سالگرد فوت ناصر حجازی اسطوره فوتبال در ایران

ناصر حجازی یکی از مربی های فوتبال در ایران بود که 8 سال پیش در 4 خرداد 90 دار فانی را وداع گفت سالگرد هشتمین روز درگذشتش را جمعی از افراد مشهور برگزار نموده و بر سر خکاش رفته و برایش فاتحه خواندند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سالگرد فوت ناصر حجازی اسطوره فوتبال در ایران را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

مـــراســم هفـــتـــمین سالگرد درگــذشـت ناصر حجـــازی

صبـــح روز پنـجشـــنبــه مراسـم هفـــتـــمن سالـــگـــرد درگذشـــت مرحوم ناصر حجازی در قطعـــه ی نام آوران بهشتــزهرای تهران با حضور اهالـــی فوتبال و خانواده ی آن مرحوم برگزار شد.

در ایـن مراســم مهــدی رحمتی ، جواد قراب و عباس ملــکــی عضو هیئت مدیــره به همـــراه پرویز مظلومیو تعـــدادی از پیشـکـسوتان باشــگاه اســـتــقلـــال حضور داشــتــند. همــچـــنـیــن بهناز شفیعــی همـسر، آتـیـــلا حجازیـــفــرزنـــد و سعــید رمـــضـــانــی داماد مرحوم حجازی از دیــگر حاضـــران در ایـــن مراسم بودند.

مرحوم ناصر حجازی دوم خرداد ماه سال ۹۰ دار فانـــی را وداع گفت و به رسم هر سال هوادارانو علـــاقه منـــدان به آن مرحوم در اولیـن پنجـشنـبه ی خرداد ماه مراســم یادبودی برای پیــشــکسوت فوتبـال ایــران برگـــزار می کننـد.

مهدی تاج رئیس فدراسـیون فوتبال هم از جمــله حاضـــران در مراسم امــروز بود.

یکـــی از هواداران طبــق روال هر سالـه با لبـــاس،ــپرچم پرسـپولیــس به همـــراه یک دسته گل به سر مزار مرحوم حجازی آمـد.


سالگـرد درگـذشـت مرحوم ناصـــر حجازی

هفـتــمـین سالـــگـرد درگـذشـــت مرحوم ناصر حجازی

مهدی رحــمــتـــی در مراسم سالگـرد ناصـر حجـازی

سالگرد درگذشـــت حجازی

مراســم سالــگـرد درگـــذشـــت ناصــر حجــازی

دربــاره ناصـر حجـــازی بیشـتر بدانید:

ناصر حجـازی در سال ۱۳۲۸ در تهـران به دنــیا آمد. پدرش متولد تبریـز بود و آژانس امـــلاک داشـت. وی با ۴ خواهـر و یک برادر در خانواده‌ای ۸ نفـری زندگــی میــ‌کـرد.

وی دوره دبـــستـان را در دبـستان هخامـنــش و دوره دبیـرستـان را در دبـــیــرســـتانـ‌ـهــای سعـادت، سیــنا، سهنـــد و شرق طی کرد.

در سال ۱۳۵۰ وارد مدرسـه عالی ترجــمـه شد و بعــد از ۶ سال به دلـیـل مســافـــرتـ‌هــای ورزشـی موفق شد لیـــسانس بگـیرد.

ناصـــر حجـــازی در ۳۰ اردیــبهـشـــت ۱۳۹۰ در حین تماشـای دیـــدار تیم فوتبال اســـتقــلال مقـابل پاس همدانـدر روز آخـــر لیـگ برتر به‌ــدلـیل وخامــت حالـش به کمــا رفتو در حالـی که از بیــماری سرطـان ریــه رنــج میـ‌بـرد، در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۰، ساعـــت ۱۰:۵۵ صبـح، در بیــمارســتـــان کسـری در تهـران درگـــذشـــت.

سالگرد فوت ناصر حجازی اسطوره فوتبال در ایران

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.