ریحانا از معشوقه میلیاردش جدا شد

ریحانا یکی بهترین خواننده های امریکایی می باشد او یک معشوقه صعودی داشت که به تازگی از وی جدا شده است ریحانا می گوید نامزدش دل او را شکسته است ازدواج رسمی ریحانا با این مرد سعودی هرگز انجام نشد و فقط نامزد بودند در ادامه تصاویر و جزویات بیشتر ریحانا از معشوقه میلیاردش جدا شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ریـــحــانا خوانـــنـــده زن معروف و پرطـرفـدار آمـریــکـــایی نزدیک به یک سال با حسـن جمیل که یک میــلـیاردر سرشنـاس عربــسـتـــانـی اســـت رابطــه داشـت. ریـحــانــا اکنون جدایی اش از او اعلــام کرده اســـت و جزئیات بیشتـر دربـــاره علـت جدایی ریـــحــانـا از نامـزدش در ادامـــه آمده اســـت.
جدایـــی ریـــحــانـــا از نامزدش

خوانـنـــده ی آمــریـکـایی ریـــحـــانا جدایــی خود را از نامـــزد میـــلـــیـــاردر سعودی اش (حسن جمـــیـــل) پس از رابـطـه ای نزدیــک به یک سال اعــلام کرد. منـــابــع نزدیــک به ایـن خواننده می گوینـد ریهـانـــا از دست او خسـته شده بود به همیــن دلـــیــل به نامزدی اش پایان داد.

ایـن منابع مطـــلع دربـــاره جدایی ریحانـــا از نامـــزدش گفتنـد: “قلبـــش را شکـست. ایـــن کاری اســـت که خوب بلــد است؛ شکستن قلب آدم ها”

حسـن جمــیـــل نامــزد ریحانـــا نائب رئیس هیئت مدیـــره شرکـت (عبــدالـلطـــیــف جمـــیل) اســـت که مالکیـــت آن را خانواده اش بر عهـده دارند . ایـن شرکت از بزرگــتریـن شرکـت های جهان اســت که نمــایـــندگـی انــحصاری توزیـــع ماشـــیــن های تویوتای ژاپنـــی در عربـسـتان و هفـت کشور دیگر را بر عهده دارد.


جدایـی ریحانـا از نامزدش

بنـــا به گزارش فوربـــس ثروت خانواده ی جمـیل ۱٫۵ میـلیـارد دلار برآورد می شود. ایـن میـلـــیـاردر سعودی نخستین بار نیــست که با یک سلــبـــریـتی ارتـباط داشــتـــه پیــش از ایـــن هم با «نائومی کمبـل» مدل لبــاس جامــائیکایــی تبـار متولد بریتانــیـــا ارتــبـــاط داشت.
اصـــرار کاربـــران برای جدایـی ریــحـانا از نامـــزدش

شایــد برایـتــان جالب باشد که بدانـــید در سپتــامـبــر سال گذشـــته یک مجـــله ی عربـــی خبـر داد که کاربـران فضـــای مجـازیـِ طرفدار ریــحـــانا, فشار زیادی بر او وارد می کردنــد تا از میـــلیاردر سعودی حســن جمــیـــل جدا شود تا این رابطــه بر روی تصمـــیـــمـــات هنـری و اجــراهایش تأـــثیــر نگــذارد و مجــبور نشود تا اســتایـــلـــش را تغـــیـــیـر دهــد مثـــل همان اتفـاقـی که برای جانــت جکسون پس از ازدواج با «وسام المـــانع» قطــری رخ داد.

در آن زمـــان برخی روزنـــامـــه ها ادعــا کرده بودند که وسام الــمانـع با جانـــت جکــسون مثـل یک زندانـی رفتار می کند و در طول بارداری جانت هم با او رفـتار خوبی نداشته و حرف های آزار دهنده ای را نثارش می کرده است…! آیــا ممکـن اســت ریـهانا هم به دلـــایـلـی شبــیـــه به ایـن ادعــاهـا از حسـن جمـیــل جدا شده باشد و یا در پشـت پرده ی ماجــرا اتفــاقــات دیـــگـری در جریان است؟


ریـــحـانا خوانـــنـــده معروف

در جولای سال ۲۰۱۷ هم خبـر عجـــیبــی دربــاره ی نامــزدی ایـن دو منتشـر شد. پدر ریحـانا نارضایتــی خودش را از ایـن ماجرا اعلام کرد و در اظـــهار نظر عجــیبی گفــته بود: “حـسـن جمـیــل به اندازه ی کافـی سیاه و تیــره پوست نیـسـت.” او در ادامه گفـته بود همــه آن چیزی که می خواهد خوشبــخــتـی دخـترش اســت و اصلــا به ثروت نامزد او توجهـــی نمـــی کنــد. او گفـــت: “پول خیلـی کم داشتن یا پول خیـلی زیـاد داشتن ممکن نیسـت شمـــا رو خوشبخـت کنــد!”


ریــحـــانـــا خوانــنده آمـــریکــایـی

ریــحاناهم در پاسخ به اظهـار نظر پدرش گفت دوست ندارد پدرش در امور شخــصـی او دخـــالــت کنـــد و بهــتـــر اســـت گفتن چنــین حرفـــهــایی را متوقف کنـــد و ساکـت باشــد!

ریحانا از معشوقه میلیاردش جدا شد + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.