ربودن و تجاوز جنسی به چند دختر در ایرانشهر

عامل تجاوز به چند دختر در ایرانشهر در دام پلیس گرفتار شده و در سریع ترین زمان ممکن به پرونده جنایی وی رسیدگی خواهد نمود این مرد با حلیه و نیرنگ دختران جوان را فریب داده و به یک جای خلوت می برد و شروع به آزار و اذیت جنسی نموده و در آخر به آنها تجاوز می کرد در ادامه جزئیات بیشتر ربودن و تجاوز جنسی به چند دختر در ایرانشهر را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

عامل اصـلـــی ربـــایـــش و تجاوز جنــسی به دخـــتران در ایـرانشهر دستـگـــیر شد.
تجـــاوز جنـــســـی به دختــران در ایـرانـــشــهـر

به گزارش سایت دانستن: فرمانـــدار ایرانــشـــهر گفت : در پی شکـــایتـــی مبنـی بر ربــایش یک دختــر در ایـــرانشــهـــر و تعرض به آن، شنـاسایــی ود ستــگـــیـــری عوامل ایـــن ربـایـش در دستور کار دستـــگاه قضــایی، نیروهای امـنیتــی و شورای تامـــیـن ایـــن شهرســـتــان قرار گرفت و عامـــل اصــلـی ایـــن اقــدام پس از گذشت چنـــد ساعت دستگـــیـــر شد.


تعرض به چنـد دختــر در ایــرانـشــهر

داودی با بیان ایــن که در تحــقــیـــقـــات اولیـه مشخص شد قربـانـــیـــان این اقدام چندیــن نفر بوده اند، افزود : تحقیـــقات در خصوص علت ربایش و شنــاسـایــی همــدســـتان فرد دستگیـــر شده ادامـــه دارد.

رییـــس شورای تامیــن ایـرانشـــهـــر با بیـــان این که دسـتــگاه قضـــایـــی با مخـــلـان امــنـیت با جدیـت برخورد خواهد کرد، از مردم خواست در مواجـهـــه با چنیـن مواردی موضوع را از طریق مجـاری قانونی پیـگیـــری کنـنـــد.

ربودن و تجاوز جنسی به چند دختر در ایرانشهر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.