زنان زرنگ و هوشیار چه وعده هایی به خودشان می دهند

زنان زرنگ همیشه با برنامه ریزی کارهایشان را انجام می دهند بسیاری از این زنان وعده هایی بیاری به خودشان می دهند و تا این وعده ها را عملی نکند دست از تلاش بر نمی دارند زنان زرنگ بهترین دوست خود هستند همیشه در همه کارها خودشان را باور دارند زندگی را به خودشان سخت نمی گیرند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زنان زرنگ و هوشیار چه وعده هایی به خودشان می دهند را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

قول‌هایی که زنان زرنگ به خویش میدهند
به گزارش سایت دانستن : عهدوپیمان و قرارهایی موجود هست که هر زنی با هوش هیجانی بالا با خودش می گذارد . این قول‌ها گهگاه بی آلایش نیستند , البته واقعیت‌هایی می‌باشند که‌این زن زرنگ با آنان معاش می نماید . زمان‌هایی خواهد بود که وی با تمام توانش نتواند طبق این قرارها پیش برود ولی حتما این را میداند و همت خویش را برای برگشتن به مسیر صحیح خواهد کرد .

 

۱ . خودش را اعتقاد و باور داشته باشد

یک زن رند و خردمند می داند چه توانمندی‌هایی دارااست . وی می داند که در شرایطی که رویای خواسته‌هایش را در رمز بپروراند به آنان خواهد رسید . وی فهم و شعور میکند که‌این عمل ساده‌ای نیست , ولی از آزمون کردن نمی‌ترسد . از همگی مهمتر , وی عالی می داند که در‌صورتی‌که باخت خورد یا این که از مسیرش بیرون شد , می تواند برگردد و مجدد همت نماید .

 

۲ . شایسته ترین دوست خودش باشد

شایسته ترین دوست خویش بودن یعنی خویش را دوست داشتن . یک زن رند و عاقل , از فقط بودن نمی‌ترسد . در واقع وی میداند که بایستی تایم ها نیکی را با خودش سپری نماید و گهگاه نیاز داراست از دنیای اطراف خویش مسافت بگیرد و از استرس رها شود . وی هر آنچه که می‌باشد را دوست داراست و پذیرفته است و تمام ویژگی‌هایی را که دلش میخواهد دوستش داشته باشد , خودش داراست .

 

۳ . فهم این که نمی‌تواند همه‌ی امور را خودش به تنهایی انجام بدهد

یک زن می بایست باذکاوت و منطقی باشد تا بفهمد که نمی‌تواند هر کاری را به تنهایی انجام دهد . وی گهگاه حقیقتا نیاز داراست تا برای محافظت شادی‌اش یاری بگیرد . طلب یاری رساندن جزو زندگیست و هیچ ایرادی ندارد که از اشخاص صحیح در موقعیتی صحیح امداد بخواهید .

 

۴ . به خودش مضاعف دشوار نگیرد

برخی از زنان عملکرد دارا هستند خودشان را مدام با تمام استانداردها تطبیق بدهند و حس می نمایند هیچ وقت نمی‌توانند به قله‌ی مورد نظرشان برسند . البته زنانی که از هوش هیجانی بالایی برخورداند می دانند که بدون نقص نیستند . آنان ناکامی می‌خورند , حرف‌هایی می‌زنند که بعدا بابت آن متاسف میشوند و شاید مدام نیز شایسته ترین دوست , همسرو یا این که مامان نباشند , البته همین که همت خویش را مینمایند کافیست . آن ها از پذیرفتن خطاها خویش عاجز نیستند و در بلند بازه زمانی شادتر و راضی‌تر نیز خواهند شد . این جور زنان میدانند که نباید به خودشان خیلی دشوار بگیرند زیرا هیچکس بدون نقص نیست .

 

۵ . بفهمند چه هنگامی بایستی بیشتر اهتمام ورزند

یک زن رند و عاقل میداند که بی نقص نیست ولی این را نیز عالی می داند که چه هنگامی می بایست به خودش طاقت فرسا بگیرد و بیشتر عملکرد نماید . وی با خودش روراست است و در شرایطی که تصمیم بگیرد مشقت را تحمل نماید , حتما این فعالیت را می کند . احتمالا سایرافراد به وی بگویند ضروری نیست , ولی وی می داند که میتواند خوب تر از این باشد و برای استفاده از تمام توان خویش , هر کاری خواهد کرد .

یاد به دست آوردن تمام این پیمان و قرارها , به زمان و فهم نیاز دارااست , البته تداوم‌شان به عبارتی چیزی است که یک زن رند را برنده مینماید . احتمال دارد پایبند ماندن به‌این قول‌ها مشقت بار باشد البته ارزشش را داراست .

زنان زرنگ و هوشیار چه وعده هایی به خودشان می دهند

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.