رقص فوتبالیست های معروف تیم ملی ایران در پارتی شبانه

فوتبالیست های معروف تیم ملی ایران در یک پارتی شبانه به رقص پرداخته و فیلمشان در فضای مجازی پخش شده است که موجب جنجال در ایران شده این فوتبالیست ها قرار است در جام جهانی 2018 نیز به روسیه برای مسابقه بروند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر  رقص فوتبالیست های معروف تیم ملی ایران در پارتی شبانه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

9 بازیکــن از نفـراتــی که برای حضور در مسابقات جام جهانـی 2018 روسیه معرفـــی شدند، قبل از رفـــتـــن به کشور میـزبان جام جهـانی و به دلیــل حضور در یک پارتی شبانه و انتـشـار تصــاویر آن، حاشـیـه آفریدنـد.رپورتـــاژ

طبــق اعـلـام سایت نوتاس،ــایــن جنـــجـــال بعـــد از بازی دوستـانـه منجــر به برد یک بر صفـر مقابل اسـکـــاتـــلند رخ داد.

یکـــی از 9 بازیـــکـــن جنجـــالـــی مکـــزیکـــی ها، گیلـــرمو اوچوا، دروازه بان استـاندارد لیـژ بلــژیــک اســـت که به همــراه 8 هم تیمــی دیـــگر مورد انـــتــقـــاد واقع شده انــد.

نکتــه عجــیــب در ایــن مورد، تصمــیـــم فدراسـیون فوتبال مکزیــک اســت که قصـــد برخورد با بازیکنان خاطی و جنـجـالـــی را ندارد.

گیــلــرمو کانتو، دبـــیر فدراســیون فوتبال این کشور اظهارداشت:ایــن گروه 9 نفـــره، تمـریـــن نداشتــند. این ریســک خواهد بود که به بازیـکنـان آزادی داده شود. نمــی خواهیم آنها را محـــکوم یا تنــبیـــه کنــیـم.چون با حضور در پارتــی، برنامه های تمرینـی را از دســـت ندادنــد.

رقص فوتبالیست های معروف تیم ملی ایران در پارتی شبانه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.