زنان این رازها را از همسرانشان مخفی می نمایند

زنان در طول دوران زندگی زناشویی خود رازهایی دارند که از مردان مخفی نموده و هیچ وقت به شوهرانشان نمی گویند چون دوست دارند شوهرانشان خودشان آنها را کشف نمایند بسیاری از مردان به این رازهای زنان خود بی اهمیت می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زنان این رازها را از همسرانشان مخفی می نمایند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : زن ها در زمان معاش مشترک شان احتمالا رازهایی داشته باشند که از همسرشان نهفته نمایند . در‌این مقاله به ۹ رمز از این رازها اشاره میکنیم .

زن‌ها در مقایسه با مردها به حیث موجودات زیاد پر‌حرفی می آیند . ولی دیدنی است بدانید که فقط مردان نیستند که چیزی برای نهفته کردن دارا هستند . بلکه یک زن هم رازهایی برای خویش داراست . هرچند درک کردن یک زن دشوار نیست . البته مردان برای درک کردن این رازها با دشواری‌های متعددی مواجه می شوند . در‌این پست به ۹ سر از این رازها اشاره میکنیم با این امیدواری که مردان بتوانند با یاری این ۹ سر به انتظارات پنهانی که همسرشان از آن‌ها دارا‌هستند پی ببرند .

یک زن دوست داراست همسرش خلق کننده باشد
خلاقیت دوچندان کلیدی است . یک زن دوست ندارد تمام اتفاقات معاش خویش را طرح ریزی نماید و مراقب همگی چیز باشد و به عهدوپیمان مشهور مدام حواسش به تمامی چیز باشد . هر چند هیچ وقت نمی‌گوید البته دوست دارااست مرد زندگیش ایده پرداز باشد . یه خرده مشقت متحمل شود تا غافلگیرش نماید . یا این که به صورت ناگهانی برنامه‌ای برایش بچیند . این عمل به وی می‌فهماند که همسرش در معاش آن ها سهیم است و به زندگیشان اهمیت میدهد .

یک زن دوست دارااست گهگاه غافلگیر شود
یک زن دوست داراست هر از چندگاهی غافلگیر شود . در واقع یک زن شیدا غافلگیر شدن است . وی به صورت پنهانی رویای غافلگیر شدن بوسیله همسرش را در رمز می‌پرورانند که از خویش خلاقیت به خرج دهد و او‌را مبهوت نماید . چه بسا با یک کادو کوچک غیر مترقبه به یک زن احساس حساس بودن و دوست داشته شدن می دهد . اضطراری نیست هزینه‌ی متعددی داشته باشد . وی میخواهد که غیر مترقبه باشد و وی درمیابد که شما عملکرد کرده‌اید او‌را شادمان فرمایید .

یک زن مدام نگران است که برای همسرش دیدنی نباشد
واهمه نهفته بخش اعظم زن‌ها این است که نکند زن‌هایی که در معاش همسرشان است ( همکار یا این که دوستان عزیز مونث ) برای آن ها جذاب‌تر باشد . دلیلش روشن است . کلیه ما دنبال چیزی هستیم که نمی‌توانیم داشته باشیم . به همین جهت زن‌ها می‌ترسند که زن‌های دیگر قلب همسرشان را بدزدند و هیچی برای یک زن از این بدتر نیست .

یک زن میخواهد مرد زندگیش راستگو باشد
یک زن از همسرش توقع دارد که زیر هر قوانینی با وی راستگو باشد . هیچکس دوست ندارد کسی او را گول بزند و ولی زن‌ها از این قاعده مستثی نیستند . آن‌‌ها هرچیزی را می توانند ببخشند به غیر از لاف . چندان اهمیت ندارد .

زن احساس ششم دارااست و گویش تن را میفهمد

زنان به داشتن شم ششم معروفند . مخصوصاً در صورتیکه در رابطه رابطه‌شان باشد . زن‌ها تمام جزئیات طرف مقابل را می فهمند و این مشتمل بر گویش تن همسرشان هم می شود . یک توشه با دیدن یک چیز مشکوک اذیت میگردند بی آنکه بدانند دقیقا چه می باشد که اذیتشان می نماید . هنگامی به چیزی مشکوک می شوند بر برهه زمانی هنگامی که همسرشان برای آن ها وقت میگذارد هم حیاتی می گردند و این دستور آنها‌را بسیاز زود مشقت می‌سازد .

یک زن از این که همسرش با دوستان عزیز خویش وقت بگذراند ناراضی نیست

فقط تعداد مقداری از مردان از این رمز آگاهند . اینکه زن‌ها اکثراً مشکلی با قرارهای مردانه‌ی شما ندارند . آن ها کاملاً فهم می‌نمایند که همسرشان نیاز دارااست مقداری برای خودش وقت داشته باشد و زیاد اصلی است که بتواند پاره ای با دوستانش وقت بگذراند . فوتبال ببینند , بازی نمایند و خیلی شغل های دیگر . فقط اختلال این است که گهگاه احتمالا زن‌ها شم فقدان اعتنا و محبت داشته باشند درحالی که همسرشان کنار دوستانش درحال تفریح است .

زن‌ها میخواهند که دوستان خوب همسرشان اورا تایید نمایند

هیچ زنی این جمله را نمی‌گوید . ولی در ذهنش مدام دوست داراست که عزیزان همسرش او‌را تایید نمایند و همان او‌را دوست داشته باشند . این یعنی یک زن دوست دارااست جلوی آن ها به همسرش نشان داراست که چقدر به وجودش افتخار می‌نماید و دوستش دارااست . همینطور این فعالیت ا درگیری‌ها و دلخوری‌های متحمل هم جلوگیری می‌نماید .

زن‌ها گهگاه احتیاج به تنهایی دارا‌هستند

هنگامی یک زن به شما میگوید که احتیاج دارااست فقط باشد , به‌این مضمون‌ نیست که نمی خواهد شمارا ببیند یا این که از شما خسته شده است . بعد از وی عصبانی نشوید . وی تنها از شما می خواهد که فهم فرمائید که گهگاه وی نیز احتیاج به تنهایی دارااست . هنگامی که صرفا برای خودش باشد و کارهایی انجام دهد که صرفا برای خودش است .

یک زن توقع دارد که همسرش با وی روراست باشد

هر زنی می خواهد که مرد زندگیش با وی روراست باشد . پس در‌حالتی که همسرتان در یک جامه تپل به حیث می رسد , به وی نگویید که خوشگل و بی‌نظیر شده‌است . زن‌ها مدام میخواهند بدانند چه‌طور به لحاظ می‌رسند . نترسید و درصورتی که وی یک‌سری کیلویی وزن بیش تر نموده است , به وی بگویید . بگویید که هنوز خوب به حیث می رسد . به وی نشان دهید که بخاطر چیزی که میباشد عاشقش می‌باشید . چه بسا می توانید سفارش دهید که با نیز ورزش فرمائید . اومطمئناً از حیث صادقانه‌ی شما سپاس‌گذار خواهد بود .
خب . این‌ها ۹ رازی بودند که زن‌ها از همسرشان مخفی می کنند و شما می بایست درباره‌شان بدانید . این رازها به‌این ۹ عدد محدود نمی شوند و لیست مطمئناً طولانی‌تر خواهد بود . شما چه چیزهایی را از همسرتان نهفته میکنید ؟

زنان این رازها را از همسرانشان مخفی می نمایند

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.