مستند درباره روح الله زم مدیر آمدنیوز ایستگاه پایانی دروغ

مستند دوقسمتی ایستگاه پایانی دروغ که در بخش خبری ۲۰:۳۰ پخش شد و به ماجرای نفوذ دستگاه‌های اطلاعاتی ایران به قلب مهم‌ترین رسانه‌ی براندازی می‌پردازد و برای اولین بار از اطلاعات تازه‌ای پرده بر می‌دارد. این مستند از آنتن شبکۀ دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران ضبط شده و با بالاترین کیفیت موجود متتشر شده است.

برای دانلود اینجا کلیک کنید

 

کانال تلگرامی آمدنیوز و صدای مردم که یک و نیم میلیون ممبر دارد این کانال سیاسی با اسرائیل و امریکا رابطه مستقیم دارد و فتنه دی ۹۶ هم به دلیل کانال تلگرامی صدای مردم بود که مدیر این کانال تلگرام محمد علی زم می باشد  ولی پسرش بر ضد ایران در شبکه های صدای امریکا فعایت می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر روح الله زم مدیر کانال تلگرامی آمدنیوز و صدای مردم را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : فـعـــال اپوزیــسیون با پخش بخشـ‌ـــهـایی از صحـبـــت روح الله زم درباره تجزیــه ایران، ابـــعاد جدیـدی از اهداف و شخـــصـــیـت او را افشا کرد.

خاطـــرنــشـان میـ‌شود؛ روح الله زم مدیــر کانال تلــگـــرامــی آمدنـیوز اسـت که قصد داشـــت با منـــحرف کردن مطــالــبـــات بحـــق مردم، گلـــایـــه‌های آنها را به اغــتـشـاش تبـــدیـــل کنـــد.

مستند درباره روح الله زم مدیر آمدنیوز ایستگاه پایانی دروغ

روح الله زم

محمد علی زم پدر روح الله زم

روح الله زم مدیر کانال تلگرامی آمدنیوز و صدای مردم + تصاویر

مطالب مرتبط:

فیلترشکن کانال آمد نیوز و صدای مردم بدافزار و ویروس است

فلیتر شکن کانال تلگرامی آمد نیوز و صدای مردم نرم افزار مخرب است

کانال تلگرامی آمد نیوز و صدای مردم عامل اعتراضات مردمی می باشند؟

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.