زنی که لباس دامادی پوشید تا با دختر پولدار ازدواج نماید

زنی که خود را مرد نشان می داد تا با زنان پولدار هندی ازدواج نماید در دام پلیس گرفتار شد در هندوستان رسم های عجیب و غریبی وجود دارد که داماد با ازدواج با دختر پولدار حساب اموال او شده و مرد ثرومندی می شود و این زن هم با فریب دختران ساده لوح با آنها ازدواج می نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زنی که در لباس دامادی پوشید تا با دختر پولدار ازدواج نماید را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن:در کشور پر از عجایب هند مردها اغلب برای جهیزیه همسر آینده شان با او ازدواج میکنند تا صاحب اموالی شوند ، این ایده ی غیرانسانی که سالیانه جان چندین زن جوان را در این کشور می گیرد این بار برای یک زن انگیزه جرم شد ، زنی که خود را مرد جازده بود تا با زنان ساده لوح ازدواج کند.

اقدام کثیف یک زن (داماد قلابی ) برای ازدواج با زنان دیگر!
موردی عجیب به پلیس هند گزارش شد ، موردی در مورد فریب زنان برای تصاحب جهیزیه و اموال پدری آنها. به گزارش odditycentral “کریشنا سن” به مدت 4 سال در نقش یک مرد جوان زندگی کرد و توانست 2 زن را به نیت دروغین ازدواج فریب دهد .
او برای اولین بار در سال 2013 با کوتاه کردن موهایش و تغییر ظاهر و لباس خود را شبیه مردان کرد و کم کم تبدیل به فردی شد که در کوچه و خیابان کسی نمی توانست متوجه جنسیت دروغین او شود.

این تغییر ظاهر ایده ای شد برای فریب زنان ، زنانی که از طریق فضای مجازی شکار می شدند. او حتی نام و نشان خود راتغییر داد تا بالاخره موفق شد با زنی وارد دوستی شود و او را راضی به ازدواج کند اما بعد از گذشت مدتی زن که به رفتار او مشکوک شده بود قرار ازدواج با او را به هم زد اما این اتفاق مانع از ادامه جرم “کریشنا” نشد .
سالها بعد او به قدری برنامه ریزی شده پیش رفت که موفق شد به عنوان داماد در مراسم ازدواج با زن جوانی حاضر شود که تصویر مراسم ازدواج او را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید.

عکس مراسم عروسی داماد قلابی در کنار دختر جوانی که به دلیل جهیزیه خوب و اموال بسیار شکار شد
چند روز بعد از ازدواج بالاخره نقشه ی کثیف این زن فاش شد و توسط پلیس بازداشت شد.

زنی که لباس دامادی پوشید تا با دختر پولدار ازدواج نماید + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.