تصاویر بی حجاب سالومه + بیوگرافی کامل سالومه سیدنیا

سالومه قبل از اینکه کشف حجاب نماید در در ایران بازیگر بود ولی به امریکا مهاجرت نموده و به مجری در شبکه من و تو پرداخته است او از دوران نوجوانی به کار اجرا و مجری گری علاقه خاصی داشت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تصاویر بی حجاب سالومه + بیوگرافی کامل سالومه سیدنیا را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

سالومه سیدنیا یکی‌از تنظیم کنندگان و مجریان برنا و ایده پرداز کانال اینجانب و تو 1 است . وی دارنده لیسانس علم ها ارتباطات شاخه خبرنگاری از دانش کده آزاد تهران و کارشناسی ارشد رئیس بین الملل از کالج اکسفورد بروکس و همینطور دارنده دیپلم بازیگری از کانون سینمای برنا می‌باشد . . . . . .

سالومه پیش از پیوستن به تلویزیون اینجانب و تو 1 سوابق عمل در رسانه‌های مختلفی اعم از خبر نامه های زن و کشور ایران و کانال بی بی – – پارسی رو داره و تحت عنوان یکی برگزارکنندگان رای مردمی فستیوال فیلم فجر به بازه پنج سال در ارتباط ها همگانی منزل سینما حضور داشته .

سالومه مدام دلداده کسب تجربه‌های نو و دنبال انجام شغل های ماجراجویانه و ابتکار بوده که سبب شد به عمل خبرنگاری و تلویزیونی کشیده بشه , حیوان‌ها رو خیلی دوست داره از تناول کردن غذاهای تازه لذت میبره , به فیلمهای رومانتیک , اکشن و معماگونه نیز عشق و علاقه منده , موسیقی رو خیلی دوست داره بطوریکه کلاس آواز رفته و میتونه پیانو بزنه .

 

تصاویر بی حجاب سالومه

تصاویر بی حجاب سالومه

تصاویر بی حجاب سالومه

تصاویر بی حجاب سالومه

سالومه قبل از خروج از ایران

تصاویر بی حجاب سالومه + بیوگرافی کامل سالومه سیدنیا

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.