عکس های سارا احسانی مدل ایرانی لخت در خارج از کشور

سارا احسانی سوپرمدل ایرانی است که مطمئنا برای جذب فالوور بیشتر و کسب شهرت تمام لباسهای خودش را درآورده و عکس های تمام لخت و عریان خودش را در فضای مجازی منتشر کرده .

عکس های سارا احسانی مدل ایرانی لخت در خارج از کشور

نام سارا احسانی این روزها بر سر زبانهاست !

او نیز یکی از مدلهای لباسی بوده که بنا به گفته اکثر منتقدین برای بیشتر دیده شدن ! عکس های تمام عریان خود را منتشر کرده .

سارا احسانی اصلیتی ایرانی دارد و سالهاست که در کانادا زندگی می کند به شغل مدلینگ مشغول است .

اما مدتی است که بیشتر رسانه ها به او میپردازند و دلیل این مسئله هم انتشار عکسهای آتلیه تمام عریان و لخت از او بوده .

به گزارش دانستن متاسفانه این روزها لخت و عریان شدن یکی از سریع ترین راه هایی است که بسیاری از زنان و دختران برای شهرت انتخاب میکنند .

 

 

این معضل در ایران هم دیده میشود و میبینیم چه در کوچه و بازار و چه در فضای مجازی ، بعضی از زنان و دختران برای بیشتر دیده شدن اقدام به کم کردن لباسهای خود می کنند تا جایی که در فضای مجازی به راحتی لخت می شوند تا کمی لایک و فالوور بیشتر بدست آورند .

سارا احسانی به دلیل سکونت در کانادا و نبود قوانین بازدارنده همچون ایران ، نهایت کار و جنایتی که یک زن میتواند در حق خودش را انجام بدهد انجام داده و به صورت علنی تصاویر کاملل لخت و بدون هیچ لباسی را از خود منتشر کرده که البته به هدف خودش یعنی شهرت بیشتر کمی رسیده است .

مدلینگ صنعتی هست که این روزها بسیاری از دختران و زنان وارد آن می شوند به امید اینکه به شهرت و ثروت مورد نظر برسند . و خب بیشترین سود و منفعت این صنعت در دست صاحبان آن است  و بسیاری از مدلینگهای مشهور معتقد هستن که در این صنعت به انها ظلم شده .

در ادامه بعضی از تصاویری که ما میتوانیم از او منتشر کنیم میبینید .

 

سارا احسانی سوپرمدل ایرانی عکس های تمام لخت خود را منتشر کرد

 

 

سارا احسانی سوپرمدل ایرانی عکس های تمام لخت خود را منتشر کرد

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.