــا مدل مورد علــاقه او عیـــنکی ساده با فریم D شکل و گربــه ای اســـت.

کت چرم رایان گاســلــیـنگ Rayan Galsing

راین گاســلینگ همــیــشه خوش تیـپ و جذاب به نظــر می آیـد. یکـی از لبـــاس هایــی که در تن او جلـب توجه می کنـــد، کت چرم است. او کت چرم مشـــکی را هم برای مراســم رســـمی و هم دوستــانــه و غیـــر رسمــی به تن می کند. در واقـــع او اعـــتـقاد دارد که کت چرم را می توان هم به همراه شلوار جیـن و هم با شلوارهای رســمـی تر ست کرد.
رایـان در فیلــم های زیادی حضور داشــتـــه، اگر چه او مجبور است که خود واقـعــی اش را کنار گذاشتـه و نقش بازی کند امـا همـیـــشه لبـاس هایی می پوشد که با سلـــیـــقـه اش جور در آیــد و به تنـــش بنشــیـند. در ادامـــه چنـــد نمونه از جذاب تریـن تیپ های او را در فیلم هایـی که بازی کرده برایــتان آورده ایــم.

رایـان گاسـلـیـنـگ Rayan Galsing در «Notebook»

فیلـم «دفــتـرچه خاطرات» فیـلـــمی‌ست از نیک کاساوتیـس، با بازی رایـان گاسلینـــگ، که در سال ۲۰۰۴ به نمایش در آمده اسـت. رایان در ایـــن فیلــم، نه تنها به خاطـر بازی هنــرمــنــدانـــه اش، بلکــه به دلـــیــل ظاهر جذاب و چشـمــگیـرش نیـز مورد توجه قرار گرفـت. همانــطور که در تصور می بیــنیـد، او به پیراهــن سفید رنـگ خود همـــچنـان وفادار اســـت که در این فیـــلم آن را با تی شرتـــی سفــیــد، شلواری پارچـــه ای و کلاهی ست کرده است.

رایـــان گاسلـینگ Rayan Galsing در «La La Land»

«لا لا لند» یا «سرزمـین رویایـی»، فیلمی رمانـــتــیک و موزیکال محـصول سال ۲۰۱۶ آمـریـــکـــا به نویسنــدگـــی و کارگردانــی دیـــمیـــن شزل اســت که بازیگــرانـــی چون رایان گاسلینـگ در آن بازی کرده اند. رایان در ایــن فیـــلــم نقـش یک پیـانـــیسـت جاز را دارد که سعـــی کرده ظاهـری مطـابــق با طبع هنری اش بزنـــد. در طول این فیــلم، او به دلیـــل اســـتایـــل مدرن خود، معــمولا کتـــی اسپورت به تن داشت که آن را با کراوات و کفـش های دو رنـــگـش ست می کرد.

رایـان گاسلیـنـــگ Rayan Galsing در «Blade Runner 2049»

«بلـیــد رانـر ۲۰۴۹» فیـلــمـــی آمـریــکایــی در سبــک نئو نوآر علمی–تخیلـــی به کارگـــردانی دنی ویلـنوو و نویسنــدگــی مایکل گریـن و همپتـــن فنچـــر است که در سال ۲۰۱۷ به صورت دو بعـدی، سه‌ـبعـدی و آیــ‌ــمکــس سه‌ـــبـــعــدی در ایــالات متحده اکران شد. در این فیلــم، رایـان نقش یک افســـر را بازی می کنــد، به همـین دلیـــل تیپـــی بایـــد بزند که به نقشـش بیایـــد. او برای ایـــن منظور کتـــی بلند، جلــیـــقه ای بافندگـی، شلواری تیره و بوت به تن کرده اســـت.

رایـان گاسـلـــینــگ Rayan Galsing در «The Big Short»

فیـــلـم «کود بزرگ» یک فیـلـم آمـــریــکـایـی در سبـــک زندگـــینـامـهـــ‌ـای و کمـدی-درام به کارگردانــی و نویسـندگی آدام مک‌کـــی اسـت که در سال ۲۰۱۵ منـــتشـر شد. برایـان در ایــن فیـــلم یک دست کت و شلوار کلــاسیک به همــراه پیــراهـــن راه راه آبـی به تن داشت که بسیار جلب توجه می کرد.

رایــان گاسلـیــنگ Rayan Galsing در «Song to Song»

تیـپ رایـان گاســـلینـــگ در فیلم «ترانــه به ترانـه» غیـــررسمی اما جذاب اسـت. او در تی شرتی آســتیــن بلـند، شلوار جیــن تیـــره و ژاکت آبـی کلـاه دار بسـیـــار جذاب شده اســـت. اگر شمـــا هم به دنـبال ظاهری اسـپورت هستید، ایـــن ست گزینه خوبی برایــتان خواهد بود.

پرایان گاسلینــگ Rayan Galsing در « Gangster Squad»

فیلم «جوخه گانـگـــسـتـر» فیلــم اکـشـن-جنــایـــی آمـریـــکایـــی محـــصول ۲۰۱۳ به کارگـــردانـی روبن فلیــشر و فیــلمـــنامــه‌ــای نوشتـــه ویل بیـل اســـت. اگــر چه رایان در ایــن فیــلم بایــد ماننــد سالـهـای 1949 لبـــاس می پوشید، امــا تیـپ او همـچـنان جذاب و الـهام بخش است. اگر به دنـــبال ظاهـری کلـــاســیک می گردیـد، بد نیست که به تیـپ رایان در این فیـلم نگاهـــی بیـــانـــدازید. پیراهـــنی کلاسیک به همراه شلوار پاچه گشاد، انتــخاب ستاره این فیـلــم بوده، که الـــبتـه کلاه را نیـــز فراموش نکــرده اســـت.

رایـــان گاسـلیــنـگ Rayan Galsing در «Drive»

فیـلم «رانـــندگـــی» یک فیــلـــم تریلـــر آمـــریــکایی است که در سال ۲۰۱۱ به کارگردانی نیــکولاس ویندینگ رفن و با بازی رایـــان گاسلــیــنــگ به نمایش درآمــد. این فیـلـم داستان یک رانـــنـــده بدلـــکــار است که روزهـــا در یک گاراژ کار می‌کند. اگر چه این فیـــلـــم در زمـــان حال می باشد، امـــا لبـاس هایی که رایــان به تن می کنـد، متـــعـلق به مدهـــای سالـــها پیــش اســت. تیــپ او در ایــن فیـلـم شامـل ژاکـــت ساتــن سفیـــدی ست که عکس عقــربــی بر پشـت آن حک شده اســت. ما رایـــان را در ایــن فیـــلـم با ظاهری متـفـاوت از دیــگـــر فیلــم هایـــش می بینیم.

رایان گاســلــیـنـــگ Rayan Galsing در «Crazy Stupid Love»

فیـلم «دیوانه‌وار، احمــقــانــه، عشق» فیلــمـی کمـدی-درام رمـــانــتـــیک، به کارگردانــی گلـــن فیکــارا و جان ریـــکوئا و نویسـندگــی دن فوگلــمن محصول سال ۲۰۱۱ میـلادی اسـت. رایـان گاســلیـنگ برای ایـفای نقـــش در این فیلــم، نامزد دریافـت جایـزه گلدن گلوب شد. امــا از بازی هنرمنـدانــه او که بگذریــم، ظاهـر جذاب اش نیز الهام بخش بســیاری از مردان در لباس پوشیدن شده اســـت. او با پیـراهن سفـــیـد، کت و شلوار تیــره رنــگ، عینـــک آفـــتـابـی و دکــمه سر دسـت در ایـن فیـلـــم به خوب می درخـشد.

در نهـایت نکــاتی که باید از سبـک لباس پوشیدن رایان گاسلــیــنـــگ بیـــاموزیـــم:
• به دنبال سبک لبـــاس پوشیدنـــی باشـــیــد که هیـچـگـــاه از مد نمی افتــد، ماننــد تی شرت سفـیـد و کت چرم مشـــکــی.
• لباســی به تن کنــیــد که انــدازه تن تان و از کیفیــت بالـــایی برخوردار باشد.
• به جزییـات اهـــمــیــت دهـید.
• رنگ های ساده را برای تیپ های غیـر رسمـی و اسـپورت و رنگ های جسورانـــه تر را برای تیــپ های رسمی به کار گیـــریــد.

رایان گاسلینگ Ryan Gosling خوش تیپ ترین ستاره هالیوود + تصاویر

 

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.