رایج شدن رابطه جنسی مقعدی و از پشت در ایران

رابطه از پشت در بین جوانان ایرانی بسیار رایج شده است دختران به دلیل نگه داشتن پرده بکارت خود رابطه مقعدی را انتخاب نموده و دوست پسرهایشان از پشت سکس می نمایند که این نوع رابطه جنسی برای طرفین بسیار خطرناک می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رایج شدن رابطه جنسی مقعدی و از پشت در ایران را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : ارتباط مقعدی با دختر/ ارتباط مقعدی و پشت با همسر دلایل دارااست یا این که ندارد؟ سوالی که بخش اعظمی از اشخاص جواب آن را نمی دانند .

آقایان رغبت بیشتری به ارتباط جنسی از مقعد با خانم ها دارا هستند و این ارتباط عوارضی را در پی داراست که بایستی آن را بدانید معمولا مردانی که همجنس گرا میباشند ارتباط مقعدی با نیز دارا هستند

در‌این دسته آمیزش خانم های درد شدیدی دارا‌هستند شرع و ضابطه این گونه ارتباط را پیشنهاد نمی کند ارتباط جنسی مقعدی از نظر پزشکی نیز ارتباط جنسی صحت نمی‌باشد ارتباط و غیر قابل پذیرش هست

فراگیری قربت از خط مش مقعد و عارضه ها آن

قربت از راه و روش مقعد یک کدام از از طریق های رابطه جنسی است که بیشتر برای آقایان خوشایند می‌باشد . البته آیا به عارضه ها آن تفکر نموده اید ؟

آمیزش مقعدی چیست؟

آمیزش مقعدی یا این که آنال سکس عبارت است از انجام کار جنسی به وسیله دخول آلت تناسلی مردانه به مقعد زن که از دیر باز تا کنون وجود داشته است . آمیزش مقعدی بین دو مرد را لواط نامیده که متاسفانه این فعالیت با نام همجنس گرایی در کشورهای غربی مضاعف است .

مضرات آمیزش مقعدی فراوان دوچندان و خطرناک بوده و از نگاه پزشکی و نیز فقهی آمیزش مقعدی ابدا سفارش نمی‌شود .

انجام آمیزش مقعدی با هر روش و با استفاده از هر ماده لغزنده کننده یا این که بی شم کننده به طور کرم , اسپری , ژل , روغن , کاندوم , پماد , یک ارتباط مالامال خطرجنسی میباشد و استفاده از مورد ها یاد شده و راه‌های آن فقط از دردناک بودن این ارتباط می کاهد .

آسیبهای جبران ناپذیری به شخص مفعول به نظر جسمی و برای هر دو شخص فاعل و مفعول به نظر انتقال بیماریهای مقاربتی به همراه دارااست و هیچ پزشکی در هیچ جای عالم انجام این ارتباط را سفارش نمیکند و از نگاه علمی غیر قابل پذیرش میباشد .

آمیزش مقعدی در کشور ایران

دختران پیش از وصلت برای محافظت پرده بکارت بیشتر به آمیزش مقعدی روی میاورنددر کشور‌ایران هیچ آمار دقیقی از ارتباط جنسی مقعدی نیست البته با وجود محدودیت‌ های اجتماعی و مذهبی و همینطور عدم قبول قربت بین دخترهای برنا و پسر های برنا پیش از وصلت در کشور ایران , احتمال آن داده می‌ شود که رویه به آمیزش مقعدی چه درباره ( دختر– پسر )

و چه درباره ( پسر– پسر ) در اولِ بلوغ جنسی و گذار به سطح سن بلوغ و تکوین نام و نشان جنسی , تحت عنوان شکلی از پاسخگویی به کنجکاوی‌ های جنسی و رویش صورت شخصیت جنسیتی آن ها بیشتر مورد دقت این مجموعه سنی باشد .

متاسفانه بین دختران برنا به دلیل دقت به مراقبت پرده بکارت احتمال دارد که دختران پیش از وصلت بیشتر به آمیزش مقعدی روی آورند . بارها شاهد بودیم که دخترانی با سن و سال زیر برای مشکلات مقعدی و خارج زدگی رکتوم به مطب همیاران مراجعه کرده اند .

روشهای آمیزش مقعدی :

باسن , مقعد و راست روده که به عبارتی بخش پایانی روده بزرگ است , اعم از بخش ها با اهمیت و شهوانی تن بشمار می‌آیند . خواص تحریک پذیری پوست و رینگ ماهیچه ای مقعد به منجر حرفه های عصبی اش نزد بخش اعظمی موثری در برانگیختگی شدید جنسی در شخص می‌شود .
آمیزش مقعدی آن نیز از رویکرد دخول برای بعضا زنان شادی بخش و برای بعضی دیگر درد آفرین و غیر قابل تحمل هست . یکی‌از موهبات آِن دسته سکس این است که با آن دیگر خطر حاملگی نیست . اما آمیزش مقعدی خالی از ریسک نیست , چون لایه مخاطی انتهای روده بزرگ در مقایسه با واژن بسی نازکتر و به همین علت قابلیت و امکان از بین رفتن آن بر اثر اصطکاک بالاترست .
با زایل شدن این لایه , خطر انتقال ویروس ایدز و باکتری بیماریهای جنسی به خون شخص , او‌را تهدید می نماید . رینگ مقعد هم صرفا تا حد محدودی قادر است گشوده شود , و فشار بیش تر از حد سبب ساز تولید سوراخ در آن خواهد شد .

طرز آمیزش مقعدی

آمیزش مقعدی فقط در دخول خلاصه نمیشود , بدین ترتیب هنگام آمیزش مقعدی انگیزه هدف خود را صرفاً “دخول” تعیین ننمایید. سعی کنید با تامل حالات نوازشی را نیز تجربه نمایید. چه بسا چنین شروعی، زمینه را برای دخول هموارتر می کند.

شایسته ترین روش این است که گذشته از دخول از تکنیک انگشتکاری ( فینگرینگ ) مقعد مصرف شود ; به‌این صورت که یک یا این که دو انگشت خویش را که از پیشین به ژل روان کننده ( لوبریکانت ) , آغشته کرده اید روی ماهیچه باسطه ( حلقوی ) مقعد , دایره وار جنبش داده و به آرامی وارد مجرا فرمایید . اکنون میتوانید به مطلوب آنرا اثبات نگه داشته و یا این که انگشتانتات را درون مجرا با ملایمت بچرخانید .

آمادگی برای دخول هم به همین ترتیب است . هر گاه حس کردید که ماهیچه مقعد منقبض میشود , دست از فعالیت فرو کشیده و به آن اذن استراحت دهید آن گاه میتوانید همین عمل را با دو انگشت انجام دهید و در غایت بعداز فراهم نمودن همسرتان از طریق دخول استفاده فرمائید .

بعد از وارد شدن راز آلت به وی زمان دهید تا شکیبایی نماید , و ماهیچه هایش شلتر شوند . بعد از آن می‌توانید به کار دخول ادامه دهید .

در تمامی اکنون مراقب برخورد همسرتان باشید , و با کوچکترین موقعیت اندوه و دلخوری وی , از ادامه گشوده ایستید . پیشنهاد می شود هم‌زمان با این عمل پستانها و کلیتوریس و دیگر نقاط دارای اهمیت اورا ماساژ دهید ; این عمل به راحتی وی یاری می نماید .

نکات بهداشتی راجع‌به آمیزی مقعدی :

نظافت مهم ترین نکته در آمیزش مقعدی میباشد

تلاش نمائید هنگام آمیزش مقعدی نکات بهداشتی را تماما رعایت فرمایید . گذشته از ارتباط جنسی از پشت بایستی کل روده را شستشو دهید . برای این فعالیت میتوانید از دستگاه “ دوچ – تنقیه و… ” استفاده فرمائید و همینطور درون مقعد را با آب صابون و یا این که آب شامپو شستشو کنید . و با یکدیگر دوش بگیرید . ناخنهای خویش را کوتاه کرده و سوهان بکشید .
همینطور استفاده از کاندوم و دستکشهای لاتکس / در صورت عدم وجود حساسیت به ماده لاتکس , پیشنهاد میشود . اعتنا داشته باشید که تمیزکاری مهم ترین نکته در آمیزش مقعدی میباشد .

عوارض رغبت مردان به آمیزش مقعدی :

آمیزش مقعدی صرفا با رضایت هر دو طرف قابلیت و امکان دارااست

یکی‌از دلایلی که مرد را به جهت ارتباط جنسی از پشت می‌ کشاند , عدم موفقیت مرد در به ارگاسم رساندن همسرش می‌ باشد . و از این زمینه مشقت میبرد ; لذا متمایل می‌ شود که از پشت قربت نماید .
در چنین قوانینی زن می‌ تواند با محبت به شوهرش امداد و او‌را ارشادوراهنمایی نماید تا وی با لمس و بازی با موضع ها با اهمیت جنسی‌ اش , سریع‌ خیس مهیا شده و به ارگاسم رسد .
در این حالت «مرد» حس اقتدار و لذت می‌ نماید , و از تقاضای خویش منصرف میگردد .

آمیزش مقعدی از حیث اسلام
ارتباط جنسی مقعدی در بیشتر ادیان الهی , همینطور آیین اسلام نهی شده شده‌است . آمیزش مقعدی صرفا با رضایت هر دو طرف قابلیت و امکان داراست ولی به حیث بیشتر مراجع تقلید مکروه است . سفارش میشود دوستان به دلیل اثرات منفی احتمالی از آمیزش مقعدی پرهیز کنند و یا این که تعداد دفعات انجام آن را کم نمایند .

دلایل آمیزش مقعدی برای خانمها

مضرات آمیزش مقعدی زیاد دوچندان و خطرناک است
– خون‌ریزی : در صورتی آمیزش مقعدی با احتیاط صورت نگیرد بدلیل وجود مویرگهای ریز در آن ناحیه باعث به خون‌ریزی های کم و دوچندان میگردد .
– انتقال ایدز : بدلیل خون ریزی در آمیزش مقعدی , احتمال انتقال ویروس ایدز بالا می رود . خوب تر است در آمیزش مقعدی از کاندوم مصرف شود . مگر این‌که این اطمینان باشد که سهم دار شما آلوده و کثیف نیست .
– سرطان مقعد : در برخی گزارشات تیتر شده که آمیزش مقعدی احتمال تولید سرطان مقعد بالا میبرد .
– درد : درد شدید از سایر مشکلات آمیزش مقعدی می‌باشد .
– بیماریهای عفونی : علی الخصوص درحالتی كه بعداز آمیزش مقعدی و پیشین از شستشوی كامل طرفین ارتباط جنسی از جلو صورت بپذیرد .
– زخم به مقعد : گیرنده‌هایی که در مقعد میباشند دوچندان با اهمیت می‌باشند و برای همین به محض این که مدفوع وارد انتهای رکتوم میگردد شخص حس می‌نماید می بایست توالت برود . این گیرنده‌ها به حدی حیاتی می‌باشند که شخص تفاوت وجود گاز و مدفوع را می فهمد , یعنی تنها کشش نیست , اینها را تفکیک میکند از نیز .
در طی زمان آمیزش مقعدی سبب آسیب‌هایی به‌این گیرنده ها و مشکلات به یادماندنی فیزیولوژیک ساخت مینماید .
– بی از روی اراده مدفوع : انجام آمیزش مقعدی به طور مکرر با زخم به ماهیچه‌ها حلقوی ( وظیفه بستن مقعد را بر عهده دارا‌هستند )
به‌تدریج منجر فراختر شدن مقعد شده و چین های مخاطی مقعد از بین رفته و در مورد ها پیشرفته نارسائی عضله اسفنگتر مقعد و بی اختیاری مدفوعی نیز ایجاد خواهد شد.

– مرگ در كودكان : در‌حالتی که خردسالان با اجبار مورد تجاوز جنسی از مقعد قرار گیرند , زیرا مجرای مقعد تنگ و باریکی دارا‌هستند علامتها تروما مثل درد شدید نواحی مقعد , بالاکشیده شدن عضله‌ها مقعد و قیفی صورت شدن آن , خونمردگی یا این که خراشیدگی و آسیب در لابلای چین های مقعد و گاه پارگی های شدید مخاطی و عضلانی مشاهده خواهد شد .
زیرا مقعد از نواحی بازتاب زای تن است در موردها نادری چه بسا آمیزش مقعدی سبب ساز مرگ ناگهانی هم گزارش شده‌است .
– شکاف شدن روده ها : آمیزش مقعدی سبب شکاف شدن روده های می گردد و برای معالجه این نقص‌ دوچندان حیاتی بایستی حتما در بیمار ستان بستری شد و جراح می بایست آن نصیب روا ترمیم نماید و آنتی بیوتیک می بایست برای جلوگیری از عفونت تجویز شود . درد شدید , تب بالا و شم فشار در حیطه شکم از ویژگی ها این خلل است . این وضعیت نیاز به معالجه اورژانسی داراست .

طرز تشخیص آمیزش مقعدی :

در صورت مکرر بودن آمیزش مقعدی , علایم آن را می توان مشاهده نمود
تشخیص آمیزش مقعدی با معاینه شخصی که دراین مورد دارنده تخصص کافی بوده امکانپذیر خواهد بود . شایسته ترین مرجعی که در این مورد از شناخت و اشراف کافی شامل است میتوان به پزشکی رسمی اشاره نمود که چه بسا مدرک آن مرجع برای نسبت دادن در موردها رسمی دارای اعتبار است .
به هرحال احتمالا معاینه مقعد برای شخص معمولی قابل تشخیص نباشد البته پزشکی که در این مورد تخصص , مهارت و تجربه کافی داراست قابل تشخیص است .
در صورت مکرر بودن , علایم آمیزش مقعدی را می توان مشاهده نمود .
می بایست دانست که در صورتیکه دفعات دخول کمتر از 3 – 2 مورد باشد نباید توقع علایم آمیزش مقعدی را داشت در صورتیکه که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مانند هلاک شد چین های مقعدی که در وضعیت معاینه پوست اطراف مقعد صاف خیس از زمان ارگانیک است و تورم یا این که صافی چین ها , کلفت شدن پوست اطراف مقعد که به باطن کشیده شده و تا حوزه‌ پوستی مخاطی ادامه می‌یابد و گاهی حوزه‌ یاد شده پوسته گذار می گردد , مشاهده می شود .

رایج شدن رابطه جنسی مقعدی و از پشت در ایران

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.