زیاد کردن شهوت و میل به سکس در مردان و زنان

زیاد کردن شهوت و میل به سکس در مردان و زنان

مطمئنا دفعات زیادی مطالب مختلف در اینترنت و منابع دیگه درباره افزایش میل جنسی و شهوت برای سکس و رابطه جنسی مطالعه کرده اید .

مجله دانستن در این بخش یک مطلب بسیار مفید و علمی را دراین باره آماده کرده است که درواقع یک مطالعه ایتالیایی می باشد .

درصورتی که میل جنسی شما افت نموده است می بایست بدانید که یک مطالعه تازه ایتالیایی نشان داده است که چاره معمولی ای برای آن موجود هست : روشنایی درمانی .

محققان 38 مرد با ایراد میل جنسی یا این که نقص‌ تحریک جنسی که با عدم قصد به ارتباط جنسی همراه است را شناسایی کرده و روی نیمی از آن‌ها روشنایی درمانی انجام دادند . این مردان هر روز صبح به مقطع نیم ساعت جلوی باکس روشنایی قرار می گرفتند که آنان را در معرض 10 هزار لوکس روشنایی قرار می اعطا کرد ( برای مقایسه بایستی بدانید که نور و روشنایی بدون واسطه خورشید میتواند 100 هزار گران قیمت و در یک روز ابری هزار گران قیمت نور و روشنایی به شما برساند ) . پس از دو هفته مردانی که از طریق نور و روشنایی درمانی استفاده کرده بودند نمرات رضایت جنسی ای که اعلام کرده بودند 3 برابر زمان آغاز تست بود ( مردان تیم دیگر , ارتقاء رضایت مقداری گزارش داده بودند ) .

به گفته پزشک معالج آندره فاگولینی Andrea Fagiolini رئیس این پژوهش ها از دانشکده سینا , مجموعه نوروفروغ درمانی شده همینطور شاهد ارتقاء مرحله تستوسترون بودند که برای ارتقا میل جنسی زیاد دارای اهمیت است . هنگامی که تن تان در معرض فروغ قرار می‌گیرد , ماده شیمیایی بیشتری به اسم هورمون لوتنزینگ ( luteinizing hormone یا این که LH ) ترشح می نماید . و میزان بیشتر LH سبب ساز به ارتقا ایجاد تستوسترون می گردد .

این یافته بدین مضمون‌ نیست که به راحتی با قرار به دست آوردن زیر فروغ و روشنایی یه خرده که از پنجره میتابد , می‌توانید میل جنسی تان را ارتقا دهید , می بایست دستکم به به عبارتی میزان نوری که در مطالعه مستعمل را اخذ نمایید . شما میتوانید این اندازه نوروروشنایی را با خرید باکس های نوروروشنایی light box و استفاده از آنان در منزل بدست آورید .

صرفا گذشته از استفاده حتما با پزشک معالج تان مشورت کردن فرمایید . گذشته از اینکه شما یا این که همسرتان بخواهید از این روش استفاده نمایید می بایست دکتر معالج شمارا برای یافت کردن بقیه مشکلات معاینه کند نظیر مرحله زیر تستوسترون , مشکلات تیروئید یا این که بیماری های کلیوی که کلیه می‌توانند استدلال کاهش میل جنسی باشند .

  زیاد کردن شهوت روش های افزایش شهوت زنان روش شهوتی کردن شهوتی شدن داروی افزایش شهوت روش حشر یکردن زنان و دختران روش حشری کردن زنان و دختران آماده کردن زن دختر برای سکس
مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.