عکس روزبه چشمی بازیکن مصدوم اردوی جام جهانی

روزبه چشمی بهترین مدافع تیم ملی فوتبال در اردوی جام جهانی هنگام تمرین مصدوم شد وی مدرن ترین و بهترین مدافع تیم ملی فوتبال در چند سال معرفی شده است هنوز معلوم نیست روزبه چشمی می تواند در بازی روز چهارشنبه 30 خرداد 97 با اسپانیا بازی نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس روزبه چشمی بازیکن مصدوم اردوی جام جهانی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: روزبه چشــمـی ایـــن روزها یکی از مورد توجه تریـــن بازیـکـنان حاضــر در تیم ملی بود که از سوی کارلوس کی روش نیـــز به نام مدرن ترین مدافـع 10 سال اخـیــر فوتبــال ایــران معـــرفی شد. او که در آخــریـــن اردوی تیـــم ملــی موفق شد خود را به عنوان یکــی از نفرات نهایـــی سرمــربـــی تیـم ملـی برای حضور در جام جهانـــی تثـبیـــت کنـد در نهـایـــت توانســت مســافـــر روسیــه شود و در اولیـــن بازی تیـم ملـی برابـر مراکـــش نیـــز به میـدان برود.

روزبه چشمی که در ایـن رقــابــت ها جایـگــزیـن سیـــدجــلـال حســـینـــی شده بود پیـش از اولین دیـــدار تیـم ملی در جام جهـــانی در دو بازی تدارکــاتـــی برابــر تیم های ملی ترکیه و لیـتوانـی به میـــدان رفت و در نهایت به عنوان یکـی از 11 مرد نهـایــی کی روش برابــر تیــم ملـی مراکــش پا به میـــدان گذاشـت روزبه چشمی و توانســت بازی خوبی نیــز در روز تاریــخـــی تیم ملـی از خود به نمـــایـــش بگذارد.

اما مدافــع اســـتــقلــالـی تیم ملـی فوتبال ایــران پس از بازی خوب خود در بازی اول، با اتفـــاقـی ناگوار ادامـــه بازی های جام جهـانـی را از دســت داد. در تمــرین روز گذشـــتـــه از ناحـیه عضلانی دچــار آسـیـــب دیـدگی شد روزبه چشمی که پس از ارزیابی پزشـــکـی و معــایـــنات تکمــیـلــی مشــخص شد این بازیـکــن در بازیهـــای آینده قادر به همــراهی تیم ملـــی در جام جهــانــی نیــست اما تا پایـان رقابـــتهـــای جام جهــانی در کنـــار تیـــم ملـــی باقی خواهد مانــد.

به دلیـل برگـزاری دیدار تیـم های ملــی ایران و اســپـانـیـــا در شهر کازان، ملی پوشان صبح امــروز آخــریـن تمریــن خود در مسکو را برگــزار کردنــد تا عصــر امروز راهـی شهـر کازان شوند. به دلــیـــل ایـــن مصــدومیـت چشمـی به همــراه سایـــر بازیکــنـــان تمریـن نکــرد و به سرعت درمــان و ریکاوری خود را زیر نظــر کادر پزشـکی تیم ملــی آغـــاز کرد.

پس از این اتـــفــاق حرف و حدیث هایــی مبنـی بر ورود یک بازیـکن به جای چشـمــی در اردوی تیــم ملـی شنـــیـــده شد امـا با توجه به قوانـین فیفــا این اتـفـاق هرگــز نخواهد افتـاد چرا که بند 8 ماده 44 قوانین جام جهـــانـــی می گوید تنهـــا تا 24 ساعت قبل از اولیـن بازی تیـم ها می توانــد جایـــگـــزیــنـــی بازیــکـــنـــان در هنگـــام مصـدومیت یکی از 23 نفــر صورت بگیرد. نیـــازی هم نیـــست که بازیکــن جایـــگــزیـــن در آخریـــن لیـــست تیـــم حضور داشــته باشد. تنــها اصول مهم ایـــن اسـت که نامـه را کمــیـــتـــه پزشـکـی فیفـــا تایـــید کند و برای فیفـــا محـــرز شود که مصـدومیت واقعـــی بوده اســـت. بازیکــن جانــشـیــن هم بایـد با همـان شماره بازیـکــن مصـــدوم وارد لیـســـت شود. ضمـنــا اسم او بایــد بلـافـاصـلــه به دبــیـــرکل فیفـــا اطــلاع داده شود.

عکس روزبه چشمی بازیکن مصدوم اردوی جام جهانی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.