روحانی بدقولی کرد تلگرام در آخر فروردین 97 فیلتر می شود

تلگرام در حال فیلتر شدن است همه خبرگزاریها درباره فیلترینگ تلگرام خبرهایی ضد و نقیضی می دهند روحانی به قولی که داده بود عمل نکرده است و این پیام رسان در حال فیلتر شدن است و فقط با فیلتر شکن می توانند کاربران تلگرام وارد این نرم افزار شوند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر روحانی بدقولی کرد تلگرام در آخر فروردین 97 فیلتر می شود را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : روحانی، بار دیگــر تصــمـــیـم به بسـتـــن شبکـــه پیـــام رسان تلـــگـرام گرفتـــه است.

برخی مقامات جمهوری اسلـامی طی روزهــای اخیر دلیــل تصــمـــیـم برای فیـــلـتــر کردن تلــگـــرام را مســـائل امــنـــیت ملی عنوان کردنـد.

رسـانـــهـــ‌ـــها اظهـارات علاءالـدین بروجردی، رئیس کمـــیـسـیون امنیت ملـــی و سیـــاست خارجی مجلس شورای اســـلــامـــی را نقـــل کرده‌ـانـــد که گفـته است ایـن تصـمـیــم در بالــاتــرین سطح اتخـــاذ شده اســـت و یک پیـام رسـان داخــلــی جایــگـــزیـن تلگــرام، میــ‌شود.

به گفـته آقــای بروجردی، این تصـمــیم در واکنش به آنــچـــه وی «نقـــش مخــرب تلـگـــرام در اعتـــراضـــ‌ـــهـای مردمی» توصیـــف کرد اتخـاذ شده اسـت.

تلـگرام با بیــش از ۴۰ میلــیون کاربر در ایـــران، اندکی پس از آغاز اعــتراضـ‌ـهای دی ماه گذشته فیـــلـــتر شد، اما حدود ۱۰ درصد از کاربران توانســـتــنــد از طریـــق فیـــلتـرشکــن و وی پی ان دســـتـــرســی خود را به این شبکـه پیام رسـان حفــظ کنـــند.

همزمـــان با مسدود کردن تلگرام در جریان اعتراضات مردمی، دولت پرزیدنــت ترامــپ روز ۱۲ دی از تهـــران خواسـت به محـــدود کردن دستـــرسی شهروندان ایــرانی به اینســتـاگـرام و دیگر شبـکـهـ‌های اجتــماعـی پایــان دهد.

معـاون وزیر خارجــه آمریکــا گفت که ایـــالات متـحــده از ایـــران میـــ‌ـخواهد «ایـــن سایــت‌ها را باز کند» و افزود اینـستاگـــرام، تلــگــرام و برنامــهــ‌ــهـای دیـگــر، «مسـیــرهـــایی مشروع برای ارتـــبـــاط هســـتــند.»

اســتیو گلدستایـن اضافـه کرد که ایـــالات متـــحده همــچــنان از طریق حســابـــ‌ـــهـای وزارت خارجـــه در فیــسـبوک، توئیتر و دیـــگر بســتــرهـای ایــنتـرنــتــی با ایـــرانی‌ــها به زبان فارسی در ارتبــاط اســت.

روحانی بدقولی کرد تلگرام در آخر فروردین 97 فیلتر می شود

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.