سارا منجزی از سیگار و قلیان متنفر است + بیوگرافی سارا منجزی

سارا منجزی در مصاحبه ای زیبا که با یک خبرگزاری معتبر داشت گفت از دود متنفرم و کلا تا به حال سیگار و قلیان نکشیدم و به دوستانم هم اجازه نمی دهم از این دو استفاده نمایند او بهترین بازیگر در عرصه سینما و تلویزیون ایران می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سارا منجزی از سیگار و قلیان متنفر است + بیوگرافی سارا منجزی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : سارا منجزی پور ( زاده ۶ مهر ۱۳۶۱ – اهواز ) بازیگری اهل ایران است . او فارغ‌التحصیل فن معماری است و کار سینمایی خویش را از سال ۱۳۹۰ با فیلم خنده در باران آغاز کرد . [۱] وی بوسیله محمدرضا شریفی نیا وارد دنیای بازیگری شده است . [۲]

نام و نام خانوادگی سارا منجزی پور
زمینه فعالیت سینما، تلویزیون
تولد ۶ مهر ۱۳۶۱ – ۲۸ سپتامبر ۱۹۸۲ ‏
محل تولد اهواز، ایران
ملیت ایرانی
پیشه بازیگر
مدرک تحصیلی لیسانس معماری

سارا منجزی یک هنرپیشه خوش رخ است که به ظاهرش اهمیت میدهد و در کنار زیبایی , تندرست نیز مضاعف برایش کلیدی است . سارا منجزی از آن جور بازیگرانی است که معتقد است زمانی تحت عنوان یک فیس شناخته می شوی دیگر اوضاعت فرق مینماید و بایستی بیشتراز دیگر افراد به خودت اهمیت دهی و تروتمیز باشی .

حیاتی خیس از همگی اینها بایستی اندام متناسب و سلامتی داشته باشی تا بتوانی برای نقش های متعدد تعیین شوی . کاری که به عهد خودش کلیه ماهر های عالم انجام می دهند . سارا منجزی اصول خاصی برای معاش اش دارااست . به تغذیه اش اهمیت می‌دهد , ورزش می نماید و به پوست صورتش می‌رسد . برای آنکه از رازهای زیبایی وی آگاه گردید , گفتگوی ما با این دختر خوش‌خلق را بخوانید و اما به پیشنهاد های مفیدش فعالیت فرمائید .

ظاهری مطلوب به سبک سارا متجزی
سارا منجزی : ظاهری خوشگل و تروتمیز داشتن تنها به آرایش و پیرایش داشتن نیست . پوست عالی , دندان های سپید و تر و تمیز , موهای تروتمیز و تروتمیز هم در داشتن یک ظواهر ایده آل و تر و تمیز نقش دارای اهمیت و تاثیرگذاری دارا‌هستند . سارا متجزی استراتژی‌ها و پیشنهاد های جالبی برای داشتن پوستی تندرست و بی عیب و نقص دارااست که در گفتگویش با ما به آنان اشاره نموده است , سفارش هایی که به گفته خودش آنان جزیی از سبک معاش اش گردیده اند .

از خواب شب غافل نشوید
سارا منجزی : شب نخوابیدن و بیدار ماندن های طولانی متاسفانه در عمل ما فراوان است و ما بیشتر مواقع به خاطر شرایط کاری که داریم ناچار هستیم شب بیداری داشته باشیم که اما این مسئله دوری ناپذیر است , به عنوان مثال سکانسی که روایت اش در شب واقعه می افتد را می بایست به عبارتی زمان فیلمبرداری کنیم و ما هم می بایست به عبارتی زمان رمز فعالیت حضور داشته باشیم . این قضیه بدون شک تاثیر متعددی روی صورت اشخاص اکنون چه بازیگرها چه اشخاصی که شغل ها دیگر دارا هستند , میگذارد .

آسانی هیچ زمان از مد نمی افتد
سارا منجزی : مردمان معمولا تحت عنوان یک الگو به بازیگران و هنرمندانی که رخ میباشند نگاه می نمایند , بدین ترتیب یک هنرپیشه می بایست حواسش باشد تا مدام صحیح و متناسب جامه بپوشد و در عین درحال حاضر تروتمیز باشد و عرف جامعه را نیز رعایت نماید زیرا به چشم می‌خورد . خیلی ها میباشند که تورا نگاه می نمایند و دوست دارا‌هستند که مشابه تو باشند پس می بایست در تعیین جامه و پوشش ات خیلی چیزها را رعایت کنی زیرا تحت عنوان یک رخ دیگر خودت فنا و هزاران دیده تو‌را می بیند .

حقیقت این است که اینجانب به هیچ وجه پیرو مد نیستم و مدام بی آلایش پوشیدن را می پسندم و تاءمل می‌کنم آسانی و در عین حالا آراستگی منجر میگردد تو تروتمیز و آپ تو دیت به دیده بیایی . حیث فردی اینجانب این است که شیک و تر و تمیز بودن به آسانی است تا این که بخواهی رنگ های خیره کننده و غریب یا این که دسته های گوناگون استفاده کنی . آسانی هیچ گاه از مد نمی افتد و مدام نیز هوا داران مختص خودش را دارااست .

سیگار و قلیان ممنوع!
سارا منجزی : نکته دیگری که به نظرم بایستی در رابطه خواب بیان‌کنم این است که شب نخوابیدن ها روی سیستم روان نیز تاثیر میگذارد و سبب ساز میگردد اشخاص عصبی شوند . روی پوست نیز که تامل می‌کنم همگی مان بدانیم چه تاثیرات مخربی می‌گذارد . خیلی زمان ها برای اینجانب اتفاق افتاده که شب به دلیل این که راز فعالیت بودم خواب کافی و نیکی نداشتم و فردایش گریم روی صورتم نخوابیده و صورتم به شدت خسته بوده . چه بسا خودم خیلی همت کردم خنده رو و سرحال باشم ولی پوست صورتم برای گریم خسته بود و هر کاری نیز کردیم آن شادابی را به دست نیاورده .
اینجانب نیز به همگی خانم هایی که به زیبایی و آراستگی صورت و ظاهرشان اهمیت می دهند پیشنهاد میکنم از خواب به موقع شب غافل نشوند تا پوست شادابی داشته باشند ولی مورد اصلی دیگری که روی زیبایی صورت و مخصصا پوست تاثیر بدی میگذارد و اخیرا متاسفانه خیلی نیز متداول شده , سیگار و قلیان است که فکر می کنم همه مان از اثرات مخرب اش تا حد زیادی آگاه هستیم و طبیعتا برای پوست صورت هم آسیب های زیادی به همراه دارد.

خوب و صحیح معاش کردن برای یک هنرپیشه خیلی با اهمیت است و این حادثه تمامی جای جهان برای بازیگرها از اهمیت متعددی شامل است . خیلی اساسی است که تو تحت عنوان یک هنرپیشه , سبک معاش سلامتی داشته باشی و به خودت برسی . هنگامی تو بازیگری را تحت عنوان شغل دور از شوخی معاش ات تعیین کردی در قبال خودت مسئولی و می بایست از خودت حفظ کنی تا مدام روی فرم باشی .

سارا منجزی : سیگار و قلیان علاوه بر تاثیرات فراوان بدی که بر تن می‌گذارند , پوست صورت را نیز وخیم می نمایند . به نظرم خانم ها در شرایطی‌که ظاهرا و پوست شان اهمیت می دهند مطلقا نباید سراغ مصرف دخانیات بروند . سیگار و قلیان سبب ساز کم آبی بیش تر از حد پوست نیز میشود .

***
خواب نا مناسب منجر پیری زودرس می‌شود و پوست صورت را وخیم می نماید . این داستان طبیعتا در رابطه خانم ها مصداق بیشتری داراست زیرا پوست صورت شان مهم خیس است و احتمال دارد جراحت بیشتری ببینند . شایسته ترین زمان خواب برای تن به گفته متخصص ها ساعت 10 شب است .

***
میل کردن میوه را به شدت به خانم ها پیشنهاد میکنم زیرا سبب ساز تازگی و شادابی پوست می گردد و چه بسا در صورتی بخواهند وزن کم نمایند نیز برای شان خسارت ندارد . همینطور میوه ها مقادیر متعددی آب دارا هستند که برای تن موءثر میباشند .

***
عسل را نیز خودم خیلی دوست دارم نیز خاصیت متعددی داراست , اینجانب عسل را نیز می‌خورم و نیز تحت عنوان ماسک برای پوست صورتم استفاده میکنم . ماسک های متعددی می گردد برای پوست صورت با عسل صحیح کرد که خانم ها میتوانند با اعتنا به جور پوست شان از آن ها استفاده نمایند .

***
کلیه ما میدانیم پوست صورت گونه های متعدد دارااست . چرب , کم آب یا این که مختلط , براین اساس می بایست در گونه کرمی که میخواهیم برای پوست مان استفاده کنیم توجه کنیم و آن را متناسب با پوست مان و خصوصیت هایش تعیین کنیم . در شرایطی‌که نیز در این زمینه نمی دانیم خوب تر است از یک مشاور آرایشی و بهداشتی امداد بگیریم .

***
ذوق اینجانب در گزینش بو خیلی مضاعف تغییر تحول نمیکند . اینجانب شش سال از رایحه شنل صورتی استفاده می‌کردم و اکنون نیز بو دوست داشتنی این رایحه را خیلی دوست دارم و یک سری هنگامی است که از آن استفاده میکنم . بوی این بو را آنقدر دوست دارم که احتمالا تا چندین سال عطر محبوبم باشد .

ویرایش صورت ممنوع؟
سارا منجزی : نکته دیگری که بایستی به آن اعتنا کرد و احتمال دارد بعضی از خانم ها پاره ای از اعتنا به آن غافل باشند آفتاب است . آفتاب برای پوست صورت و تن زیان آور است و پیری زودرس می‌آورد . براین اساس استفاده از کرم های ضد آفتاب متناسب با پوست را در هر قوانینی نباید فراموش کرد و اینجانب خودم ترجیح می دهم به دور آفتاب به چنگ آوردن را خط بکشم و سراغش نروم .

از سوی دیگر به حیث اینجانب یک هنرپیشه نباید به اصطلاح فراوان توی صورتش دست چیره شود و بازیگرانی که تغییرات زیادیدر صورت شان بوجود می‌آورند , مسلما نمیشود در خیلی از نقش ها از آن ها استفاده کرد . تفکر می‌کنم بعضا کار های زیبایی , استفاده از ژل و بوتاکس و . . . سبب میشود ری اکشن های صورت شان را از دست بدهند و حرکات صورت شان باورپذیر نشود و همین مورد طبیعتا روی بازی شان نیز تاثیر می‌گذارد و نقشی که قرار است بازی نمایند برای تماشاچی نیز قابل اعتقادوباور نخواهد بود .

سبک معاش اینجانب
سارا منجزی : احتمالا بازیگرها به خاطر شغل شان در بعضا از وضعیت بدون چاره باشند محافظت های بیشتری از خودشان نمایند و این به خاطر نقش های مختلفی است که به آن‌ها سپرده میشود . اینجانب تلاش میکنم مدام ورزش کنم و صحیح خوراک بخورم و مدام نیز یک رژیم غذایی سلامت را رعایت کنم . به نظرم پوستس الم و عالی برای یک هنرپیشه بایستی اصلی باشد و به همین خاطر اینجانب همت می‌کنم پوست صورتم را تندرست نگه دارم و از کرم های پوستی متناسب با پوستم استفاده کنم .
اعتقادم نیز در این مورد این است که می بایست برای داشتن پوست صورت عالی پیشگیری کرد و پیشین از این که پوست مبتلا نقص‌ شود از کرم های دلخواه استفاده کرد .
همینطور اینجانب پزشک معالج پوست نیکی تعیین کردم که مشورت کردن های خیر و خوبی برای داشتن پوست سلامت به من می دهد و همیشه از راهنمایی های شان بهترین استفاده را می کنم. همچنین در کنار کرم های متناسب بیشتر از ماسک های طبیعی مثل ماسک خیار و عسل برای پوستم استفاده می کنم که به نظرم تاثیر خیلی خوبی در شادابی پوست صورت و چهره به خصوص خانم ها دارد.

تناسب اندام و سالمی
سارا منجزی : مسلما یک هنرپیشه بایستی اندام متناسبی داشته باشد و اندام عالی وی در نقش هایی که به وی سپرده می گردد نیز تاثیر دارااست . اما ما پوشش اسلامی داریم و احتمالا تن بازیگران مان به خصوص خانم ها بدان شکل چشم نشود البته می بایست این نکته را در لحاظ داشت که پرده سینما و کادر تلویزیون اندام را درشت خیس نشان میدهد و هر چقدر که اندام دقیق تری داشته باشی در تصویر خوب تر چشم می شوی .

تمامی این نکات در کنار ورزش کردن و تناسب اندام سبب تندستی می‌شود که به حیث اینجانب خیلی کلیدی است . در واقع رعایت یک رژیم یگانه و داشتن تغذیه مطلوب در کنار ورزش صراحت دارد که تناسب اندام را به همراه میاورد ولی سبب ساز می‌شود تن سلامتی نیز داشته باشیم .

از سوی دیگر در شغل ما اندام متناسب داشتن منجر می‌شود هنگامی میخواهی نقش های متعدد را بازی کنی خودت نیز از آمادگی جسمانی که داری لذت ببری . همینطور کارگردان هایی نیز که قرار است تورا تعیین نمایند با در حیث دریافت کردن معیارها و خصوصیت های نقش , راحت خیس سراغت بیایند . در رابطه ورزش نیز بایستی بیان کنم فن های ورزشی مد نظر اینجانب تی آرابکس و تنیس و شنا میباشند که هر سه فن را به خانم ها پیشنهاد میکنم که حتما در برنامه شان قرار دهند و در شرایطی‌که تصمیم دارا هستند سراغ حرفه ورزشی خاصی بروند یک کدام از این سه حرفه را گزینش نمایند .

تی آرابکس حرفه دیدنی و جذابی است و چه بسا مربی اینجانب می اذعان کرد این ورزش به خاطر کشش عضلانی که در تن بوجود میاورد و سبب ساز انعطاف تن میشود , قد را نیز بلندتر می نماید . از حیث اینجانب این ورزش خیلی به خانم ها برای داشتن یک اندام ایده آل و صحیح یاری می نماید و حتما به خانم هایی کمه این رای زنی را میخوانند , این ورزش را پیشنهاد میکنم .

شنا نیز ورزش مضاعف قابل قبولی است و خودم خیلی سال است که شنا میکنم و این فن جزء فن های دوست داستنی اینجانب است . تنیس را نیز نسبتاً اخیرا آغاز کردم و خیل یهم دوستش دارم . این ورزش مضاعف کالری سوز است و به عقیده اینجانب برای خانم هایی که قصد کاهش وزن دارا‌هستند به طور کامل دلخواه است زیرا در عین درحال حاضر نیز به کم کردن وزن شان امداد می نماید نیز یک ورزش سرحال کننده است .

پیشنهاد با اهمیت دیگری که دوست دارم به خانم ها داشته باشم نوشیدن آب بسیار درطول روز است . به نظرم افرادی که ورزش می نمایند و کالری می سوزانند زیرا تن شان بسیار مبتلا تعریق می‌شود , حتما به آب کافی نیاز دارا‌هستند و نباید از آن غافل شوند . به نظرم خانم ها می بایست برای سلامت نگه داشتن تن شان ورزش نمایند تا متناسب بمانند و آب کافی نیز بنوشند تا پوست صورت شان حاد نشود و تن شان نیز که طبیعتا می بایست نیازش با نوشیدن آب تامین شود .

غکس های جالب از سارا منجزی

غکس های جالب از سارا منجزی

غکس های جالب از سارا منجزی

غکس های جالب از سارا منجزی

سارا منجزی از سیگار و قلیان متنفر است + بیوگرافی سارا منجزی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.