چگونه زندگی زناشویی خود را رمانتیک نمایید

زندگی زناشویی بسیاری از افراد بسیار سرد و بی روح می باشد ولی چون دوست ندارند از هم طلاق بگیرند به دلیل فرزندانشان با هم زندگی می نمایند ولی ازدواجی که در آن رابطه عاشقانه وجود نداشته باشد بی روج و سرد خواهد شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چگونه زندگی زناشویی خود را رمانتیک نمایید را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : برای محافظت ارتباطی خنده رو , همت فرمایید این قریه نکته حائض اهمیت را به یاد داشته باشید تا معاش عاشقانه ای داشته باشید .

10 روش برای محافظت وصلت

اولیه علاقه به سراغ آن‌ها میاید , آن گاه حاصل این عشق و علاقه تزویج می گردد , آن گاه تمام معاش را با خیر و خوبی و خوشی سپری می نمایند . پایان تمام ماجرا ها همین است , آیا اینطور نیست؟ خیر به طور کامل . . . حقیقت این است که زوجین بعداز این‌که می پندارند استکان مقدس وصلت را به دست آورده اند , پاره ای به متانت می رسند , ولی احتمالا هنگامی که افسانه آن ها تمام می‌شود , خویش را مات و مبهوت بیابند .

آلیسا باومن , تالیف کننده کتاب ( سعادت سپس ( می گوید : ( بخش اعظمی از اشخاص گمان می نمایند که با فرد قابل قبولی وصلت نکرده اند , بدین ترتیب هنگامی با مشکلی روبرو می گردند , می‌گویند اینجانب شخص اشتباهی را برای معاش تعیین کردم . به جای این که تصور کنید با فرد قابل قبولی وصلت نکرده اید بدین تصور کنید که کارهایی صحیحی را می بایست برای نگهداری وصلت خویش انجام دهید . برای نگهداری ارتباطی بشاش , عملکرد فرمائید این روستا نکته قابل توجه را به یاد داشته باشید تا معاش عاشقانه ای داشته باشید .

خویش را تربیت نمائید

وصلت یعنی بخشیدن , البته نگذارید مشکلات بیش تر از حد شود . باومن می گوید : ( برای داشتن یک تزویج برنده , بایستی خودتان عالی باشید , یاد بگیرید که چه‌طور شغل های خویش را الویت بندی فرمائید , در باب کار هایی که سبب ساز سالمی اتان می‌شود , حد و مرز قائل گردید نظیر استراحت کردن , ریلکسیشن , تناسب اندام و گذراندن زمان با دوستان خوب . ( به عبارت دیگر , به یاد داشته باشید که جدول زمان بندی به اینجانب می گوید که اینجانب خودخواه نیستم , این یک ضرورت است . این فعالیت رابطه بین شمارا مستحکم می نماید , زیرا شما ورژن جامعی از خودتان خواهید بود تا تبدیل به ( ما ( گردید .

مشکلات خویش را معین فرمایید

یه خرده به رابطه خویش بیندیشید و مشاهده کنید که در کجاها به صدق فعالیت نموده اید و در کدام مورد ها به صدق فعالیت نکرده اید . باومن سفارش می نماید که تنها یک لحظه بدین تصور کنید که در یک روز بدون نقص یک رابطه جامعی دارید . به لحاظ شما چطور می شود؟ شما و همسرتان چه گونه با یکدیگر رابطه برقرار می کنید؟ بعد از آن مشاهده کنید چه گونه احتمالا از نقطه A ( حقیقت فعلی اتان ) به نقطه B ( روز بی نقص ) برسید . در صورت لزوم , آن را بنویسید , بعد از آن مساله را به بخش های کوچکتری تقسیم نمائید و در پی چاره آن‌ها باشید .

با یکدیگر برنامه های مالی داشته باشید

پول یکی اصلی ترین عوامل استرس زا در یک تزویج است . معمولا زوجین در زمینه‌ی پول نگران میباشند و اکثر وقت ها وقت ها به خاطر پول باهم جر و دعوا می نمایند . در‌صورتی‌که شما و همسرتان نیز به خاطر پول به جان نیز میفتید , دیگر زمان آن رسیده است که به تفکر بیفتید . جنی اندرسون مولف کتاب استفاده از اقتصاد دان ها برای مهارت در علاقه , وصلت و ظرف های آلوده و کثیف می گوید : ( این که همگی ما اقتصاد دان ها را تصمیم گیرندگان منفعل میدانیم مقصریم , که به صورت پیش فرض آیتم سادگی است , زوجین می بایست یک برنامه فعالی را درخصوص چگونگی مدیر پول داشته باشند : آن را مخلوط کنند؟ جدا کنند؟ هر تصمیمی که بگیرند , بایستی جزء تصمیم خویش را انجام دهند و بعد از آن بدانند که می بایست این سیستم را محافظت نمایند . (
از ضابطه سه جمله ای استفاده نمایید

هنگامی بایستی از همسر خویش چیزی بپرسید که می‌تواند منجر سوء تفاهم بین شما شود , از ضابطه سه جمله ای استفاده نمائید . باومن می گوید : ( هنر اظهار تاسف کردن فارغ از پرخاشگری در خلاصه بودن آن و استفاده از بدن صدای گرم و لهجه تن است . هنگامی درخواست خویش را با این سه جمله یا این که کمتر میگویید , احتمال این‌که طرف مقایل به کلام شما گوش نماید , بیشتر است . در‌این‌صورت‌ , احتمال این‌که اعتنا همسرتان را به خویش جلب فرمایید بیشتر است . درخواست خویش را با لبخند بگویئد . صمیمی باشید . احتمال دارد زمانی میخواهید درخواست خویش را به همسرتان بگوئید دست اورا سفت بگیرید و بگویید : ( عزیزم , خونه خیلی بهم ریختست و منم خیلی خستم . میشه تو نظافت کردن خونه به اینجانب امداد کنی؟ میتونم ازت یاری بخوام؟

بلافاصله فراهم پیکار نشوید

هنگامی بدین فکر‌می‌کنیم که در اکنون ضرر و زیان کردن هستیم , با آن جنگ می‌کنیم طوری که هیچ فردایی برای پیروز شدن نیست . هنگامی زوجین در خصوص مسائلی مثل ارتباط جنسی , منزل داری , پول یا این که طفل ها با یکدیگر سخن می زنند , این مضمون‌ حادثه می افتد . درصورتی که هر دو شخص بدین اندیشه نمایند که در حالا ضرروزیان کردن می باشند , زوجین به‌این مساله شدت می‌بخشند . ( دفعه بعدی که بین شما و همسرتان دعوا بوجود آمد , یه خرده طاقت فرمایید و عملکرد فرمایید تا بر طرف مقابل غلبه نمائید .

ارتباط جنسی را هیچ زمان و هیچ گاه فراموش نکنید

آری , ما منظورمان ارتباط جنسی است . صمیمیت , بخش مهمی از یک ارتباط است و یکی او‌لین مسئله ها برای بوجود وارد شدن مشکلات درباره , از بین رفتن صمیمت است . البته ارتباط ها جنسی هم میتوانند یکی پرسرعت ترین روش ها برای رابطه مجدد و صمیمیت بین دو شخص باشد . پزشک معالج جوئل دی . بلاک مولف کتاب ( ابتدا ارتباط جنسی می‌آید : 15 روش برای نگهداری ارتباط اتان . . . فارغ از ترک اتاق ( می گوید : ( یکی صورت های صمیمت زوجین – لبخند در اتاق , یک بوسه یا این که تماس با یکدیگر – ارتباط جنسی است که قدرتمندترین تجربه فیزیکی مثبت به حساب آورده می شود که اکثرا از آن لذت میبریم . این دستور به شرطی حقیقت داراست که ارتباط جنسی باعث به ارضای عاطفی , ارتباط خوبتر , حس امنیت و قوت قلب شود .

دشمنی به دل نگیرید

دیگر وقت آن رسیده است که خاطرات بد را برای مدام از ذهن خویش منزه فرمائید . جزو به قسمتی از . خیلی زمان ها با اعلام کردن جملاتی نظیر ( یادت میاد اینکارو کردی فلان فعالیت رو کردی؟ ( صرفا به ارتباط خویش لطمه می زنید . به جای‌اینکه مدام عناد به دل داشته باشید , آنان‌را فراموش فرمائید . باومن می گوید : ( یک ورق صفحه بردارید و استارت به نوشتن نمائید . برای خویش زمان گزینش نمائید , احتمال دارد روستا دقیقه ارتفاع بکشد . ممکن است نیز سی دقیقه ارتفاع بکشد . ممکن است کل روز ارتفاع بکشد . کلیدی این است : دیگر به‌این خاطرات تفکر نکنید . آن‌ها‌را رها فرمایید . راجع‌به آن‌ها خشمگین باشید . آن‌گاه آنان را به اکنون خویش رها نمائید . هر یاد ای که شما‌را آزرده و خسته میکنید رها نمایید , زمانی این فعالیت را انجام می دهید , با خویش بگویید اینجانب دیگر در زمینه ی این ها تفکر نخواهم کرد . این دشمنی ها برای شما بی بها خواهند شد . ( آزمون فرمایید و دشمنی ها را فراموش فرمائید .

خیلی نیز خود باوری نداشته باشید

خودبا‌وری بیشتراز حد میتواند باعث به خوشنودی از خویش شود که برای هیچ ارتباط ای عالی نیست . در یک بررسی که به وسیله اندرسون در سال 1993 در خبرنامه ضابطه و خلق آدم منتشر شد , از زوجین منظور شده بود تا میزان جدایی را تقریب بزنند . بیشتر آنان 50 درصد پیش گویی کرده بودند . بعد , از آن‌ها منظور شده بود تا مجال هایی که خویش آنان میتوانند سبب ساز تولید جدایی شوند را تقریب بزنند . آن‌ها جواب دادند که احتمال جدایی آن‌ها صفر است . نقص‌ این است که در حالتی‌که احتمال هیچ جور اشتباهی وجود نداشته باشد , هیچ ارتباط ای دوام نخواهد داشت . به خویش اذن ندهید بر چیزهای کوچک سرپوش بگذارید . فراموش نکنید که بایستی برای محافظت رابطه عاشقانه خویش کارایی فرمایید .

تقدیر از همسر خویش را بنویسید

این عمل آنطور ها نیز که می پندارید وحشیانه به لحاظ نمی‌رسد . تقدیر کردن را تمرین نمایید . باومن توصیه می نماید که روی چیزهایی تمرکز فرمائید که همسر شما عمل صحت را انجام می‌دهد ( زیرا اینها چیزهایی میباشند که دوست دارید از همسر خویش تقدیر نمائید ) . باومن می گوید : ( به روزهایی تصور کنید که نو با این مرد آشنا شده بودید . چه موقع به وی لبخند زدید؟ چه موقع اشک شوق واشتیاق ریختید؟ چه موقع شمارا سورپرایز کرد؟ اینها به شما امداد می نماید تا بتوانید از همسر خویش تقدیر فرمایید .

به خویش یادآور گردید که یک زمان برای متاهل ماندن دارید

خیلی از اشخاص صرفا به‌این خاطر در تزویج خویش با خلل مواجه می گردند زیرا فکر میکنند دیگر هیچ شانسی ندارند . باومن می گوید : ( آنان فکر‌می کنند که درمانده می‌باشند و این درماندگی را تقصیر همسرشان میدانند , در حالیکه تقصیرکار خودشان میباشند.

نه همسرشان. حقیقت این است شما درمانده نیستید؛ شما سه شانس دارید: کاری انجام دهید و همچنان درمانده و ناراحت باشید؛ با ترس های خود روبرو شوید و تلاش کنید تا ازدواج خود را حفظ کنید؛ درخواست طلاق دهید.” انتخاب کنید که می خواهید متاهل بمانید یا طلاق بگیرید. یک شانس به خود بدهید. هر روز بیدار شوید و این شانس را به خود بدهید. می خواهید به متاهل بودن ادامه دهید یا طلاق بگیرید. این حق شماست که تا آخر عمر با خوشحالی زندگی کنید.

چگونه زندگی زناشویی خود را رمانتیک نمایید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.