ساعت مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا در جام جهانی 2018

مسابقه اسپانیا و ایران 30 خرداد ساعت 22:30 دقیق از شبکه سه سیما پخش خواهد شد فوتبالیست های خوب کشورمان در حال تمرینات در اردوی تیم ملی می باشند حال صدمه دیده های فوتبال ایران و مراکش خوب می باشد و ایران همچنان امیدوار به پیروزی در مقابل اسپانیا است مجله دانستن آرزوی پیروزی برای فوتبالیست های خوب کشورمان را دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ساعت مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا در جام جهانی 2018 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: تیم ملــی فوتبـال ایران در دومین بازی خود در رقـابــتـ‌ـهای جام جهـانـــی ۲۰۱۸ روسیــه به مصاف اسپـــانیــا میــ‌ـــرود.

اخـــبــار و حواشـی داغ مربوط به جام جهــانی ۲۰۱۸ را لحـظـــه به لحـظه در ایـــنــجـــا (جام جهـــانی ۲۰۱۸) دنبـــال کنید.

ایــن دیدار از ساعـــت ۲۲:۳۰ چهــارشنـــبـــه شب (۳۰ خرداد) به وقت تهـــران و ۲۱ به وقت روسیــه در ورزشــگـاه کازان آره نا برگـزار میـ‌ـــشود.

ایــران با برتری مقــابل مراکــش در صدر جدول گروه مرگ رقــابــت های جام جهـــانی روسیـــه قرار دارد و اســپـانیــا هم با تســاوی در بازی اول خود مقابــل پرتغـــال با یک امـــتیــاز در جایـگـاه دوم قرار گرفـــتــه اســت.

ساعت مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا در جام جهانی 2018

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.