روش گرفتن رژیم غذایی به سبک مگان مارکل

رژیم غذایی باید از غذاهایی متفاوت و سالم باشد افرادی که رژیم غذایی نادرستی می گیرند نمی توانند مگان مارکل همیشه خودش برای خودش غذا درست می نماید و از سبزیجات و میوه ها بیشتر استفاده می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر روش گرفتن رژیم غذایی به سبک مگان مارکل را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : از زمانی که مگـان مارکل با خانواده سلطـــنـتی وصلت کرده، تیتـــر بسیـــاری از روزنامــه و مجـــلـــات شده اســت. از شغـل او گرفـــتـه تا مدل لباس، مو و کیـــفــی که به دسـت می گیرد، زیر ذره بیـــن قرار دارد. رژیــم غذایـــی او نیـــز به دلـــیل زیبایـــی و تنـاسـب انـدامــش طرفداران زیـادی دارد. از ایـن رو تصمـیم گرفتــیـــم تا در این مطــلــب به رژیم غذایـــی او نگـــاهی بیــانـــدازیـم. اگــر شما هم دوست دارید تا با آنـچــه مگــان مارکــل در طول روز مصرف می کند آشنــا شوید، در ادامــه مطـلب با ما همــراه باشـیــد.

نوشیـــدنی سبـــز، یک بمـــب انـرژی!

اگر چه بســیاری از افراد از نوشیـــدنـــی های کافئین دار مانــند قهوه برای بالا بردن انرژی شان استـفاده می کننـد، امـا مگان مارکل نوشیـدنــی دیـگـــری را می پسندد. او آب میوه های سبز را به دیگـر نوشیدنی ها ترجــیـح می دهــد. او در مصــاحبــه ای گفـــت: «به نظر من مصــرف نوشیدنــی هایـــی مانــنــد قهوه یا امــثـال آن در دراز مدت به بدن آسـیب می رســاند. من خودم آب میوه های سبــز یا کامبوچا را ترجـــیــح می دهـــم. ایـن نوع نوشیـدنـی من را تا ساعـــت زیــادی سر پا نگه می دارد و به بیان دیــگـــر یک بمب انــرژی برای من است.

من هر صبح میوه هایی چون سیـــب، کلم، اسفـــنـاج، لیمو و زنجـبیــل را با هم مخلوط می کنـم و به محل کارم می برم. به نظر من این معجون خیــلـی بهـتر از اسـپــرسو عمل می کند. در انـتهـــای روز، بدن شمـــا هم از این که آن را با میوه های تازه سیراب کرده ایـــد، از شمــا تشکر خواهـد کرد.

بزرگ شدن در لس آنـــجـــلس به مگـان یاد داد تا همـــیـــشه از غذاهای تازه مصــرف کند. او می گوید که مردم کالـــیفـرنیا عادت دارنـــد که تنــهـا مواد غذایی تازه و سالم بخرنــد، من هم با همــیـن سبک زندگـــی بزرگ شدم. ماهــی کبابی، سوشی، سالاد، آب میوه های سبـز… ایــنهـــا غذاهــایـــی هسـتـــند که به من برای رفـــتـن به خانه، انگیـــزه می دهند.

رژیـــمـی برای پاکسازی بدن

مگـان تمام مواد غذایی مصـرفی اش را آگاهــانه انتخــاب می کنـــد. او در مصـــاحـبـــه ای گفــت: «من از مواد غذایی که انرژی مرا می گیرنـد و تنــبل و سست ام می کنـــند، بیــزارم. بالعــکــس، غذاهایـی که بدن ام را تصــفیـــه می کنـند و به من انرژی می دهند را بسـیار دوست دارم.»

زمـانـی که در مورد رژیــم غذایـــی خاص اش از او سوال کردیــم، در جواب گفت: «یک رژیــم 21 روزه برای پاکـــســـازی بدن اســـت که من آن را دنــبال می کنـــم. در طول ایـــن رژیــم، بدن تمام مواد غذایـی فرآوری شده و موادی که موجب آلـرژی می شوند، مانـنـــد شکـر، گلوتن یا لبنـیـــات، را از بدن پاک می کنـــد. تمـــرکز ایــن رژیم روی موادی چون پروتئین، غلـــات و مواد غیـــر گلوتن اســت.»

او ایـــن را هم اضافـه کرد که در طول تماشــای تلویزیون، که احتـمــال مصـــرف هله هوله زیـــاد اســت، امــا باز هم از مصــرف غذاهـــای سالم غافـل نمی شود. مگان در ایــن شرایــط سعـــی می کند که از سبـزیـجات مصـرف کنــد.

او خودش را محـروم نمـــی کنـــد!

اگـر چه مارکل در مورد رژیـم غذایـــی اش محتاط اســـت اما هیـچــگـاه خودش را از غذاهـایـی که دوست دارد، محروم نمی کند. به نظر او: «اگر ما دور یک غذایــی را به طول کامل خط بکشــیـم، نتیــجـــه ای عکـــس می گیـریــم و بیـشــتــر به سمـــت آن جلب می شویم.»

اگــر چه او در طول هفتــه به شدت مراقب رژیم غذایی اش اســت امــا در اواخــر هفـــتـــه همه چیـز تغـــیـیر می کنــد. «من در همه چیز تعادل را رعــایـت می کنم. اواخـــر هفـــته برای من زمـــانی اســت که هر چیزی که دوست دارم را می خورم. پنــیـر سرخ شده، کیـــک، شکـــلــات، مارشمالو…»

آشـپزی، عادت هر روزه او!

مگان می گوید: «من عاشـق آشپــزی هستم. از آنـــجـا که پدرم یک نورپـــرداز صحـنه بود، همیــشه از خدمتـکارانـش می خواســـت تا غذاهـــایـــش را آماده کنند. من نیـز همــیــشه در کنار آنهـــا بودم و آشپــزی شان را می دیـــدم. من 10 سال تمام، بعد از مدرسه، غذا درسـت کردن آنـها را دیدم و به بیــانــی در آشــپزی اســتـاد شدم. در واقـــع غذا درسـت کردن برای من سرگـــرمـــی شده بود و از آن لذت می بردم. مسافرت نیـز یکـــی دیگر از عوامــلی اســـت که من را به آشــپزی علــاقـــمـــنــد کرد. از آنجــا که مادرم در دفــتر مســافـــرتی کار می کرد، من نیـز در سفــرهـــای مختلـف، با فرهــنگ های گوناگون و همـــچنــین غذاهـای متــنوع آنـهـــا آشنا شدم. در واقع آشـــپزی عادت هر روزه من اســـت.»

او عاشق اسـنـــک هاســـت!

زمـانی که صحـــبــت از میـان وعده ها می شود، مگـان اسـنــک های سالم را ترجــیــح می دهـد. اسـنک مورد علاقه او هویج و کراکـــر و هوموس اســت. شایــد این ترکیــب برای شما عجــیــب باشـــد اما او ایـــن طعـم های متـــفـــاوت را در کنــار هم می پسنــدد.

او از درســت کردن چیــپس کلـــم نیـز لذت می برد. اگر چه شستـــن و خشــک کردن کلـــم ها زمـــان بر است امـا به نظر مگان ارزشـش را دارد. او کلـــم ها را با روغن زیــتون و نمـک دریـایــی مخــلوط کرده و مصرف می کند.

روش گرفتن رژیم غذایی به سبک مگان مارکل

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.