عکس های سارا و نیکا فرقانی بازیگران دوقلو پایتخت 2 + بیوگرافی

سارا و نیکا فرقانی دوقلوهای زیبای سریال پایتخت می باشند که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش پرداخته اند بیشتر افراد این دوقلوهای زیبای سریال پایتخت را می شناسد سارا و نیکا چهره زیبا و جذابی دارند از هشت ماهگی به کار بازیگری پرداخته اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های سارا و نیکا فرقانی بازیگران دوقلو پایتخت 2 + بیوگرافی  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بــیوگرافـــی سارا و نیکا فرقــانی اصل

نام:سارا و نیـــکـا
نام خانوادگی: فرقـانـی اصل
تاریخ تولد:1383/5/8
محـــل تولد:تهران
محـــل سکونت:سوئد

زندگــینـــامه سارا و نیـــکــا فرقــانـــی اصل

سارا و نیکــا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکـــن سوئد هســـتـــنـــد. ایـن دو خواهر بازیگــر هنوز یکــسال نشـــده بود که وارد عرصه هنـر شدنـــد و با سریــال پایـــتــخـــت به شهرت رسیــدنـــد، در حال حاضر در سوئد زنـــدگی میـکنـنــد، نیکـا یک دقیقه از سارا بزرگتر اسـت.


کودکی سارا و نیــکــا

اولین بازی
اولیـــن تجـربه حضور هنـری سارا و نیــکــا به سریـــال دوباره زنـــدگی به کارگــردانــی نادر مقـدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریـــال نقش دو خواهـر را ایـــفــا می کردند که در کودکـی از یکدیــگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمـنـد و دیگــری در خانواده مذهبـی بود.


سارا و نیکا در سریـال دوباره زندگی

نحوه ورود به پایـتخـت
آقای رسول حاتمی بر اساس شناخــتی که از ایـــن خانواده در سریــال دوباره زندگـی داشـــت آنـــها را برای بازی در سریـــال پایـتـخت به سیروس مقدم معرفـی کرد و پس از تســـت دادن در دفتـر برزو نیـــک نژاد (فیــلـمنـــامـه نویس) برای نقــش دوقلوهای پایــتـخــت انـــتخــاب شدنــد.

مادر سارا و نیــکـــا فرقانـی اصـل

علـایـــق سارا و نیـکـا فرقانـــی
سارا و نیـــکــا در مصاحـبه های گوناگونی که با رســـانـه ها داشــتـــند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیــگـــری دارند پاسـخ داده اند در حال حاضر هنوز تصــمیمـی نگرفـتــه انـــد و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیـــکـــا به دامپـــزشکـی علاقــه زیادی دارد و عکس های زیــادی از سارا و نیکا در کنـــار های سگ های مخــتــلــف منتـــشــر شده است.


سارا و نیـکا در کنـار سفـــره هفت سین

شهـــرت

سری اول سریــال پایـتخت در نوروز 90 از شبـــکـه یک پخش شد، کم کم با فصــل های دو – سه و چهارم این بچـه ها دیده شدنـــد و به شهرت رسیـــدنـد، تنـهـا تجربـــه جدی این دو خواهر با پایـــتـــخــت بود. در ایــن سریـــال سارا و نیـــکی نقش فرزندان نقـی معمولی را بازی می کنـــنــد.


سارا و نیکا در کنـار بازیگران سریـــال پایـتــخت

خانواده و مهــاجـرت
پدر سارا و نیکــا فوتبـــالـیــست بود و تو لیـــگ جوانـــان درتــیــم های عقـــاب و راه آهـــن 15 سال توپ زدنـد و بخـاطـــر حادثه ای که در فوتبال برایـشان پیـش آمـــد دیگـــر نتوانـــســتنـــد فوتبـــال را ادامـــه بدهــنـــد و بعــد از مدتــی پس از فصـــل دو پایتخـت از سال 1392 خانواده فرقــانـــی برای ادام تحصـــیل دخــتـران دوقلو عازم کشور سوئد شدنـد تا دخترا در ایــن کشور به تحـــصیـلـات خود ادامـه می دهــنـــد.


پدر و مادر  واقعی سارا و نیکا

بازی فقـــط در پایـتخـــت
مادر سارا و نیـکـا :راسـتش باخانـــم غفوری (تهـــیــه کننده) و آقای مقـدم قرار گذاشـتیم هرسال که سریال پایـــتخت ساخــتـــه بشه سارا ونیـکــا را بیـاوریـــم ایـران تا بازی کنـنـد و بعـــد به سوئد بازگردنـد.

سارا و نیــکــا فرقـــانی اصل

فقـط درس
فعلا نمی خواهـــیـــم بچـــه ها بازیگــر شوند زیرا الان در مرحــله ای هستـنــد که بایـــد درس بخوانـنـد و بازی در پایــتـخـــت برایشـــان کافــی اسـت.


برادر سارا و نیـکـــا

ازدواج سارا و نیــکا فرقـــانی اصــل در سریال پایتخت 5
سارا و نیکا در طول این سال ها و ساخت مجـــموعه های پایتخت روز به روز نقــش شان پر رنگ تر شده است اگـر چه در سریـال پایتخت یک دیالوگ های آنـها بســـیــار کوتاه و تک کلـمــه ای بود ولی با بزرگ شدن دوقلو ها نویسندگـان با فراغ بال برای آنـها متن می نویسند. به طوری که در پایـــتخت 3 اسم رســـتوران همـــا و عمه فهـیمـه رســتوران سارونیـکـا بود که بخـشـــی از داستان را به خود اخـــتـصاص داده بود.

اما با حضور سارا و نیـــکا در سریال پایـــتـخــت 5 بخــش زیـادتری از بار داستان به آنــها اخـتصاص پیدا کرده اسـت تا آنجـایی که هومن حاجـی عبداللــهـــی بازیـــگر نقش رحمـت در سکـــانــســـی از ایــن سریـــال از ارسـطو می خواهــد که سارا و نیکــا را برای برادرانـش رحـــمان و رحیم از نقـی خواستـگاری کنــد. و ایـن خود نویدی برای پر رنــگ تر شدن حضور سارا و نیکـا در پایـتــخت 5 اســت یا در قسمـــت اول سریـال سارا و نیــکـا عمـــه خودشان را که در مجـلـس ختـــم بهـــبود حالش بعد شده اسـت به درمانـگـــاه می برند!


سلفی سارا و نیکا با رحــمان و رحـیـم در پشت صحــنه پایــتخت

مصـاحـبـه با سارا و نیکـا
سارا و نیکـا، کودکـی شان را در پایــتـــخت پشـــت سر گذاشـتند. شایــد به همــین خاطـر اسـت که در پشت صحـنه کار، زندگـی می کنـــنـــد. آنـها از همــان روز اول ریـما رامـــین فر و محسن تنابـنـــده را بابا و مامــان خطــاب کرده و با این کارشان فاصلـــه ها را کم کردنــد. آنــها نور چشــمی اهــالی پایـتخـت هســتنـد و همـه هر کاری را انــجــام می دهـــند که به دوقلوها خوش بگـذرد.
اولین تجربه بازیگری در هشــت ماهــگـی
سارا:اولیــن بار وقتی هشت ماهه بودیـم در سریــال «دوباره زنـدگــی» بازی کردیم. از اون موقع چیزی به یاد نداریــم امـــا مامان مون می گه آقـــای رسول حاتـــمی که اون زمـان، ما رو از «دوباره زنـــدگــی» می شناخت و آشـــنایــی نزدیـــکــی هم با گروه پایتــخت داشـــت، وقتــی برای سریـــال «پایـــتــخت» دنـبال دوقلو بودن مارا به آقـای مقـدم معـــرفی کرد و بعـد از ایـــنــکــه به دفتـــر رفتـــیـــم برزو نیــک نژاد از ما تسـت گرفـت و برای نقش دوقلوهای پایـــتخــت انتخـــاب شدیـم.
بعــد از پایـــتـــخت 2 به سوئد رفتــیــم
نیـکا:بعـد از حضور در پایـتخت 2، ما برای تحـــصـــیل و زنـدگــی با مامان و بابــامون به کشور سوئد رفتیـــم. اوایــل حضور در مدرسه سوئد برای مان سخـت بود اما به سرعــت دوستـان زیادی پیدا کردیم و الـــان کلی دوست سوئدی داریم.


ریـــمــا رامـــین فر و نسـریــن نصـــرتی در کنـار سارا و نیکا

وقتــی دوقلوهای شیرگاهـی جای ما را گرفتـن
سارا:ایــن ماجــرا گذشـت تا ایــنــکــه ما برای حضور در پایـتخـت 4 کاملــا آماده بودیـــم که یک دفـعه شنــیدیــم قرار است یک دوقلوی شیرگاهی نقـش سارا و نیکـا رو بازی کنــن. اون لحـــظه خیــلــی ناراحت شدیـــم اما مامـــان مون می گفت خیـــلـی خوبه که دو تا بچـه دیگه که اونا هم دوستــای ما هسـتــن، قراره بازی کنــن و از ایــن بابـــت خوشحـال هستــن ولی ما چون پایتـــخت رو خیلی دوست داشـتـــیم دل مون می خواست نقـش مون رو خودمون بازی کنـیم.
چطور به پایــتـــخــت برگشـــتیــم
نیـکا:ما حضورمون رو دیـــگـه منـــتــفی می دونســتـیــم اما بعـد چنـــد روز آقای تنــابـــنده که هنوز هم برای ما بابـای قصــه است، با مامـــان مون تمـــاس گرفـــت و ازش خواسـت که بیـــایـــیــم ایــران. بابا محــسن می گفت قبل ایــنکـه ما به دنـــبــال دوقلو باشیـم، خانـم غفوری چنـد بار از طریـــق وایبـر با شمـا تمـــاس گرفتـــه که جواب ندادین! ایـــن موضوع برای زمانی بود که خط های وایـــبری در سوئد دچـار مشکـل شده بود و ما اصلـا متوجه نشـدیـــم که ایشون تمــاس گرفتن.


بیوگرافـی سارا و نیـــکا فرقـانــی اصل

داســـتان درس خوندن ما در سوئد
سارا:روال مدرسه های اونجا به ایـــن شکل بود که برای ملـیــت های مخـتـلف، یک کلاس وجود داشـــت؛ مثـلـا یک کلاس برای ایـــرانی ها که ما در اون کلـــاس درس می خونیـم و بعـــد از اینـــکــه مدتـــی از حضورمون گذشــت به صلاحدید معلـــم مون کلـاس های زبان سوئدی رو هم شروع کردیــم و به ایـن ترتـیـــب زبان مشـــترک ما با بچــه های دیــگـر از ملــیت های مخـــتـلف، سوئدی خواهد شد.

نیـــکـا:قبل از سفـر به ایـــران برای حضور در پایــتـــخـــت 4، فصل امتـحـــانات مون بود که برای ایـــنـکـه امـــتـحـــانات با سفرمون به ایـران تداخــلی پیدا نکنه، مامان مون با مدیـــر مدرســه صحـــبـت کرد و از معـلـم مون خواست تا قبل از موعد اصـــلــی امـتحـان ها، از من و سارا امتحان بگـیـرن. حدود یک ماه ما به صورت فشرده درس خوندیـــم و امـتـــحـان دادیم که برای حضور در پایـتخـت 4 آماده باشـیم. با وجود اینکـــه تو اون یک ماه خیلی سخـــتــی کشـــیدیــم امـــا به عشـــق پایتـــخت همـــه اون مشــکــلـــات رو تحمل کردیـم.


عکــســـهــای سارا و نیکا در خارج

با مادرمون از طریـق اسکایــپ در ارتــباطــیم
نیـــکا:دوری از مامـــان مون، خیــلـی برامون سخـته و هیچ وقت فکر نمی کردیم که روزی اتـفــاقــی بیـــفـتـه که ما رو از هم جدا کنـه امـا ایـــنـجا هر روز صبــح از طریـــق اسکـایـپ با مامــان که سوئده چت تصویری داریـم که کمی از سختـی این دوری کم کنیــم.
با دایی مون به ایــران اومدیــم
سارا:مامان مون بایـد از محــل کارش مرخصی می گرفـت و همــراه ما می اومد ولی به خاطر ایــنـــکه یک بار با محـــل کارش صحـبـت کرده بود و بعدش به دلـیل عدم تمـــاس گروه پایـــتخـــت که بعـــدهــا فهـمـــیدیــم سوءتفاهـم بوده، دیـــگـه نمی تونســت مرخـــصـی بگــیره؛ همـــیـن شد که ما رو با دایـــی مون که دقیقـــا همون زمــان برای دیــدن مادربـــزرگ مون می خواست به ایران بیاد، به ایـــران فرســتـاد.


عکـس سارا و نیکا با یک مار

استــقبــال پایـتخـــتی ها از ما در فرودگاه
سارا:زمـانــی که رسیــدیـــم به فرودگاه امـام خمیـــنــی، بعد از ایـنکه وارد سالن شدیـــم، دیدیـــم که گروه تصویربرداری پایــتـــخت به اســـتقبال ما اومدن و تصاویری از لحــظه ورود ما به ایــران گرفتن و گفـتن که قراره در پشــت صحنـه سریـــال پخـش بشـه.
بعد از خدا، بچــه هایـــم را به پایتختی ها سپــردم
خانم جلـیــلی، مادر سارا و نیـــکــا که حسـابی دلـتنگ دوقلوهایـــش است، گفت:دوری از بچه ها برایـــم بسیار سخــت است امـــا خب به ایـن دلیــل که خودشان خیـــلـــی دوست داشتن در پایــتـخت حضور داشـــته باشــن و همـــچنیـــن مادر خودم که بیـمار هستـن و سارا و نیکــا را خیــلی دوست دارن، راضــی شدم که بچــه ها را همراه با دایـی شان به ایـران بفرستـم. بچـه ها را بعد از خدا به کل گروه سپـردم و خدا را شکر که شنـــیدم حواس شان به سارا و نیـــکای من هســـت.

عکســـهای سارا و نیــکا فرقــانی اصـــل بازیـــگران پایـــتخــت


بازیگـران سریـال پایتــخــت

سلــفی سارا و نیـــکـــا کنـار دریـــا
سارا و نیکـــا و فهـیـــمـه در سریـال پایـتــخـــت

سارا و نیکـــا و فهـیـــمـه در سریـال پایـتــخـــت

سلفـی سارا و نیــکـــا با احمـد مهــرانـــفـــر

سارا و نیــکا در سوئد

سلـفـی هومن حاجــی عبـدالهـی با بهرام افشـاری و سارا و نیــکـــا

جدیـدترین عکسهـای سارا و نیـکــا

عکس های سارا و نیکا فرقانی بازیگران دوقلو پایتخت 2 + بیوگرافی

مطالب مرتبط:

عکس های سارا و نیکا با تیپ خفن در کنار سگشان

مدل موی زیبای سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت در کشور قبرس

عکس های سارا و نیکا بازیگران پایتخت ۵

عکس های سارا و نیکا در سوئد

جواد عزتی،سارا و نیکا فرقانی و افراد مشهور در اینستاگرام

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.