تصاویری از سانحه دلخراش مینی بوس مسافران غیر قانونی در ترکیه

مینی بوسی که حامل مسافران ایرانی در ترکیه بود واژگون شده و همه سرنشینانش فوت نمودند این مینی بوس که چندین مسافر ایرانی داشت و مسافران در آتـش سوخته و و برخی از مهاجران حالشان بسیار بد می باشد و بیشتر افراد که در این مینی بوس بودند زخمی و کشته شدند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تصاویری از سانحه دلخراش مینی بوس مسافران غیر قانونی در ترکیه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: یک مینـــی بوس که بر اساس گزارش ها اتـباعـــی از ایـران را نیز حمـــل می کرد، در ترکیــه دچـــار سانـــحه شد. دست کم ۱۷ نفــر در این تصــادف کشـــته و ۳۶ نفر دیگــر مجـــروح شدنــد.

ایــن تصــادف در شرق ترکـــیه روی داد که طی آن یک مینی بوس با یک دکل چراغ برخورد کرد و آتش گرفت.

به گفـــته مقـامـات رانــنـده در میــان کشــتـــه شدگان اسـت و برخـــی دیــگر نیز به شدت مجروح شده و به بیــمارستان ایــغدیر منتقـــل شده انـــد.

اســتـــانــدار ایـغــدیر گفـته است برخی از مسافران هنــگــام تصـادف و برخـی دیـــگـــر نیـز پس از آنــکــه یک خودروی ون که آن نیز حامـــل مهـاجران بود، به مسـافران برخورد کرد، کشــتـه شدنــد.

خبـــرگزاری دولتــی آنــاتولی می گوید خودرویی که اواخر پنــجشنــبــه در بزرگراه ایـغـــدیـــر-قارص تصادف کرد حامل اتـــبــاعـــی از ایـران، افغـــانــســـتان و پاکــســتـــان بود که به طور غیرقـانونی از مرز ایران عبور کرده و وارد ترکـیه شده بود.

به گفته خبرگزاری آنــاتولی، این مینـی بوس گنـجــایش حمل ۱۴ نفر را داشــت امـا بیش از ۵۰ نفر از جملـه زنـــان و کودکــان در آن گنـجــانـــده شده بودنـــد.

تصاویری از سانحه دلخراش مینی بوس مسافران غیر قانونی در ترکیه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.