روژان آریامنش در تیپ های خفن + بیوگرافی روژان آریامنش

روژان آریامنش بازیگر خردسال سریال های ایرانی بود که الان 22 شده است ولی دیگر بازیگر نیست و بازیگری را فقط در دوران کودکی تجربه نمود روژان آریامنش در رشته داروسازی در کشور قبرس به تحصیل پرداخته است و فعلا دانشجو می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر روژان آریامنش در تیپ های خفن + بیوگرافی روژان آریامنش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: روژان آریــامنـــش متولد 29 اردیبـهـشت 1375 در تهران، بازیـگر است.دانــشـجوی سال چهارم رشـتـــه داروسازی در کشور قبــرس می باشــد، در محلـه قیطــریه در شمال شهــر تهـران بدنــیــا امده اســت، پدرش مدرس گیـــتار و مادرش نیز شاغــل می باشـــد.روژان بجز بایـــگــر در کار موسیــقــی نیــز می باشـد.

شـروع بازیگــری

در سال 1380 وقتی 5 سالـه بودم مسعود نوابــی (کارگـــردان) که همســـایـــه مان بود مرا به دادن تســـت بازیگری تشویق کرد پس از انجام تست در سریــال دردسر والدین بکـــارگـردانی مســعود نوابی و تهیه کنـنـدگی بیـــژن امـــاکــنــیــان بازی کردم و با مهـــران مدیــری، فاطـمـــه گودرزی و علـــی صادقـی همبــازی بودم.

حفـــظ دیالوگ ها

شایــد باورتان نکـنید که حتــی در خانه تمرین نمـــیکردم و سواد خواندن و نوشتـن نداشتن و به کمک کارگردان سر صحـنه دیـالوگ ها رو حفظ می کردم.

بازیــگـری در سیــنمــا

نصف مال من، نصف مال تو
عاشـق (فیـلــم ۱۳۸۵)
غوغا (فیلـم)
چشمـــان سیـاه (فیـلـم ۱۳۸۱)

بازیـگــری در تلویزیون

مخـــتـارنامـه (مجموعه تلویزیونی)
شکر تلخ
رانـــتـــ‌ـــخوار کوچک
او مثـبـــت
خوش‌ـــرکـاب
دردسـر والــدیـــن
معــصومیت ازدسـتــ‌رفـته

ادامـه بازیگری

تجــربـــه دوم روژان با سریال خوش رکـاب در نقــش دختر آق تقـی در سال 81 و سپــس سریــال معـصومیـــت از دست رفـــتــه داوود میـــرباقری در سال 1382 بود.

علــت دوری از بازیـگری

تا 17 سالـگـــی بطور مرتـب در سینمـا و تلویزیون فعالـــیــت داشـتم پس از آن با ایـن که چنـدیـن پیشنهـاد به من شد به دلیل درگیری درس و دانـشـــگاه بازی نکـــردم.

موسیـــقـــی در کنار بازیــگری

من پدرم مهران آریــامنـــش استاد گیــتار هســـتنـد، از وقتــی یادم هســـت و چشم باز کردم پدرم با من الفــبــای موسیــقـــی رو کار میــکرد 5 سالــم که شدم منو بردن کلـاس سولفژ اسـتاد پور ناصـــر و چنـــدین کنـــســرت هم در فرهـــنـــگـــسرای نیـــاوران دادیـم.

در 8 سالـــگــی هم پیانو رو شروع کردم و در 9 سالـگی زیــر نظر فریــبا داوودی از شاگـــردان استـاد شجـربـــان آواز سنــتی را یاد گرفـتـم.

یادگیری تمـــبک و گیتـــار

در 10 سالـــگـــی با اصرار من، پدرم با یادگیری تمــبک موافقت کرد ایـن ساز رو زیـــر نظـر لیــلا حکـیــمــه الهـی شروع کردم سپــس با مهاجرت استـاد آوازم خانوم داوودی آواز سنـتی را زیـــر نظـر مریم خان ادامـــه دادم.یه کوچولو همچـین کم و بیــش گیتار که پدرم یادم داده، بلـــدم.

مـخـالـــفـــت مادر تا قبـرس

وقتی وارد دانشـگـاه شدم هنوز پدرم مخـالـفــتی با کار هنــری نداشـــت امـام مخــالــفـــت های مادرم شروع شد، و اصـــرار داشـت که ابتدا درس بخوانم و بعــد به سیــنـــمـا و تلویزیون بپـــردازم.

در ایـران رشـــتـــه دلـخواهــم پذیــرفـــتــه نشدم به همـــیـن دلــیـــل هم به قبـــرس رفتـــم در شهر فامــاگوستا رشــتـــه داروسازی پذیـــرفـته شدم.

ازدواج در ایران

دوست دارم در ایـــران ازدواج کنم از سویی تصـمـــیم دارم در رشته کارگــردانی هم تحــصـیــل کنــم و برای کارگـــردانـــی و بازیگـــری مدرک دانشگـاهـی بگـیـــریــم.

آشـپزی و ترلـان

غذای مورد علاقـــم فسنـجون اسـت، بهـــترین غذایـــی که می تونم درست کنم زرشـک پلو با مرغ هست، ترلــان پروانه دوست صمـیـمـی من اسـت دوتا کار با هم انــجام دادیـــم، دخــتـــر فوق الـعـــاده خوبیـــه و هیچ مشکـلی با هم نداریم.

قد : 171 سانتـــی متـر

وزن : 63 کیــلوگرم

روژان آریامنش در تیپ های خفن + بیوگرافی روژان آریامنش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.