رگ های مسدود قلب با این خوراکی ها باز میشوند

خوراکی هایی که مفید می باشند و باعث می شوند رگ های قلب که به دلیل چربی بسته شده است را باز نمایند و بسیار برای بدن مفید می باشند اگر رگ های قلب شما هم در اثر چربی در حال مسدود شدن می باشد از دارو استفاده ننمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رگ های مسدود قلب با این خوراکی ها باز میشوند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : در طی زمان , به‌دلیل تعیین غذاهای ناسالم و شیوه غلط معاش , احتمالا رگ‌ها و شریان‌های قلب مسدود شده و این مسائل به بیماری‌های دور از شوخی قلبی و فشارخون بالا منجرخواهد شد . تعداد متعددی از اشخاص برای در اختیار گرفتن مشکلات قلبی خویش از دارو استفاده می‌نمایند , ولی گهگاه متحمل اثرات جانبی مضاعف بد آن هم خواهند شد .

برای جلوگیری از ابتلا به دلایل این داروها میتوانید با قلیل تغییراتی در شیوه معاش و عادات غذایی خویش , به موفقیت برسید . اولی قدم در این طریق مشاوره با دکتر معالج ماهر است . بعد از مشورت کردن با پزشک معالج و در حیث داشتن موقعیت بدنی و بیماریهای مختص احتمالی , میتوانید فهرست خوراکی‌های زیر را در برنامه غذایی خویش قرار دهید .

این غذاها می توانند به گشوده شدن رگ‌ها امداد نمایند , چون سرشار از آنتی‌اکسیدان , فیبر و بقیه مواد مفید اضطراری برای سالم قلب می‌باشند .

اسفناج

اسفناج یکی شایسته ترین صیفی جات است چون ارزان و زودپز بوده و نسبتاً هرجایی پیدا میگردد . افزون بر آن , فیبر , آهن , فولیک اسید و پتاسیم را که هرمورد به تهیه فشارخون و ارتقا تندرست قلب امداد می نمایند , به تن می رساند .

روغن نارگیل

اگر چه بیشتر اشخاص تصور می کنند که می بایست از چربی‌های اشباع شده گریزان باشند , البته این چربی‌ها برای یک معاش سلامت لازمند . روغن نارگیل یک کدام از شایسته ترین چربی‌های اشباع شده‌است چون منجر ارتقا تندرست عروق قلبی میشود .

چای سبز

چای سبز منبع خیر از کاتچین است که یک عنصر شیمیایی گیاهی است و میزان کلسترولی را که تن در حین هضم و گوارش خوراک جذب می نماید , کاهش میدهد . نوشیدن دو فنجان چای سبز در طول روز برای این خواسته کافی است .

ماهی

برای دریافت کردن شایسته ترین سود از تناول کردن این غذای اثر گذار , سفارش میگردد که دستکم دو توشه در هفته آن را مصرف فرمایید . ماهی‌های روغنی نظیر سالمون و ماهی بدن دارنده اسیدهای چرب امگا3 بوده و مرحله کلسترول خون را تهیه می کنند .

قهوه

پژوهش ها نشان داده‌اند که نوشیدن یک فنجان قهوه درطول روز می تواند ریسک ابتلا به بیماری‌های قلبی را کم کند . همینطور ادب خاطری که بعداز نوشیدن یک فنجان قهوه شم می کنید هم برای قلب اثر گذار است .

کلم‌بروکلی

بروکلی خوراکی خوب برای سالم قلب است که دربردارنده ویتامین‌K است و از این‌رو در جلوگیری از محکم و مشقت بار شدن رگ‌های قلب جلوگیری مینماید .

دارچین

این چاشنی همگانی , دارنده خاصیت اثر گذار اکثری برای تندستی است . دارچین , در حالتی که روزمره نزدیک به 5 گرم استفاده شود , می‌تواند کلسترول بد را کسر کرده و از انسداد رگ‌های قلب جلوگیری نماید . دارچین همینطور دارنده آنتی‌اکسیدان است که سالم دستگاه گردش خون را تضمین میکند .

بادام

بادام‌ها نیز خوشمزه‌اند و نیز برای قلب مفیدند چون دارنده چربی‌های اثرگذار , ویتامین , پروتئین و فیبر می باشند که همه سالم قلب , رگ‌ها وعروق قلبی و دستگاه گردش خون را ارتقا میدهند .

زردچوبه

زردچوبه به‌دلیل مزه و رنگ ویژه و منحصربفردی که دارااست شناخته شده‌است و یکی‌از مواد تشکیل‌دهنده همگانی در چاشنی کاری است . مصرف زردچوبه به سالم قلب امداد می نماید . اضافه‌کردن زردچوبه به رژیم غذایی روزمره میتواند التهاب و تشکیل پلاک‌های خونی در رگ‌های قلبی را کم کند . همینطور ماده‌رنگی زردچوبه به‌نام کرکیمن قادر است به از بین بردن چربی‌هایی که در رگ‌ها ته نشین می شوند , یاری دهد .

هندوانه

هندوانه دارنده آمینواسیدی به اسم سیترولین است که به پایین‌آوردن فشارخون یاری کرده و التهاب رگها و عروق را کاهش میدهد و زیرا تن را به ایجاد اکسیدنیتریک وا می دارد , تندرست قلب‌وعروق آن را ارتقاء میدهد .

 

رگ های مسدود قلب با این خوراکی ها باز میشوند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.