زن سنگ دلی که دختر بچه اش را در تابه سرخ نمود

دختر بچه ای که به شکل بی رحمانه ای توسط مادرش سوزانده شد این زن شیطان صفت چون دوست داشت دخترش را به قتل برساند او را تابه زنده زنده سرخ نموده و به قتل رساند ولی دختر بچه نمرده و زنده ماند و او را به بیمارستان منتقل نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زن سنگ دلی که دختر بچه اش را در تابه سرخ نمود را در سایت خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

یکی از خبر ها دلخراش مرتبط با جنایات خانوادگی خبر ناگوار قتل دختر طفل 4 ساله ای بود که مادرش برای حذف وی از معاش خویش دست به فعالیت باورنکردنی زد و با نشاندن نوپا خردسال خویش درون ماهیتابه داغ نقشه نحس خویش را اجرا کرد .

سوزاندن و قتل دختربچه خردسال به وسیله مادرش با ماهی تابه داغ
واقعه دلخراشی در حیدرآباد شوک بزرگی بود به اداره حمایت از دستمزد کودک ها ; بچه خردسال که صرفا 4 سال داشت به دست مادرش و به روشی بیرحمانه به قتل رسیده بود . مبنی بر گزارش ایندین تایمز مادری به اجبار دختر خردسال خویش را درون ماهی تابه ای داغ نشاند تا او‌را بکشد .
اثرات سوختگی شدید در تن کودکی در توا‌ن دردناکی بود البته نوباوه هنوز زنده بود برای همین مامان بیرحم به همراه همسر خویش او‌را به یکی اطبا خانگی رساندند و داعیه کردند که‌این نوباوه را کنار جاده چشم و برای یاری به وی به آنجا آورده اند .
از قرار معین این دختر از همسر پیشین زن بیرحم بوده و وی قصد داشته فرزند بیگناهش را از معاش تازه خویش حذف نماید و برای همین دست به چنین جنایت زده . دختربچه خردسال بعداز چندین ساعت سختی جان خویش را از دست داده و زن بیرحم هم تحویل ضابطه داده شد تا بعداز بررسی های آخری حکم قصاص برای وی اجرا شود .

 

زن سنگ دلی که دختر بچه اش را در تابه سرخ نمود + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.