زمان پخش آخرین فسمت سریال پایتخت 5

سریال پایتخت یکی از سریال های پر مخاطب ایرانی می باشد بازیگران سریال پایتخت هم در ایام عید نوروز بسیار محبوب و مشهور شدند و تا حدودی طرفدارانشان هم در فضای مجازی بیشتر شد ولی کمک به پایان سریال پایتخت نزدیک می شویم در ادامه تصایر و جزئیات بیشتر زمان پخش آخرین فسمت سریال پایتخت 5 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: سیــروس مقدم کارگردانــی که موفق شد پنــج فصل از سریـال پایـتخت را روی آنـتن ببــرد و توانست هربـــار با داســتـان ها و بازیــگران جدید ایــن سریال را به یکی از جذاب ترین سریال های تلویزیون تبــدیل کند در یک گفـتـــگو از حواشـــی سریال پایــتـخـت گفت و دربـاره صحــبـت با سردار سلـیـمـانی پیـــرامون پایـــان سریـال پایتـــخــت ۵ خبرهـــایی به میــان آورد.
پایان سریال پایتـخــت ۵

سیــروس مقدم پیرامون سریـال پایـتـــخـت مصـــاحـــبـــه ای مفــصل انــجام داده اســت که بخـــش هایی از آن در ادامه خواهد آمد.او در ایــن مصــاحبـــه از دیــدار خود با سردار سلـیـمانـــی نیز گفته است.
پایـــان سریـــال پایــتــخــت ۵ از زبـــان سیــروس مقــدم در گفـتــگو با سردار سلیمانـــی

– بعد از پایــتخـــت ۳، مازندرانـی ها به ما ایول گفتند و اتفاقـــا کشـــتی گیران و آقای عســگری محمـــدیـان برایــمـــان مهـمانی گرفتند.به هر حال ذات نمایش ایــن اســـت که بایـــد ناهـــنجاری را نشـــان بدهیـــم. وقتی نقـی در مقابل حریـــفــش شکســت خورد،عده ای گفتـــنــد که مازنـدرانی ها شکســـت نمـــی خورنـــد. در حالی که ما نگـفـــتـه بودیم مازنـــدرانی ها شکســـت خوردند؛بلکــه نشــان دادیـــم نقـــی به خاطـــر غرورش حریف را دســـت کم گرفـــت، غافـلگـیر شد و کشتی را باخـت و در نهـــایـــت غرورش را کنــار گذاشـــت و قهرمـــان شد.


پایـــان متـــفاوت سریــال پایـــتـــخت

– حضرت آقـا از سکانس دوپینــگ روحی همـــا برای نقی تعــریــف کردند که این صحــنه تاثیرگـذار بود.قبل از پایــتـــخت ۴ می خواستـم سریال های دیــگـــری بسازم که نشــد و تلویزیون گفـــت:پایتخت ۴ برای رمـضان آمـاده شود.الـبـتـــه ما گفتـــیم ذات پایـتـخـــت برای عید است و مردم دوست دارند سریــال سر سفره هفــت سین باشد،اما در آن مقـــطع تصـــمـیـــم گرفــتـــه شد سری جدیـــد آن در رمضــان پخـش شود و ما در ایـن فصل قصه ها را فازبـــنــدی کردیـــم.

– هر بخـش از سکــانـــس های مربوط به بالــن را در یک جا گرفتــیـم. شما اگـــر سیـنـمـــا و تلویزیون ایــرانو دنیـا و حتی هالـــیوود را جست وجو کنــیـــد، امـکان ندارد اثری را پیـدا کنـــیـــد که ۷۰ دقــیقه از آندر یک بالـــن دو در سه و با حضور ده نفر ضبــط شده باشد.
پایـــان سریـــال پایـــتـخـت ۵ چیسـت؟

– دوستـــانم در شمـــال می گویند وقتــی سریال پایـــتــخـت پخش می شود، پرنده در خیـابـان پر نمـــی زنـــد.این نشـــان می دهد که مردم تحت هر شرایطـی احـــتـــیاج به شادی و آرامـــش دارند. ۹۲ درصد رضــایــت مخـــاطــب یعنـی ایـن کهــهمه مردم ایـن سریال را می بیننــد و آن ۸ درصــد دیــگر احـــتمــالــا به دلـیـل شرایـط شغلـــی و گرفتـــاری موفق به دیــدن سریــال نشده انـد.

– در یک صحنــه نقی در سوریه وقتــی با خطـــر رو به رو می شود به بچــه هایـــش می گوید «بتـمـرگیـــد».در آوردن این صحــنــه کامـلـــاً درست اســت. گرچــه به لحـاظ منـطق فردی که در حالــت ترس و هیـجـان قرار دارد، هر حرفــی می زنـــد،اما به لحاظ اخـلـــاقــی درســت نیـست پدر به بچـــه هایش بگوید بتــمـــرگـیــد. بی انصـــافــی اســت که بگوییم پایتـخت ممیـزی و سانـسور شده است.


سریال پایــتخت

– ما چطور جاذبــه های تصویری را نشان دادیـم در حالـی که قبـــل از رفتن یکـــی از همـکــاران ارسطو از ترکیهـــبـا او تماس می گیـــرد و می گوید لبــاس هایــت را دزدیده انـد یا خلبـــان در هواپــیما می گوید به دلـــیـل بمـــبگـــذاریدر فرودگـــاه اســـتانبول در شهـــر دیــگـــری می نشیـنیـــم. آیـا ایـــن ها یعـــنــی جاذبـه تصویری؟!
لو رفتن پایان سریـال پایتــخت ۵

– ما نشان می دهـــیم خانواده نقی و دیــگر کاراکـــتـــر ها با چه مشــکـــلاتــی در ترکیه رو به رو می شوند، کتک خوردند،ـــمناطــق کثـیف و پر از آشغال را نشـان دادیــم. حال ایـــن ها می شود جاذبه توریستـــی؟! آیــا نشان دادن پیــاده رو، یک اتوبوس برقی و کالــســـکـه یعــنی جاذبـــه تصویری؟! ما پرچم های ترکیه و مجـــســمه آتاتورک را از تصاویر در آوردیــم.

– واقعـیــت این اســـت که خیـلـی از ما اگــر انقلاب اتـــفـــاق نمــی افـتاد و اگــر فضای فرهـــنگـــی ممــلــکت عوض نمی شدبا این شرایط و نگاه هایمـــان به درد سینـــما و تلویزیون قبل از انـقـــلاب نمی خوردیـم. انــقـلــاب باعــث شد کسانــیـکه استعداد دارنـــد، جهــش کننـد و بی اســـتــعـــداد ها هم بروند.


احــمد مهران فر در پایـتـــخـت

– نظــر سردار قاسم سلیمانـی در خصوص ساخت «پایـتـــخـــت ۵» مثبــت بود و فقط یک نگــرانـی داشتنـــد که انتهای قصهـــچــه می شود که ما گفـــتــیم خانواده نقی با رشـادت و جانــفــشـــانی خودشــان را از مهـــلـکـــه جنــگ نجــات می دهـــندو در نهـــایــت یک بالگرد سوری این خانواده را از مخصـمـــه نجـات می دهد. سازمان اوج همــفــکـــر و ناظر بر کار بود و قسمت به قسمــت فیلــمنــامه، هم به اوج و هم تلویزیون داده می شد و کامــلا هماهنـگ بودیـــم.

از ابــتـدا قرار بود اوج کمک های مادی، معنوی و همـــفــکـــری داشتـه باشـــد و مســـلـمـــا بودجه ایـن سریــال همـبه اطلـاع دیگــران و سردار سلــیمانـی رســـیده بود که ایــشـان در جریـــان بودنـــد، وگرنـه دلیلی نداشت ایشان بخواهـند مرا ببینــند.اتـــفـــاقا یک صبح زود خدمــت شان رسیـدیـــم، زیــرا می خواسـتــند سرشــان خلوت تر باشد و مفــصل صحبـت کنــنــد.من از فحوای کلـامشــان متوجه شدم پایـــتـــخـت های دیـگـر را هم دیـــده اند. ایشـــان نظراتـی داشتند که بحق هم درســـت بود.ضمـــن این که به ما مشـــاورانـــی برای کار معرفـی کردنــد و فقـــط نگـــران فیــنـــال قصـه بودند که قهـرمــانــان نجات پیدا کنـنــد.

زمان پخش آخرین فسمت سریال پایتخت 5

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.