تصاویری از زنان زیبای ثروتمند و بازیگر در دنیای هالیوود

زنان زیبای ثروتمند که بازیگر نیز می باشند ثروت زیادی را از بازیگری در سینمای هالیوود به دست آوردند و توانسته اند بسیاری از مشکلات اقشار کم درآمد و فقیر جهان را با ثروت خود حل نمایند این زنان ثروتمند در جهان بسیار محبوب و شناخته شده می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تصاویری از زنان زیبای ثروتمند و بازیگر در دنیای هالیوود را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: جـای تعجب نیســـت که هالیوود پر از زنـــان و مردان ثروتمــند بوده و حضور در ایـــن دنـــیای سرگــرمـــی پرهـیـاهو و پرزرق و برق به معنـای داشـتـن درآمد قابل توجه و منــاسبی اســت. اگـــر چه بیــشــتر ثروتمـنـــدان هالیوود را مردان تشــکیل می دهــنـد امــا زنـانی نیــز هســتــنــد که در میان ثروتمندتریـــن شخـصیـت های هالــیوود جایی برای خود دست و پا کرده و از اعـــتــبار قابل توجهـــی برخوردارنـــد. در ادامـه این مطلب قصـد داریم شما را با ۲۰ تن از ثروتمنـــدتــرین زنــان بازیـــگـــر تاریخ هالیوود آشنـا کنــیـم.

۲۰- جنیــفـر لارنس

ثروت خالــص: ۱۲۰ میلیون دلـــار


جنــیفـــر لارنـس با بازی در مجـــموعه فیـلـم های «عطـــش مبـارزه» (The Hunger Games) به شهـــرتی بزرگ دســـت پیـــدا کرد امـا بازی در فیـلم «اســتـــخوان زمـستـان» (Winter’s Bone) بود که اولیــن حضور بزرگ او در دنیای سینمـا بود. او برای بازی در ایـن فیلـــم نامزد دریافـت جایـزه اســکـار و گلدن گلوب شد و به جوان تریـن زنی تبـــدیـــل شد که در بخش بهترین بازیگـر زن نامزد دریــافت جایزه اسکــار شده و زمـــانی که برنـــده ایــن جایزه برای فیلم «دفـترچــه امیدبـــخش» (Silver Linings Playbook) برنده جایزه اسکــار شده و به دومیــن زن جوانی که ایـــن جایــزه را بدســـت آورده تبدیل شد. وی به مدت دو سال متوالی پردرآمــدتریــن بازیـگــر زن هالـــیوود بود که بیشتـریــن دستـــمزد را برای بازی در فیلــم ها دریـافــت می کرد.

۱۹- ایــمـــی ایـــروینگ

ثروت خالص: ۱۲۰ میـــلیون دلار


ایـــمی ایــروینگ که در تئاتر هنـــرهــای زیبای آمریـــکا و آکادمی هنرهـای دراماتیــک و موسیــقـــی لنـدن آموزش دیـده کار خود را در دنـــیای تئاتـــر آغـاز کرد و در سن ۱۷ سالگـــی اولیـــن حضور خود را در برادووی جشن گرفـت و در ادامــه در چنـدین تئاتـــر به ایفـای نقـــش پرداخت. اولیــن حضور بزرگ او در دنـــیــای سیــنـما در سال ۱۹۷۶ و در فیلم «کری» (Carrie) بود که بر اساس رمانی از اسـتـفن کیـنـگ ساخــته می شد و بدیـن ترتیب به حضور در فیــلم های شنـــاخــته شده ادامــه داد.

۱۸- درو بریمور

ثروت خالص: ۱۲۵ میـلـــیون دلــار


درو بریـــمور از اولیـــن حضور خود در دنیـــای سیـــنما در سن ۷ سالـــگی و در فیــلم «ای. تی.» (E.T.) راه درازی را در دنــیای هالیوود طی کرده است. وی توانــست پس از حضور در چنـدین پروژه موفق، چهره نسبـتاً منـــفـــی که از او ساختــه شده بود را کنار بزنــد و در دهــه ۹۰ و اوایـل دهه ۲۰۰۰ به معروف تریـن بازیگر زن دنـــیای هالـیوود تبدیل شود. علـاوه بر بازیگری، کمـپانی تهـــیه کننــدگـــی فیـــلـــم او با نام «فلاور فیـــلـــمز» ساخـت چندین فیلــم را بر عهـــده داشـتـــه که از آن میان می توان به اولیــن تجربــه کارگـــردانـی بریــمور با عنوان «Whip It » در سال ۲۰۰۹ اشـاره کرد.

۱۷- نیـــکول کیـــدمن

ثروت خالـــص: ۱۳۰میلیون دلـار


نیـکول کیدمــن بیش از همـه به رقـص باله علـــاقه داشــت امــا در کودکی در زمـیـنه هنرهــای پانتومیم و تئاتـر نیز آموزش دیـده بود. او دبـیرســتـــان را رها کرده و به دنــبـــال علـاقه خود یعـنــی بازیـــگــری رفت و اولیـن نقش سینـمـایی خود را در سال ۱۹۸۳ در یک فیلـم استــرالیـــایی به نام «کریسمـــس بوش» (Bush Christmas) بازی کرد. بعـد از همـــبازی شدن با تام کروز در فیلـم «روزهای تنــدر» (Days of Thunder) با وی ازدواج کرد و ازدواج پر سروصدای ایـــن دو بعد از همبـــازی شدن در فیـــلم «چشـــمــان کامـــلاً بسـتـــه» ( Eyes Wide Shut) شایـــعــات بسیـار بدی در مورد رابطه آنــان و خیــانـت تام کروز به گوش رسـید. در نهـایت ایـن دو در اوایل سال ۲۰۰۱ از هم جدا شدند.

۱۶- شارلـــیـــز ثرون

ثروت خالص: ۱۳۰ میـلیون دلار


ایـن بازیـــگـر زیــبای اهـــل آفـریــقای جنوبی در ابـــتـدا در حوزه رقـص بالــه فعـالـــیت می کرد و سرانجام برای پیوستن به یک گروه رقـص بالـــه در نیویورک به ایــن شهر نقــل مکان کرد اما آسیـــب زانو به حرفه او پایان داد. اولیــن حضور بزرگ او در عالــم سینـمــا فیلم «آن کاری که می کنـی!» (That Thing You Do!) بود. از آن زمان وی در فیــلـم های شناخــتـه شده ای بازی کرده که از آن میان می توان به فیلم «هیولا» (Monster) اشــاره کرد که برای او اولیـــن جایزه اســکارش را به ارمــغـــان آورد.

۱۵- سوفیا ورگـارا

ثروت خالــص: ۱۴۰ میــلـیون دلـار


سوفیــا ورگــارا که توسط یک عکـاس در کشورش کلــمـــبیـا کشـــف شد، دست از فعـــالیت در حرفــه دندانـــپـزشـــکــی برداشته و در سن ۲۳ سالـــگــی به دنیـــای مد روی آورد. بعدهـا وارد دنــیـای بازیــگـری و حضور در سریـــال های تلویزیونی شد و بازی در سریــال «خانواده امـروزی» (Modern family) بود که وی را به شهـــرتـی جهـــانـی رســـانــد. وی برای بازی در این مجموعه تلویزیونی ۴ بار نامــزد دریافت جایزه امی شد. وی یکـــی از پردرآمـدتریـن بازیـــگران تاریـــخ هالــیوود اسـت که برای حضور در ایــن سریـــال دستمـــزد بسیـــار بالایـی دریـافـــت می کنـــد.

۱۴- کامـــرون دیــاز

ثروت خالــص: ۱۴۰ میلیون دلار


بعد از سفر به سراســر جهان و کار در حوزه مدلـینگ و علیرغــم ایــن که هیــچ تجربـــه ای در بازیگری نداشت امــا کامرون دیــاز برای بازی در فیـلم «ماسک» (The Mask) در سال ۱۹۹۴ انتـخاب شد. به عنوان یک بازیــگـــر زن نقــش اول، وی اولین حضور بزرگ خود را در فیـــلم «عروسی بهــتـریـن دوست من» My Best Friend’s Wedding)) تجربه کرد. دیاز از سال ۲۰۱۵ با بنـــجـی مدسـن که یک خوانــنده مشــهور است زندگـــی می کنـد.

۱۳- دمـــی مور

ثروت خالص: ۱۵۰ میــلـیون دلار


بعـــد از یک دوران کودکـی سخـــت و زنـدگـــی با پدر خوانـده ای که بعدهــا خودکـــشی کرد، دمـــی در سن ۱۶ سالــگی مدرسـه را رهــا کرده و به عنوان یک مامور جمـع آوری بدهـی مشــغول بکار شد و بعـدهـا به دنیــای مدلـینـــگ روی آورد. بعدها دمی مور در سن ۱۸ سالـگی با یک خوانـنده موسیــقی راک به نام فردی مور ازدواج کرد. این ازدواج او دیـری نپایید و دمی بعد از مدتــی وارد دنیـــای بازیگــری شد. بعــد از اینکــه در هنــگام فیلمبرداری فیلم «آتش سنت آلــامو» (St. Elmo’s Fire) به او اخطار داده شد که در صورت ادامـه مصــرف مواد مخـدر از ایــن پروژه کنار گذاشـتــه خواهد شد، دمی مور اعتــیــادش را کنار گذاشت و از عیاشـــی دســت کشیـد.

۱۲- آنجلــینـا جولی

ثروت خالــص: ۱۶۰ میــلیون دلار


دخــتر جان وویت و مارشــلــیــن برتـرانـد که بازیگـــران مشـهوری بودنــد، آنــجـــلـــیــنـــا جولی از همـان دوران کودکی با دنـــیــای هالـــیوود آشنــا شد. در دوران نوجوانــی، جولی مدتـــی را در حوزه مدلــینــگ گذرانـــد و در موزیک ویدیوها حضور یافــت. در دهـــه ۱۹۹۰، او وارد دنـــیـــای بازیـگری شد و در فیلــم هایــی مانـــنـد «جیا» (Gia) . «دختــر از هم گیـسـخـتـه» (Girl, Interrupted) و فیــلم کالـت کلـاسـیــک «هکرها» (Hackers) حضور یافـــت که برای فیــلم «جیــا» برنــده جایـزه گلـــدن گلوب و برای «دختـــر از هم گسـیــخـــته» برنـــده جایـــزه اســـکـار شد. از آن زمــان به بعد وی به بازیـــگـری شنـــاختـــه شده تبــدیـل گشته و در فیــلـم های مشهوری به ایفای نقــش پرداخـت.

۱۱- مایلـی سایرس

ثروت خالــص: ۱۶۰ میــلـیون دلار


مایـــلـــی سایرس، شخــصیت جنجــالی دنیای بازیـگری و موسیقی و دخـتـــر بیــلـی ری سایـــروس که خوانـــنده مشهور موسیقی کانــتری بود یکـــی از سرشــنــاس ترین چهـره های موسیـقی کنونی است و در دنیای بازیــگری نیز عمــلکــرد نسبـتاً موفقـی داشته است. وی بازیگـــری را در سنـین کودکی آغـــاز کرد و در سریال پرطرفدار «هانا مونتـانا» (Hannah Montana) از شبـــکــه دیــزنـی حضور یافت. سپس او چنـــدیــن آلبوم در موسیـقی پاپ منـــتـــشـر کرده و در درام رمانتیـک «آخــریـــن آواز» (The Last Song) حضور یافــت. وی همواره به دلیـــل رفتـارهای دیوانـه وار و گاه احــمقانـــه اش در رسـانه ها جنـــجـال به پا می کند و اخـــیراً نیز به خاطر برقـــراری رابطه دوباره با نامزد سابقـش، لیـام همسوورث بار دیــگر بر سر زبان ها افـتاد.

تصاویری از زنان زیبای ثروتمند و بازیگر در دنیای هالیوود

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.