روش های کاربردی ازدواج با مردی که دوستش دارید

ازدواج در جامعه ایرانی به یک معضل تبدیل شده است و دختران ایرانی نمی توانند با مرد رویاهایشان ازدواج نمایند چند ایده و روش کاربردی را برای شما در نظر گرفته ایم از این روش ها استفاده نمایید معیارهای رویایی و دور از دسترس خود را کنار گذاشته و منطقی فکر نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر روش های کاربردی ازدواج با مردی که دوستش دارید را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :پیدا کردن مورد مد نظر تان که همگی معیارهای شما راداشته باشد عمل فراوان مشقت شده‌است . احتمال دارد شما نیز در نزدیکی تان دخترهایی را چشم باشید که با وجود داشتن تمامی معیارهای نیکی البته هنوز نیز فقط و مجرد می باشند .

شیوه وصلت با پسر مورد‌علاقه تان

یافت کردن جفت دلخواه امید و مراد تمامی جوان ها است , حتما شما نیز اطراف‌تان دختران ایده‌آلی را دیده‌اید که نمی توان عیب و ایرادی روی آن‌ها گذاشت , نیز علم آموزی کرده‌اند و نیز منزلت اجتماعی قابل قبولی دارا هستند , از زیبایی نیز چیزی کم ندارند و چه بسا درآمد قابل قبولی نیز دارا‌هستند . البته کماکان فقط به معاش خویش ادامه میدهند و خسته و نالان ابراز میکنند که نمی‌توانند پسر قابل قبولی بیابند . جنیفر لارنس , صورت شناخته شده هالیوودی نیز این ایام از این قضیه خیلی گلایه دارااست که با وجود رده اجتماعی بالا و درآمد مالی عالی در یافت کردن همراه زندگی‌اش بی بخت است . وی در مصاحبه‌ای مطبوعاتی از تنهایی خودش اظهار اندوه کرده و معتقد است که خیر آوازه و خیر گنج نمی‌تواند حزن تنهایی او‌را لبریز نماید و اکنون بیش تر از تمامی چیز در معاش خویش نگران این است که نتواند علاقه و همسر قابل قبولی را برای خویش پیدا نماید .
پزشک حریرچی , آسیب‌شناس و مدرس دانش گاه معتقد است که به جهت تمدن نا مناسب و ضوابط نانوشته و نابجا برای وصلت , جوان ها میلی به وصلت ندارند . پزشک اسلامی , روانشناس نیز معتقد است که جوان ها راهکارهای اضطراری برای وصلت و یافتن همسر دلخواه را نیاموخته‌اند به‌همین ادله نمی‌توانند تزویج نمایند .

خواستگاران را فراری ندهید

صرفا مدارک بالای علمی و شغل مطلوب نمی‌تواند تضمینی برای تزویج برنده شما باشد . جامعه بیش تر از تمامی چیز در ادامه شعف است . در‌حالتی که دو نفر بتوانند این شم را به یکدیگر منتقل نمایند که چقدر کنار یکدیگر بشاش می‌باشند , به احتمال دوچندان ارتباط به دراز میکشد و در صورتی همگی چیز مطلوب باشد , با یکدیگر وصلت می نمایند . به‌ طور کلی پسر و دختری که در پی تزویج می‌باشند , حس تنهایی می نمایند و در پی شخصی میگردند که بتوانند لحظات نیکی را در کنار وی بگذرانند . فرض فرمایید برای نشست معارفه وصلت قرار ملاقاتی را در رستوران ترتیب داده‌اید , به‌طور حتم ابتدا مقداری با نیز کلام می کنید . چنانچه هر دو افسرده باشید و احساس افسردگی را به یکدیگر منتقل نمائید , به‌طور حتم هیچ یک میلی به تزویج نخواهید داشت . حال فکر کنید که شما با نامزد خویش در رستوران می خندید و خنده رو می‌باشید , طرف مقابل شما نیز راز ذوق وسلیقه میاید و از این لحظات لذت می برد . شما شایسته ترین ضمانت سعادت را به وی داده‌اید . وی به‌طور حتم شم خواهد کرد که با شما و در کنار شما قادر است بشاش باشد . وی در باطن خویش از این که توانسته شمارا خنده رو نماید حس سودمندی میکند . با خنده رو بودن , شما گام نخستین برای تزویج را برداشته‌اید و می بایست پله‌های بعدی را طی فرمائید تا بتوانید تزویج نمایید .

 

جیغ را کنار بگذارید

صحت دارد که در کنار یکدیگر شور را تجربه کرده‌اید و گام نخستین را برداشته‌اید البته برای دوام ارتباط نیاز دارید که موقعیت دیگری را نیز تجربه نمائید . درصورتی که هرمورد از شما نتوانید عصبانیت خویش را در اختیار گرفتن نماید و مهارت در اختیار گرفتن خشم را ندانید به احتمال مضاعف درباره با اختلال مواجه می شوید و مسیر به تزویج ختم نمی شود . چه بسا می‌توان اعلام‌کرد یکی طرق دلخواه برای آزمون همسر آینده‌تان میتواند عصبانی کردن وی باشد . شخصی که نتواند خشم خویش را در دست گرفتن نماید , نمی‌تواند معاش نیکی را برای شما بسازد . پس احتمال دارد علت دیگری که‌این ایام ارتباط ها استوار نمی‌مانند , ناتوانی اشخاص برای در اختیار گرفتن خشم باشد , هرقدر نیز که با نیز خنده رو باشید در صورتی‌که نتوانید در مسائلی که اختلاف‌نظر دارید , به تفاهم برسید , به احتمال مضاعف نمی‌توانید ارتباط خویش را ادامه دهید . مشاجره و دعوا بین همگی زوج‌ها صورت میدهد البته می بایست تلاش نمایید پس از بحث , با کسب تجربه‌ای تازه به یکدیگر نزدیک‌تر گردید و بتوانید ارتباط خویش را با صمیمیت بیشتری ادامه دهید ; رابطه‌ای به درازا میکشد و استمرار پیدا مینماید که دو نفر در کنار یکدیگر لذت ببرند و هنگامی که از نیز بدور شدند , دل‌شان بخواهد که مجدد کنار یکدیگر باشند . بحث و دعوا بیش تر از حد شما‌را از نیز به دور می‌نماید . با بشاش بودن , شما گام نخستین برای وصلت را برداشته‌اید.

در و تخته‌ها را دسته فرمایید

از دیرباز گفته‌اند که در و تخته بالاخره با نیز دسته می شوند , ما نیز موافقیم به شرطی که در و تخته را که از جنس هم‌اند , کنار یکدیگر در اختیار بگذاریم . خیلی از تایم ها شخصی که همه‌چی تمام است و تمامی چی‌ داراست در معاش درپی هیجانات مختص است و دیگری در معاش خویش صرفا به دنبال وقار است , به احتمال بسیار این در و تخته هیچ‌گاه با یکدیگر دسته نمیشوند و نمی‌توانند معاش نیکی را کنار یکدیگر داشته باشند . خوبتر است گذشته از گزینش همسر مطلوب به‌این نکات اعتنا فرمائید تا بعدا مبتلا باخت نشوید .

 

دنبال خواستگار بگردید

عالی تصور کنید و مشاهده کنید که برای وصلت دنبال چه فردی می باشید , حتمی نیست دست روی دست بگذارید تا خواستگار برای‌تان پیدا شود . در صورتی دوست دارید وصلت نمایید , ضروری است که خودتان نیز مقداری همت نمایید . به معیارهای خویش تصور کنید , در حالتی‌که دوست دارید که همسر فئودال داشته باشید , می توانید به مکان‌هایی بروید که اشخاص فئودال در آنجا بیشتر می‌باشند یا این که چه بسا در حالتی که دوست دارید که همسرتان پزشک معالج باشد , می توانید محل کارتان را طوری گزینش نمائید تا با پزشکان بیشتری راز و عمل داشته باشید . اقبال شناخت و وصلت شما در محل‌هایی که رفت‌و‌آمد بیشتری در آنجا دارید , بیشتر است . قبلی از قصد به هرکاری عالی تصور کنید و با شناختن معیارهای مطلوب به جهت هدف ها خویش پیش بروید .

 

تحصیلات عمل دست دختران داده!

امروزه نرخ جمعیت در مرزو بوم ما رو به کاهش است , ازدواج‌ها اکثر زمان ها ناموفق‌اند و جوان ها نیز رغبتی برای وصلت ندارند . در قبلی فرهنگ و تمدن علم آموزی دختران باب نشده بود و دختران آینده‌ای جز وصلت و ایجاد نظیر نداشتند در‌نتیجه به معاش در هر قوانینی بدن می‌دادند تا انگ جدایی بر آنها نخورد البته امروزه موقعیت معاش فرق کرده ‌است ; دختران تحصیلکرده‌اند و حاضر نیستند در هر قوانینی معاش نمایند . آن‌ها با توجه تمام اشخاص را بررسی مینمایند تا بتوانند فرد قابل قبولی را برای ادامه معاش خویش پیدا نمایند . از طرفی نمیتوان این نکته را نادیده گرفت که وصلت دیر‌هنگام مشکلات متعددی به‌همراه داراست ; از تندرست طفل آتی گرفته تا سالم خویش جوان ها که به خطر میفتد و با وصلت دیرهنگام شاید اشکال بیماری‌های جسمی و کم عقل سراغ جوان ها بیاید .

 

سرانجام وصلت چه می‌شود؟

ممکن است دختران مدرن با پاره ای تعامل و دیدن معاش مشترک همسالان‌شان از تزویج فراری میشوند . برای بالا بردن نرخ دلخواه وصلت می بایست فرهنگ و تمدن وصلت را به جوان ها یادگرفتن دهیم . دخترانی که پرورش کرده‌اند , حاضر نیستند مثل زمان‌های پیشین معاش نمایند . آنها در‌پی معاش با حالت یکسان میباشند و واهمه ازدست دادن وضعیت و آزادی‌های فعلی آن ها بازدارنده از این میشود که بدین سادگی‌ها بدن به وصلت دهند .

 

وصلت امنیت می‌آورد؟

از طرفی اطمینان نداشتن به وعده‌های طرف مقابل و هراس از این که نکند کارشان به طلاق بکشد , بازدارنده تزویج آن‌ها میشود . خوب تر است برای داشتن انتخابی صحیح و اطمینان‌خاطر به‌جای گریزو فرار از وصلت , پیشین از این که پای سفره عقد بنشینید با مراجعه به دفتر ها روانشناسی و جلسات مشورت با اطمینان بیشتری همسر خویش را تعیین فرمایید . هزینه‌های بیشتر برای تزویج را کنار بگذارید و جوان ها را تشویق نمائید تا به موردها حیاتی و لازم تامل نمایند . جوان ها بایستی مضمون‌ و معنی تزویج را فهم و شعور نمایند و آن‌گاه سراغ تزویج بروند . وصلت برنده خویش تبلیغی برای تزویج است .

 

فرهنگ و تمدن صحیح کدام است؟

برای داشتن جامعه‌ای سلامت می بایست همگی اشخاص یاد بگیرند که به دستمزد یکدیگر احترام بگذارند . جوان ها مضمون‌ هوش هیجانی را شعور نمایند و وزارت فراگیری و رویش تکنیک‌های مرتبط با تزویج را به دانش‌آموزان یادگرفتن دهد . متاسفانه ما حتی‌د‌ر دانشگاه‌ها نیز دروس کافی برای یادگرفتن جوان ها نداریم و با این وضع و اوضاع نباید انتظار تزویج را از جوان ها داشته باشیم . برای حل بحران تزویج می بایست تمامی ارگان‌ها دست به دست نیز بدهند , از تلویزیون گرفته تا فراگیری و رویش می بایست عملکرد نمایند مهارت‌های معاش را به جوان ها فراگیری دهند . جوان ها بایستی همدلی و ملازمت و همراهی را بیاموزند تا بتوانند معاش نیکی داشته باشند .

 

روش های کاربردی ازدواج با مردی که دوستش دارید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.