زن صیغه ای در یکی از پارک های مشهد با ضربات چاقوی همسرش به قتل رسید

زن صیغه ای که به طرز وحشتناکی توسط همسر 62 ساله اش در پارک و جلوی چشم همه با ضربات چاقو کشته شد این مرد 62 ساله بعد از قتل این زن دستگیر شد و به قتل همسرش که او را به طور موقت صیغه نموده بود اعتراف کرد ولی دلیل این کارش را هنوز نگفته است در ادامه جزئیات بیشتر زن صیغه ای در یکی از پارک های مشهد با ضربات چاقوی همسرش به قتل رسید را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

قتــل زن صیـــغه ای توسط شوهرش

به گزارش سایت دانستنمردم با دیـدن این صحــنه هولنــاک ، بلــافــاصــله با پلیـــس و نیروهای امـدادی تماس گرفتــنـــد و از فرار مرد مهـــاجـــم نیـــز جلوگیری کردنــد. دقایقـــی بعد زن ۳۵ ساله به بیـــمارستــان فارابی مشـــهد انــتـــقـال یافـت امـا تلــاش پزشکان و کادر درمـــانـی برای نجـــات او به نتـــیــجـــه نرســـید و این زن جوان بر اثر عوارض ناشی از اصـابت کارد بزرگ آشـــپــزخانـه، جان خود را از دست داد.

با گزارش این حادثــه تلــخ به بازپــرس ویژه قتل عمد، تحقـیقـات قضایـی درحــالی از حدود ساعـــت ۱۱ شب چهارشـــنــبه آغاز شد که کارآگـــاهـان اداره جنــایـی پلیس آگـــاهـــی خراسان رضوی، بررســـی های تخـــصــصــی خود را با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضـــی احمـــدی نژاد ادامـه می دادنـــد.

مرد ۶۲ سالــه که با دستور مقام قضـایی به مقــر انتــظـامی منتقل شده بود در همــان دقایــق اولیـــه بازجویی لب به اعـتـــراف گشود و راز جنایت هولنــاک خود را فاش کرد.


قتــل زن صیغـه ای توسط شوهرش در مشهـد

جزئیات قتـــل زن صیــغه ای توسط شوهرش

این مرد به کارآگـاهــان گفت: چنــد سال قبل وقتـــی همسرم فوت کرد من با یکـــی از دخـترانم که مجــرد است به زندگی ادامه دادم. ایـن درحـالی بود که دو دخـتــر دیگـرم ازدواج کرده و به دنـبال سرنوشت خودشـــان رفــته بودند. متـهم این پرونده جنایـی افـزود: حدود یک سال قبـــل با زن جوانــی آشنــا شدم که در منطقه هاشـــمـــیـه سکونت داشت.

بعـد از مدتـی او را به عقـــد موقت خودم درآوردم و ماهـانــه مبــلغـی حدود ۵۰۰ هزار تومان به او می پرداخـتـم ولی همـه ماجــرا از آن جا آغـاز شد که از حدود ۱۰ روز قبــل، آن زن دیگـــر به تماس های من پاســـخــی نمـــی داد تا این که عصــر روز چهـــارشنــبـه وقتــی از پارک ملـت عبور می کردم ناگـهان همســـرم را دیدم که با دو جوان غریــبه روی نیـمـکت پارک نشـــسته است. خودم را از دید او مخـــفــی کردم و به منــزلـــم رفـــتـــم. چای نوشیدم و در حالـــی که افکارم به شدت درگــیـر بود کارد بزرگ آشپــزخـانـــه را داخل پلاستـیــک گذاشتـم و دوباره از سمــت بولوار امـــامت به درون پارک رفـتــم.

آن ها در نقـطــه ای که میزهای شطــرنج گذاشـــتــه شده است و در مکانـــی خلوت نشــستـه بودنــد. در یک لحــظه کارد را بیرون کشـــیــدم و به سوی همــسرم حمـله کردم. او فرار کرد امــا من بلـافاصــلـــه به او رسیدم و ضربـات چاقو را بر پیــکرش فرود آوردم.

در پی اعترافات صریـح متهـــم، دســـتور بازداشـت موقت وی صادر شد تا تحقــیقـــات بیشتـری از سوی کارآگـــاهان اداره جنـــایـــی پلــیس آگاهـی خراســـان رضوی درباره ادعـــاهــای متـــهـــم صورت گیــرد.

زن صیغه ای در یکی از پارک های مشهد با ضربات چاقوی همسرش به قتل رسید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.