چگونه با روش های نوین و کاربردی زود انزالی را درمان نمایید

زودانزالی مشکل بسیاری از مردان در رابطه جنسی و رابطه زناشویی می باشد بسیاری از زوجین مشکل زوج انزالی در رابطه سکسی دارند این مورد می تواند به رابطه زناشویی شما ضرر برساند و زندگی زناشویی شما از هم بپاشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چگونه با روش های نوین و کاربردی زود انزالی را درمان نمایید را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

انـزال زودرس ( زود انزالی ) چیست؟
به گزارش مجله خبری دانستن : انـزال زودرس ( زودانزالی ) بـه انـزالی غیر قابل در اختیار گرفتن گفته می گردد که قـبـل از نـزدیـکـی و انـجـام ارتباط ی جنسی و یا این که بازه زمان بسـیـار کـمـی پـس از آن بـا میزان تحریک کم و مغایر میل فـرد انـجـام گیـرد .

این روز ها توده متعددی از مردان به کلینیک سالم خانواده و ناتوانی جنسی مراجعه مینمایند تا در رابطه یک کدام از مشکلات خویش در مورد رابطه زناشویی با همسرشان مشورت کردن نمایند . مسئله بدین آسانی نیست زیرا با ساخت افسردگی و اضطراب در زوجین , موجب ایراد در سالم روان و خلق و خوی آنها و در بعضا مورد ها پرخاشگری هر دو نفر می شود .

پژوهشگرانى که روى بیمارى زود انزالی عمل می نمایند , اعلام کردند که می‌توانند این نقص‌ را تعریف نمایند . به گفته آن ها انزال در مبتلایلان به زود انزالی در کمتر از 118 ثانیه از استارت مقاربت صورت می گیرد .

از طرفی زود انزالی یا این که انزال زودرس به حالتی گفته می گردد که شخص زودتر از هنگامی هنگامی که می‌خواهد به انزال رسد و یا این که این‌که به حدی زود به انزال رسد که همسرش از رابطه زناشویی لذت کافی مبارزه ولی بایستی انتظارات , واقعگرایانه باشند . این تعریفی است که مورد تایید بیشتر متخصص ها مسایل جنسی یا این که سکسولوژی است .

زمان استاندارد انزال در مردان :

زمان استانداردی چهت نیل به انزال در حیث گرفته نشده است . با وجود این که طبق حیث اکثریت کسانی که در مطالعات کمپانی داشته‌اند تعدادی زمان‌هایی سفارش شده ولی هیچ کدام قطعی نیستند زیرا این زمان بسته به لحاظ و رضایت اشخاص از ارتباط زناشویی‌شان از هر زوج تا زوج دیگر مختلف است ولی سفارش شده که در شرایطی‌که در 50 درصد یا این که بیشتر مورد ها رابطه زناشویی انزال وقتی اتفاق افتاد که شخص و یا این که همسرش راضی نبودند یعنی شخص مشکوک به‌این مشکل است و می‌توان او را مورد تشخیص و معالجه قرار اعطا کرد .

درضمن این اصلی است که اولیه ملاحظه کنید چه وقتی متوجه شدید که ایراد زود انزالی را دارید و از کجا متوجه شدید . آیا خودتان ناراحتید؟ همسرتان از طریق ارتباط راضی نیست , معمولا به چنگ آوردن شرح هم اکنون ظریف از زوجین قسمتی از سنجش‌های اولی‌‌ است که برای تشخیص و معالجه نقص‌ زود انزالی انجام میگردد , زیرا ارتباط زوج‌ها در تولید و یا این که دامن زدن به ایراد زود انزالی نقش به سزایی داراست .

عارضه ها و عواقب زود انزالی مردان :

نماد حیاتی زود انزالی مردان , انزالی غیر قابل در اختیار گرفتن است که گذشته از انجام تصاحب کردن ارتباط زناشویی و یا این که بازه زمانی زمان مضاعف یه خرده بعد از آن با میزان تحریک کم و بر خلاف میل شخص واقعه بیفتد .

مسائل زود انزالی قادر است سبب ساز نارضایتی جنسی در هر دو طرف شده و اضطراب ناشی از این ایراد را بیشتر نماید . زود انزالی یکی متداولترین خلل عمل زناشویی در مردان است و احتمالا برای هر مردی در بعضا از فرآیند معاش صورت دهد .

بخش اعظم مورد ها زود انزالی فاقد برهان یا این که عامل مختص است . عوامل کم عقل نظیر اضطراب , شم گناه یا این که افسردگی هم احتمالا به زود انزالی سبب ساز شوند . در بعضا موردها , زود انزالی شاید به خاطر عوامل پزشکی مانند مشکلات هورمونی , آسیب‌های جسمی و یا این که عارضه ها جانبی بعضا داروها باشد .

 

ابتلا به عارضه زود انزالی سبب به پیدایش اختلالات روان مثل اضطراب , افسردگی و سردی ارتباط ها زوجین می شود و بر روان آن ها تاثیر می گذارد و به همین منظور , زیاد با اهمیت است که در رابطه عارضه زود انزالی بیشتر بدانیم و به موقع به مشاور مراجعه کنیم .
کارشناس و پزشک معالج ذی‌ربط سوابق عمل زناشویی و پزشکی شمارا بررسی خواهد کرد و تست کلی را انجام خواهد اعطا کرد . احتمالا دکتر معالج بخواهد با همسر شما هم کلام نماید زیرا زود انزالی احتمال دارد عوارض بخش اعظمی داشته باشد . پزشک معالج , تست ضروری را انجام میدهد تا مشکلات پزشکی شخص را تحقیق کند .

روش معالجه در زود انزالی مردان :
– در بخش اعظمی از مورد ها , زود انزالی خویش به خویش معالجه میشود . انجام تمرینات ریلکسیشن و آهسته سازی و استفاده از متدهای گم راه کردن حواس قادر است در به تاخیر پرتاب کردن انزال یاری دهد .

– در برخی مردها ترک استعمال دخانیات و مواد مخدر در معالجه زود انزالی امداد کننده خواهد بود .
– کارشناس از شما و همسرتان می خواهد که روی متدهایی برای به تاخیر پرت کردن انزال عمل فرمائید . این تکنیک‌ها تشخیص و در دست گرفتن رمانتیک است که منجر انزال زود رس می گردد .
– در بقیه موردها برای کاهش آلرژی در آلت تناسلی، استفاده از کاندوم توصیه می‌شود.

– مشاوره‌ها و خلق درمانی خط نخستین معالجه عارضه زود انزالی به شمار می رود و میتواند اضطراب ناشی از این مسائل را کم کند . سطح بعدی , استفاده از کاندوم است . کاندوم باعث کاهش تحریک پذیری میگردد . در شرایطی‌که که یک کاندوم قوی بدین عمل نباشد از دو کاندوم می‌توان استفاده کرد ضمن این که کاندوم سبب ساز جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی و بارداری نیز می گردد .

– استفاده از دارو , قدم سوم در معالجه زود انزالی است . این داروها بدین استدلال استفاده می گردند که یکی عارضه ها جانبی این مدل داروها , جلوگیری از ارگاسم است که سبب به تاخیر پرت کردن انزال می گردد .

– استفاده از شیوه ماستر و جانسون

این‌شیوه , در چهار‌مین تراز از معالجه اشخاص در گیر به زود انزالی انجام میگیرد که به همیاری خویش شخص و همسرش نیاز مبرم دارااست . این روش دربرگیرنده یادگیری تشخیص و در اختیار گرفتن رمانتیک است که به ارگاسم باعث میشود . این روش نیاز به عزم و تمرین داراست البته دوچندان اثر گذار است . برای یادگرفتن و تمرین این روش بایستی به مشاوران و متخصصین سالم جنسی در کلنیک‌های سالم خانواده مراجعه شود تا با فراگیری سری در این زمینه , فعالیت به نحو اثر گذار صورت گیرد .

درمان‌های موضعی زود انزالی در مردان :
استفاده از کرم‌ها و اسپری‌های کاهش‌دهنده شم سطحی دستگاه تناسلی هم منجر کاهش احتمال زود انزالی میگردد .
به یاد داشته باشید که قبلی از آغاز کار زناشویی , موضع را با صابون شستشو دهید تا از بیحسی بیشتر آلت جلوگیری شود . متاسفانه از این روش به طور خودسرانه و زیاد معمول مصرف شده که دلایل متعددی را در ادامه داراست . استفاده از بی‌حس‌کننده‌های موضعی , در آخری سطح از معالجه اشخاص در گیر به انزال زودرس جای‌دارد و به هیچ‌وجه نباید در اولِ فعالیت از آن استفاده کرد . استفاده از روش‌های موضعی بایستی با تشخیص و صلاحدید دکتر و براساس سیر معالجه و بهبودی باشد .

چگونه با روش های نوین و کاربردی زود انزالی را درمان نمایید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.